Rosy Gold Vibrační vajíčko na dálkové ovládání Rosy Gold NEW VIBRATING EGG v barvě růžového zlata

Rosy Gold Vibrační vajíčko na dálkové ovládání Rosy Gold NEW VIBRATING EGG v barvě růžového zlata

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Diskrétní vajíčko se silnými vibracemi ti zajistí ničím nerušené potěšení. Užívat si smyslné výkyvy vibrací při procházce městem nebo při romantické večeři v plné restauraci dávají vzniknout nekonečným možnostem využití dálkového ovladače. Erotická hračka, na kterou se budeš vždy těšit. Celý popis
1 199 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
995 Kč
-17%
Partner: ErosStar.cz

Skladem u partnera 3 kusy

5.8.2021 - 6.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051567231

Popis

Diskrétní vajíčko se silnými vibracemi ti zajistí ničím nerušené potěšení. Užívat si smyslné výkyvy vibrací při procházce městem nebo při romantické večeři v plné restauraci dávají vzniknout nekonečným možnostem využití dálkového ovladače. Erotická hračka, na kterou se budeš vždy těšit.

Diskrétní nezbeda

Na to jak je vibrační vajíčko Rosy Gold NEW VIBRATING EGG malé, dokáže opravdu silně a rychle přivést ženu orgasmu. Vibrační vajíčka lze využívat k stimulaci klitorisu, vaginálního vchodu, při zasunutí ti dopřeje masáž G-bodu a ženám toužících po stimulaci bradavek taky dopřeje hodně zábavy. O jeho potěšení nejsou ochuzeni ani muži – dráždění hráze a penisu patří k hrám, ve kterých si spousta mužů libuje a užívá si jejich potěšení. Navíc díky dálkovému ovládání lze hru s vibracemi přenést na úplně novou úroveň. Nabízí celkem 10 režimů – kombinace intenzity vibrací a pulzních programů. Každá z možností se hodí na různá místa.

Vynikající na stimualci kterých míst?

Vibrační vajíčko Rosy Gold NEW VIBRATING EGG se používá při dráždění klitorisu nebo vaginálního vchodu. Tím ale jeho využití zdaleka nekončí. S trochou fantazie a chutí experimentovat se dá docílit úžásných nových zážitků. Muže potěší stimulace penisu, kdy vajíčkem jezdíš od jeho kořene přes hráz až po žalud. U pánů lze stimulovat i prostatu a to z vnější části. Používá se hlavně k dráždění dalších jiných erotogenních zón – bradavek a prsou. Tvar i funkce nabízí různé možnosti a jedinou zábranou jsou tvé chutě.

Na své si přijdeš ať už si užíváš dráždění o samotě nebo ve dvou. Vibrační vajíčko Rosy Gold NEW VIBRATING EGG vyzkoušej při sexu přiložením na citlivá místa a udělejte se společně s jeho mocnou silou. Pro dráždění lze použít celou plouchu nebo jen její okraj. Navíc s použitím dálkového ovládání se rozšíří možnosti aplikace – směr i intenzita přítlaku bude pod tvou absolutní kontrolou.

Tyto všechny vychytávky se skrývají v elegantním zlatavě růžovém vzhledu s výrazným leskem. Moderní jednoduché ovládání pulzačních režimů je důkazem prvotřídního vibrátoru.

Voděodolnost
  • Tělo vibračního vajíčka Rosy Gold NEW VIBRATING EGG je plně vodotěsné. Své příjemné chvíle zažiješ v pohodlí vany nebo sprchy. Teplá voda navíc uvolňuje a prokrvuje svaly.
Nabíjení
  • Uvnitř vibračního vajíčka se nachází bajonet pro 2× AAA baterie. V případě nutnosti stačí baterie vyměnit a je možné okamžitě pokračovat v užívání si smyslných her.
Ovládání
  • Vše je pohodlně ovládáno přibaleným dálkovým ovladaečem. Na něm se nachází celkem 5 tlačítek. Prostřední On/Off tlačítko delším podržením zapíná a vypíná vibrační vajíčko. Levé a pravé tlačítko krátkými stisky přepíná mezi vibračními programy. +/- tlačítko přidává intenzitu vibrací.
Vibrace
  • Některé režimy jsou lepší než jiné, všechny ti ale zbarví líce do červena. Prvních několik režimů jsou klasické vibrace, kdy se mění jejich intenzita – od mírných po až zběsilou sílu. Zbývající režimy tě dozajista překvapí. Různé frekvence se kombinují s měnící se intenzitou. Jsou neskutečně příjemné!
Materiál
  • Vajíčko i ovladač jsou vyrobené z velmi pevného ABS plastu, bez žádných ftalátů. Velice hladký a lesklý povrch se jednodušeji zavádí a při každém pohybu působí příjemným pocitem na vaginální stěnu. Každé přiložení přináší pocit hebkého doteku. Zároveň je příjemný a šetrný k lidské pokožce.
Obsah balení
  • Vibrační vajíčko Rosy Gold NEW VIBRATING EGG

Při údržbě erotické pomůcky doporučujeme používat kvalitních dezinfekčních přípravků určených na erotické hračky. Prodlužuje se jejich životnost a s jistotou budou opravdu dokonale čisté. Pro ničím nerušený požitek plný orgasmů doporučujeme si vybrat lubrikační gel z naší nabídky.

K vibračním vajíčkům lze dokoupit i celou řadu příslušenství, které sexuální aktivitu ještě více oživí. Podívejte se sami a inspirujte se ve svých erotických dobrodružstvích novými zkušenostmi.