Durex Kondomy Intense Orgasmic-30%
549 Kč

384 Kč

Akce

Kondomy s obsahem stimulačního gelu Durex Intense Orgasmic jsou speciálně vyvinuty pro intenzivnejší zážitek během milování a pro intenzivnější rozkoš!.


Durex Dárková sada Orgasm Set-21%
599 Kč

469 Kč

Akce

Sada obsahuje:

Vibrační kroužek Intense Little Devil 1 ks Stimulační gel zintenzivňující prožitek Intense (Orgasmic Gel) 10 ml Kondomy Mutual Pleasure 10 ks .


Durex Kondomy Feel Thin-30%
399 Kč

279 Kč

Akce

Velmi jemné kondomy, které díky své ultra tenké stěně zajišťují vyšší citlivost.


Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml-20%
299 Kč

239 Kč

Akce

Lubrikační gel Durex Naturals je ze 100% přírodního složení. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou.


Durex Lubrikační gel Play Perfect Glide 50 ml-55%
226 Kč

101 Kč

Akce

Play Perfect Glide je silikonový lubrikant. Vydrží déle než lubrikační gely na vodní bázi. Proto si můžete užívat bez nutnosti další aplikace. Gel příjemně hřeje.  Napomůže okořenit váš sexuální život, zabrání nepříjemným pocitům při milování a zajistí vám ještě o něco smyslnější intimní požitky.


Durex Lubrikační gel Play Cherry 50 ml-49%
159 Kč

80 Kč

Akce

Lubrikační gel Durex Play Cherry má jemně sladkou ovocnou příchuť. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou.


Durex Lubrikační gel Play Strawberry 50 ml-34%
159 Kč

104 Kč

Akce

Nejsladší z lubrikačních gelů je Durex Play Strawberry.  Díky němu si můžete užít chuť a vůni jahod a lahodné intimní zážitky po celý rok.  Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším.


Fun Factory Pulsátor Stronic G
3 990 Kč

3 392 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Stronic G je nový hands-free pulsátor speciálně uzpůsoben pro stimulaci bodu G. Pevné zakončení, hladký povrch a tenké tělo v kombinaci s rytmickým přirážením Vám zaručí orgasmy, kterých se už nikdy nebudete chtít vzdát. Nový elegantní design jistě potěší každou ženu.


Fun Factory Pulsátor Stronic Surf-20%
3 990 Kč

3 192 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pulsátor Stronic Surf je revoluční vibrátor, který má speciální tvar pro ještě větší rozkoš, 7 rychlostí a 3 rytmy pulzace. Jeho velkou výhodou je dlouhá výdrž baterie (45 minut při nejvyšším výkonu).


Vibrátor Isla
4 165 Kč

3 957 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Isla je vibrační masážní strojek střední velikosti, který je příjemný na dotek a bude vás vzrušovat už při pouhém pohledu na jeho dokonale zpracované tělo. Ladné křivky siluety jejího těla jsou připraveny k vytvoření dokonalé dvojice s tělem ženy a k přenesení hlubokých pocitů uspokojení.


Masážní strojek Tiani III
3 829 Kč

3 638 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Populární vibrátor pro páry a držitel ceny za design RED DOT DESIGN AWARD Tiani™ přichází s dalším vylepšením a o 100% výkonnějším motorem. Externí část určená ke stimulaci klitorisu je nyní větší a ještě lépe tak bude stimulovat na tom správném místě.


Vibrátor Gigi 2
3 765 Kč

3 577 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Gigi 2 je vylepšená verze oblíbeného vibrátoru pro stimulaci G-Bodu. Vibrátor se samotově jemným povrchem zabaleným v luxusní dárkové krabičce. Špička vibrátoru je vytvořena, tak aby usnadnila stimulaci G-bodu a jeho okolí. Jeho tvar je speciálně vytvořen podle požadavků ženy.


Masážní strojek Tiani II
3 725 Kč

3 539 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tiani™ představuje průlom ve světě lásky. Tiani II™ má oproti své předchůdkyni o 50% výkonnější motor, až 3× delší dosah dálkového ovládání (36 metrů) a obsahuje dva vyměnitelné nástavce. Druhý, o 1 cm větší nástavec je určen ke stimulaci bodu G.


Fun Factory Vibrátor Miss BI G5
2 980 Kč

2 682 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vibrátor Miss Bi poskytuje klitorální stimulaci společně se vzrušujícím drážděním bodu G. Dva na sobě zcela nezávislé motory vás zaručeně dovedou až k vrcholu! Vibrátor má unikátní tvar, který svou flexibilitou dokonale uspokojí ženskou anatomii.


Vibrátor Liv 2
3 559 Kč

3 381 Kč
+ doprava zdarma

Akce

LIV 2 je nová a vylepšená verze kultovního vibrátoru střední velikosti. Se smyslností ženského těla a jemná na dotek přinese ty nejintenzivnější zážitky a ničím nerušenou rozkoš. Mezi nová vylepšení patří měkčí silikon, plně vodotěsný design a o 100% vyšší výkon vibrací všech osmi vibračních módů.


Intimní masážní strojek Alia
3 089 Kč

2 935 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Alia je elegantní a hravý přikládací masážní strojek pro klitoridální stimulaci. Krása a jednoduchost inspiruje k mnoha neprozkoumaným hrám a nabízí nové možnosti. Je ideálním partnerským společníkem a neodolatelným dárkem.


Fun Factory Pánský vibrační masturbátor Manta
2 490 Kč

2 117 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pánský vibrační masturbátor Manta je snadno použitelná sexuální pomůcka, kterou využijete jak při sexuálním styku, kdy v podstatě promění váš penis ve vibrátor, tak i jako pomocníka při orálním sexu či masturbaci.


Fun Factory Vibrátor Laya II-20%
2 290 Kč

1 832 Kč

Akce

Vibrátor Laya II stimuluje ty nejcitlivější erotogenní zóny na vašem těle. Díky své dokonalé ergonomii navíc maximálně splyne s vaším tělem. Vibrátor je pokryt měkkým, sametově jemným silikonem v luxusním barevném provedení.


Fun Factory Vibrátor Amorino-20%
1 975 Kč

1 580 Kč

Akce

Vibrátor s napjatou tětivou. Vzrušující a nové!Když Amor dorazil do starověkého Říma se svým lukem a šípy, přesnými zásahy do srdce rozdával lásku a rozkoš.   Amor současnosti jde ještě dál.


JeJoule Erotická hračka MiMi
1 499 Kč

1 349 Kč

Akce

Seznamte se s Mimi – vaší ideální první erotickou hračkou. Mimi je malá, výkonná, elegantní a diskrétní současně. Mimi se perfektně hodí k doplnění partnerských her či ke hře sama se sebou. Mimi si vás absolutně získá již při prvním kontaktu s jejím hebkým a jemným tělem ze 100% lékařského silikonu.


JeJoule Vibrační bullet pro duální stimulaci Rabbit Bullet-20%
1 495 Kč

1 196 Kč

Akce

V buletu se ukrývá silný motor, se kterým zažijete ohromující orgasmy! Přejíždějte hladkými oušky po celém těle. Obejměte oušky buletu klitoris a projíždějte po něm špičkou těla buletu pro ještě větší vzrušení.


Fun Factory Vibrátor Volita-20%
895 Kč

716 Kč

Akce

Slimvibrátor VOLITA je skvělý pomocník pro vnější stimulaci klitorisu či stimulaci penisu. Díky svým třepetajícím se zakončením povzbuzuje vzrušení a zvyšuje citlivost intimních partií.