De'Longhi pákový kávovar EC 850.M - použité

De'Longhi pákový kávovar EC 850.M - použité

Použité
Automatické nebo pákové espresso? Přístroj DeLonghi EC 850 připraví kávu díky zabudovanému termobloku jako profesionální přístroje. Navíc disponuje i funkcí cappuccino jedním stiskem tlačítka. Celý popis
8 990 Kč
6 169 Kč
-31%
Od prodejce MALL

Skladem 3 kusy

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
19.4.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Použité

Zboží nese známky použití, nebo drobných kosmetických vad, které neovlivňují funkci. Balení obsahuje nezbytné příslušenství. Záruka 12 měsíců. Může mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 12 měsíců (IČ 12 měsíců) Kód: 1416825

Popis

Heureka

 • Tento produkt byl vyhodnocen ve své kategorii jako nejpopulárnější výrobek dle zájmu spotřebitelů z Heuréky.
 • Hodnocení bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Klíčové vlastnosti kávovaru De'Longhi EC 850.M

 • Profesionální páka s filtrem z nerezové oceli
 • Disco Crema – pro automatické promíchání
 • Systém „Cappuccino jedním stiskem"
 • Odkládací plocha na šálky
 • Funkce úspory energie

Průnik kreativního tvoření a automatizace

S pákovým kávovarem De'Longhi EC 850.M si můžete vychutnávat vynikající kávu, kdykoliv si budete přát. Vše si pohodlně připravíte sami doma bez složitého nastavování. Kávovar využívá přednosti pákovýchautomatických přístrojů. Pro vytvoření dokonale husté pěny totiž poslouží speciální disk Disco crema. Ten automaticky promíchá a zároveň nadýchá kávu, se kterou se poté můžete předvést před návštěvou. Pákový systém vám dovolí neustále experimentovat. Pokud rádi zkoušíte nové chutě a aroma, jistě uvítáte tento typ kávovaru, se kterým se ihned sžijete. Budete vybaveni dokonce i na takovou návštěvu, která kávu odmítne. Pomocí přibalené trysky totiž rychle připravíte i horkou vodu na čaj.

S kávovarem De'Longhi EC 850.M vytvoříte vlastní menu

Ať už dostanete chuť na espresso, nebo jemné cappuccino, vždy docílíte vynikajících výsledků díky profesionální páce s filtremnerezové oceli a unikátnímu systému „Cappuccino jedním stiskem". Pomocí této patentované funkce připravíte vynikající Latte macchiato, Flat white nebo Cafe latte. Odvedete profesionální práci jako správný barista už při přípravě mléka. Mléko v nádobě našleháte stiskem tlačítka. Nádobu se zbylým mlékem lze snadno vyjmout a umístit do lednice. Díky třem různým sítkům, která jsou součástí balení, si můžete podle chuti vybírat, na jakou kávu máte zrovna chuť. Lze použít jak mletá (pro jeden nebo dva šálky), tak i porcovaná zrna.

Příprava espressa z mleté kávy

Do držáku filtru vložte filtr pro mletou kávu a naplňte ho vrchovatou odměrkou mleté kávy, zhruba 7 g. Pokud chcete připravit dva šálky, naplňte filtr dvěma neúplnými odměrkami. Filtr plňte postupně malým množstvím, abyste zabránili přelití. Vše rovnoměrně rozmístěte. Už zbývá jenom připevnit držák filtru do přístroje a stisknout tlačítko pro přívod vody.


Kávovar De'Longhi EC 850.M usnadňuje přípravu

Stisknutím tlačítka Stand-by docílíte maximální úspory energie, díky čemuž nejenom ušetříte značnou část peněz, ale ulevíte i životnímu prostředí. Funkce je rovněž automatická a zajistí vypnutí přístroje v době nečinnosti. Stejně jako tlačítko pro ECO provoz jsou i ostatní tlačítka na ovládacím panelu přehledně podsvícená pro snadné nastavování.

Rychle hotová údržba

Na pákovém kávovaru naleznete i odkládací plochu na šálky, které budete mít vždy po ruce. Z přístroje snadno vyjmete odkapávací mřížkunádržkou a vše snadno vyprázdníte. Černý plovák uvnitř ukazuje množství vody. Pokud vyplave na hladinu, je nutné tekutinu vylít, aby nedošlo k vytečení.

Vlastnosti

 • Systém ohřevu s termoblokem
 • Podsvícená tlačítka pro intuitivní používání
 • Vodní filtr na ochranu proti zanášení
 • Systém samostatné přípravy – kávovar je okamžitě připravený k provozu
 • AntiDrip systém proti odkapávání
 • Tělo z nerezové oceli
 • Nastavitelný odtok kávy pro velikost šálku 90 – 100 mm
 • Odnímatelný kabel

Technické parametry

Tlak 15 bar
Rozměry 30,6 × 27,5 × 32 cm (v × š × h)
Hmotnost 6,6 kg
Napětí/Frekvence (V~Hz) 220–240 V / 50–60 Hz

Odkazy