Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 489003

De'Longhi pákový kávovar EC 850.M

De'Longhi pákový kávovar EC 850.M

207x

hodnoceno

92 %

spokojenost

8x

zakoupeno v posl. době
Počet zakoupení v posledních 6 týdnech
Výprodej
Automatické nebo pákové espresso? Přístroj DeLonghi EC 850 připraví kávu díky zabudovanému termobloku jako profesionální přístroje. Navíc disponuje i funkcí cappuccino jedním stiskem tlačítka. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Ušetříte 2 991 Kč 8 990 Kč
5 999 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 2 991 Kč 8 990 Kč
5 999 Kč
Platí do 1.6.2022 nebo do vyprodání
Rozbaleno
Levněji s novou kartou za

Ihned k odběru na prodejně
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Klíčové vlastnosti DeLonghi EC 850.M

 • Automatický systém pěnění mléka
 • Osobní nastavení kávy
 • Tlak čerpadla 15 barů
 • Příprava 2 káv současně
 • Snadná údržba kávovaru
 • Použití vysokých šálků
 DeLonghi EC 850.M

 DeLonghi EC 850.M

Připravte si kávu s ideální teplotou

Pro dosažení plného aroma je důležitá správná teplota vody, proto je kávovar vybaven systémem Termoblok. Vysoce přesné elektronické ovládání umožňuje nastavit jednu ze tří úrovní teploty vody a tím připravit ideální teplotu podávané kávy. Dva samostatné termostaty pro regulaci teploty vody a páry zajistí rychlé nahřátí celého systému.

DeLonghi EC 850.M

Espresso s perfektní cremou

Ovládání kávovaru je snadné, otočte knoflíkem nebo stiskněte tlačítko a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj. Balení obsahuje sítka pro přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy, díky tomu zvládnete připravit 2 espressa současně, aniž by to jakkoli ovlivnilo kvalitu a chuť. Sítka mají dvojitou stěnu, která zaručuje bohaté aroma a oříškovou cremu. K dispozici je také sítko vhodné pro pody E.S.E. Tlak 15 barů zajistí optimální extrakci kávy.

DeLonghi EC 850.M

Vychutnejte si své oblíbené cappuccino

Nechte Automatický cappuccino systém připravit tak hustou a krémovou mléčnou pěnou, že výsledné cappuccino budete chtít pít každý den. Pro snazší údržbu mléčného systému je karafa vybavena funkcí automatického čištění, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry.


 DeLonghi EC 850.M

Přizpůsobte si svůj nápoj

Díky funkci Moje káva si nastavíte velikost vašeho oblíbeného nápoje a budete se moci pokaždé radovat z přesně takové chuti kávy, jakou máte rádi. Bez ohledu na to, zda preferujete klasické espresso nebo větší šálek kávy, vlastní nastavení nápoje nebylo nikdy jednodušší.

DeLonghi EC 850.M

Extra funkce kávovaru

Nastavitelná výška odkapávacího tácku umožňuje používání různě vysokých šálků, dokonce až 10 cm. Můžete připravit kávu do elegantních sklenic na latte macchiato nebo do svého oblíbeného hrnečku. Ideální teplota podávané kávy je garantována, nejen díky možnosti nastavit jednu ze tří úrovní teploty kávy, ale také díky odkládací ploše pro nahřívání šálků. Objem nádržky na vodu je 1 l.

DeLonghi EC 850.M

Komfort a snadné používání

Pro maximální komfort a radost z každodenního používání kávovaru jsou všechny díly snadno přístupné. Nádržku na vodu jednoduše vyjmete a naplníte, odkapávací tácek vyprázdníte bez většího úsilí. Díly je možné mýt v myčce nádobí. Funkce automatického vypnutí vám umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Kávovar umožňuje vložit vodní filtr nebo Softballs pro změkčení vody pro dlouholetý a efektivní provoz.

DeLonghi EC 850.M

Design a provedení z nerezové oceli

Kávovar je vyroben z nerezové oceli a díky elegantnímu stříbrnému provedení se stane ozdobou vaší kuchyně. Při každodenním používání oceníte speciálně upravený povrch portafiltru pro pohodlnou manipulaci. Stálost materiálů, z nichž je vyroben, navíc zajistí jeho spolehlivé fungování po mnoho let.


Vlastnosti

 • Systém ohřevu s termoblokem
 • Podsvícená tlačítka pro intuitivní používání
 • Vodní filtr na ochranu proti zanášení
 • Systém samostatné přípravy – kávovar je okamžitě připravený k provozu
 • AntiDrip systém proti odkapávání
 • Tělo z nerezové oceli
 • Nastavitelný odtok kávy pro velikost šálku 90 – 100 mm
 • Odnímatelný kabel

Dodávané příslušenství

 • Páka
 • Sítko na jeden šálek
 • Sítko na dva šálky
 • Odměrka na mletou kávu
 • Sítko ESE Pod

Technické parametry

Tlak 15 bar
Rozměry 30,6 × 27,5 × 32 cm (v × š × h)
Hmotnost 6,6 kg
Napětí/Frekvence (V~Hz) 220–240 V / 50–60 Hz

Odkazy