2 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přidejte tyto dokonalé důtky do vašeho milostného repertoáru a posuňte svoje erotické hry na vyšší úroveň. Důtky jsou vysoce všestranné. můžete použít pro jemné nebo silnější plácání. na lechtání nebo mazlivé hlazení.


3 499 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Připravte se na neuvěřitelné dny sexuálních praktik a potěšení s touto vzrušující dárkovou sadou. Otevřete s partnerem/partnerkou záhadné dveře smyslných her. Sada je ideální pro vyzkoušení nových sexuálních praktik a erotických pomůcek.


3 199 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní vibrační vajíčko na dálkové ovládání s hedvábným povrchem pro vzrušující potěšení v ložnici i ve společnosti. Dejte dálkový ovladač do ruky partnerovi a užijte si nový rozměr erotického dobrodružství. Sladké tajemství. které budete znát jen vy a partner.


2 599 Kč
+ doprava zdarma

Dobíjecí duální vibrátor Rabbit Vibrator – Oh My je přesně ten typ vibrátoru, který přinese ženě pocit plnosti a přivede i ty nejnáročnější k extázi. Vaginální stimulace a stimulace klitorisu současně je nejvíce vzrušující pro mnoho žen.


2 499 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úchvatná plácačka s různými texturami na každé straně. Na jedné straně je hladká kůže pro tvrdší rány a na straně druhé semišová kůže. která zklidní pálící kůži. Je to ideální dárek pro všechny milovnice a fanoušky trilogie Padesát odstínů šedi.


2 299 Kč
+ doprava zdarma

Dobíjecí vibrátor G Spot Vibrator – Desire Explodes je vibrátor, který dokáže přesně zacílit bod G a silně jej stimulovat. Přináší rozkoš, touhu a celkové uvolnění. Vibrátor Desire Explodes nabízí silné vibrace a pulzace – celkem 8 programů, každý program ve 12-ti stupních intenzity.


1 999 Kč
+ doprava zdarma

Dobíjecí masážní strojek Clitorial Vibrator – Delicious Tingles je diskrétní pomůcka pro stimulaci klitorisu. Je eronomicky tvarovaný, skvělé přiléhá k tělu a vy si můžete vychutnat slastné pocity. Přináší rozkoš, touhu a celkové uvolnění.


1 999 Kč
+ doprava zdarma

Chcete povýšit svoje BDSM hrátky na další úroveň, využijte k tomu tuto sadu pro pokročilé Advanced Couples Kit-Dark Desire. Sada obsahuje hedvábné bondážní lano – 5 m, bondážní pásku, masku na oči, minivibrátor a kroužek


1 999 Kč
+ doprava zdarma

Dobíjecí vibrační kroužek Rechargeable Love Ring – Release Together je pomůcka pro společné milenecké hrátky. Rozšiřte si svoje obzory a vyzkušejte společně něco nového a vzrušujícícho. Kroužek se používá při milování a přináší slastné pocity oběma partnerům. Kroužek může také prodloužit erekci.


1 699 Kč
+ doprava zdarma

Vneste do ložnice více vzrušení a dobrodružství s touto divokou sadou Wild couples Kit – Kinky Fuckery. Sada obsahuje nastavitelná pouta na ruce, masku na oči, mini důtky, přísavky, anální kuličky a vibrační kroužek.


2 199 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nechte svou smyslnost rozkvést a nechte se unést tímto úžasným masážním strojkem vytvořeným pro kolekci výrobků Fifty Shades. Jeho tvar okvětního lístku je určen pro nebeskou vnější stimulaci. Luxusní a ergonomicky tvarovaná pružná erotická hračka perfektně splyne s tělem a velmi pohodlné se drží.


1 799 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Perfektní erotická hračka pro větší vzrušení při milování. Tento vibrační kroužek přináší partnerům díky svým silným vibracím úplně nové sdílené pocity. Vibrace příjemně vzruší partnera a partnerka si užije větší stimulaci klitorisu.


1 499 Kč
+ doprava zdarma

Kovový anální kolík Steel Pleasure Plug – Beyond Erotic je dechberoucí anální pomůcka pro muže i ženy, která zesiluje vzrušení a prožitek. Baňatý kolík se zúženou špičkou pro snadné zavedení, je z chladného kovu, který se dá v případě potřeby ve vodní lázni zahřát.


1 999 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vzrušující potěšení máte na dosah ruky díky jemné. a přitom silné stimulaci tohoto luxusního silikonového mini vibrátoru. Vyztužená špička ve tvaru srdce potěší klitoris. hladký povrch zajistí příjemné používání. Mini vibrátor je diskrétní a dokonalý na vaše cesty. což vám umožní hrát kdekoliv.


1 199 Kč

Vibrační anální kuličky Vibrating Pleasure Beads – Carnal Promise je pomůcka pro pokročilé i začátečníky. Ponořte se hlouběji do smyslné stimulace, anální kuličky můžete použít při hrátkách v páru nebo při sólo hře. V dolní části kuliček je bezpečnostn zarážka.


1 499 Kč

1 199 Kč

Luxusní masivní kroužek na penis vyrobený z oceli v barvě růžového zlata. Pěkný zkosený tvar. hladkost. pevnost i působivá hmotnost zkvalitní erekci a zvýší radost z milování. Kovový kroužek na penis může sloužit jako podpora erekce nebo jako fetiš při BDSM hrátkách.


1 199 Kč

1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní skleněné dildo pro smyslnou stimulaci. Jeho pevný tvar a zvlněný povrch jsou ideální pro nebeskou vnější i vnitřní masáž. Každý konec je jiný a umožňuje všestrannou stimulaci citlivých bodů. Dildo je vyrobeno ručně z tvrzeného borosilikátového skla.


899 Kč

Anální kolík Jiggle Pleasure Plug – Primal Attraction je elegantní anální pomůcka pro muže i ženy, která nabízí víc než ostatní. Uvnitř kolíku je kulička, která stimuluje při každém pohybu. Kolík se dá použít při milování nebo se dá tajně nosit pod oblečením.


799 Kč

Nádherné svorky na bradavky a klitoris spojené řetízky v módní barvě růžového zlata. Objevte vzrušující pocity bolesti a rozkoše. Sexuální vzrušení přináší tlak na určité místo a po sundání následné prokrvení pokožky.