Nespresso De'Longhi Lattissima EN 650 B
8 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

AKCE: poukaz na 80 kapslí kávy Nespresso! (platí do 31. 10. nebo vyprodání zásob)
Kapslový kávovar s nádržkou na vodu o objemu 1 litr. De'Longhi Lattissima EN 650 B je připraven k použití za 25 sekund díky topnému systému Thermoblock. Jedním stiskem máte k dispozici 9 receptů na kávové nápoje a 6 mléčných nápojů.
Nespresso De'Longhi Gran Lattissima EN 650 W
8 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

AKCE: poukaz na 80 kapslí kávy Nespresso! (platí do 31. 10. nebo vyprodání zásob)
Kapslový kávovar s nádržkou na vodu o objemu 1 litr. De'Longhi Gran Lattissima EN 650 W je připraven k použití za 25 sekund díky topnému systému Thermoblock. Jedním stiskem máte k dispozici 9 receptů na kávové nápoje a 6 mléčných nápojů.
Clatronic KA 3701
2 999 Kč 2 379 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kávovar s integrovaným mlýnkem z vysoce kvalitní nerezové oceli pro zachování aroma kávy. Clatronic KA 3701 nabízí 2 automatické programy pro 2–3 šálky a 5–6 šálků. Možnost použít zrnkovou i již namletou kávu. Snadné ovládání pomocí 4 podsvícených tlačítek. Pogumované nožičky udrží kávovar pevně na kuchyňské lince.

Breville Prima Latte stříbrný VCF045X
5 445 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pákové espresso s tlakem 15 barů a vyjímatelnou nádrží na vodu o objemu 1,5 litru. Breville Prima Latte stříbrný VCF045X s předehřívačem šálků připraví kávu za pár minut, stačí stiknout tlacítko. Ke kávovaru náleží odnímatelná nádoba na mléko, kterou můžete skladovat v lednici. Kromě mleté kávy můžete použít i kapsle ESE PODS.

Breville Prima Latte II 19 bar stříbrný VCF108X
6 350 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pákové espresso s tlakem 19 barů a vyjímatelnou nádrží na vodu o objemu 1,5 litru. Breville Prima Latte II VCF108X s předehřívačem šálků připraví dva šálky kávy za pár okamžiků, stačí stiknout tlacítko. Ke kávovaru náleží odnímatelná nádoba na mléko, kterou můžete skladovat v lednici. Kromě mleté kávy můžete použít i kapsle ESE PODS.

SAGE SDC400BSS
7 490 Kč 6 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Překapávací kávovar s příkonem 1650 W a skleněnou karafou o objemu 1,8 litru. Sage SDC400BSS je vybaven systémem Thermocoil, který kontroluje teplotu ohřevu. Díky 6 automatickým programům vždy dosáhnete výsledků jako v kavárně.

ROHNSON R-991
999 Kč 769 Kč

Novinka

Překapávač s příkonem 750 W a objemem nádoby 1,25 litru. Rohnson R-991 disponuje funkcí Keep warm pro udržování teploty kávy a funkcí Anti-drip, která zamezí odkapávání při odejmutí konvice. Tlačítko zapnuto/vypnuto je vybavena světelnou indikací.

Clatronic KA 3733
899 Kč 761 Kč

Novinka

Kompaktní kávovar pro přípravu 1 šálku kávy v kvalitním nerezovém provedení. Clatronic KA 3733 je ideální pro přípravu kávy s sebou, součástí balení je totiž termo šálek o objemu 400 ml z nerezové oceli s dvojitou stěnou a víčkem. Šálek je vhodný pro všechny standardní držáky, např. v automobilu.

Profi Cook PC-KA 1137
4 499 Kč 3 434 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kávovar s integrovaným mlýnkem z vysoce kvalitní nerezové oceli pro zachování aroma kávy. Profi CookPC-KA 1137 s kapacitou nádoby na 8 šálků kávy. Mlýnek je vyrobený z kvalitní nerezové oceli pro jemné mletí, kávova zrnka lze do zásobníku doplnit bez nutnosti přerušení provozu. Jemnost kávy lze regulovat. Samozřejmostí je zobrazení hladiny vody, ochrana proti odkapávání a gumové nožičky.

Siemens TI351209RW
14 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plně automatický kávovars kvalitním mlýnkem CeramDrive. Siemens TI351209RW vyniká jedinečnou technologií iAroma, díky které má káva dokonalou chuť. Stisknutím jediného tlačítka s funkcí OneTouch si připravíte kávové speciality.

Profi Cook PC-KA 1152
2 999 Kč 2 421 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kávovar s integrovaným mlýnkem pro použití se zrnkovou nebo již mletou kávou. Profi Cook PC-KA 1152 s nádobou o objemu 500 ml, která je podsvícená modrou barvou při mletí kávových zrnek, nebo červenou barvou při vaření. Chuť kávy si můžete individuálně nastavit díky 2 stupňům mletí. Trvalý filtr je vyrobený z nylonu.

Profi Cook PC-KA 1138
4 499 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kávovar s integrovaným mlýnkem z vysoce kvalitní nerezové oceli pro zachování aroma kávy. Profi Cook PC-KA 1138 s 5stupňovou předvolbou namletí kávy pro 2–10 šálků. Možnost použít zrnkovou i již namletou kávu. Snadné ovládání pomocí senzorových tlačítek na displeji. Pogumované nožičky udrží kávovar pevně na kuchyňské lince.

Siemens TI353201RW
17 589 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plně automatický kávovars kvalitním mlýnkem CeramDrive. Siemens TI353201RW vyniká jedinečnou technologií iAroma, díky které má káva dokonalou chuť. Stisknutím jediného tlačítka s funkcí OneTouch si připravíte kávové speciality.

Siemens TI35A209RW
14 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plně automatický kávovars kvalitním mlýnkem CeramDrive. Siemens TI35A209RW vyniká jedinečnou technologií iAroma, díky které má káva dokonalou chuť. Stisknutím jediného tlačítka s funkcí OneTouch si připravíte kávové speciality.

Severin KA 4812
5 099 Kč 4 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kávovar s integrovaným mlýnkem s nastavitelným stupněm mletí a množství kávy. Severin KA 4812 je vybaven konvicí z nerez oceli, která uchovává teplotu po delší dobu. Mlýnek můžete deaktivovat v případě, že upřednostňujete předem namletou kávu.

Ariete ART 1324
5 059 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pákový kávovar s čerpadlem s tlakem 15 barů. Ariete ART 1324 je vhodný k použití mleté i porcované kávy, tzv. ESE pody. Odnímatelná nádoba na vodu o objemu 1,5 l je chytře schovaná v těle kávovaru. Odnímatelný odkapávací zásobník se velmi snadno čistí.

Severin KA 4820
1 199 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Překapávač s možností výběru aroma. Severin KA 4820 je vybaven skleněným džbánem se stupnicí a ergonomickou rukojetí. Filtrační vložku můžete umývat v myčce nádobí. Vysoký výkon zajišťuje rychlou a tichou přípravu kávy.

Gaggia CADORNA MILK
21 989 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espressovýkonným bojlerem pro rychlou přípravu kávy bez čekání. Gaggia CADORNA MILK s integrovanou karafou na mléko připraví i mléčné kávové nápoje, např. cappuccino, café au lait nebo latte macchiato. Kávovar nabízí 4 uživatelské profily pro každého člena rodiny a uložení vašeho oblíbeného nápoje. Navržen a vyroben byl kávovar v Itálii.

Gaggia CADORNA PRESTIGE
22 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espressovýkonným bojlerem pro rychlou přípravu kávy bez čekání. Gaggia CADORNA PRESTIGE s integrovanou karafou na mléko připraví i mléčné kávové nápoje, např. cappuccino, flat white nebo latte macchiato. Kávovar nabízí 4 uživatelské profily pro každého člena rodiny a uložení vašeho oblíbeného nápoje. Navržen a vyroben byl kávovar v Itálii.

Gaggia BESANA
9 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espresso s tryskou Panarello pro napěnění mléka zvládne připravit 2 nápoje najednou. Gaggia BESANA připraví několik druhů kávy od espressa po krémové cappuccino nebo latté macchiato. Tichý keramický mlýnek nabízí 5 hrubostí namletí. Kávovar se sám automaticky propláchne, na další úkony spojené s údržbou vás vždy upozorní. Tento kávovar je navržen i vyroben v Itálii.

Gaggia CADORNA STYLE
14 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espresso s keramickým mlýnkem na kávová zrnka. Gaggia CADORNA STYLE připraví 6 druhů nápojů od espressa přes lungo, ristretto až po obyčejnou horkou vodu na čaj. Nabízí 4 uživatelské profily pro uložení vašeho oblíbeného nápoje a jeho rychlejší přípravu. Díky parní trysce Pannarello si můžete napěnit mléko. Navržen a vyroben byl kávovar v Itálii.

Gaggia ACCADEMIA
44 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espresso s dvěma nezávislými bojlery pro rychlou přípravu několika nápojů nebo horké páry ve velmi krátké době. Gaggia ACCADEMIA rychle a precizně připraví několik druhů kávy včetně mléčných kávových nápojů díky integrované karafě na mléko a samostatné trysce Panarello. Kávovar byl navržen a vyroben v Itálii.

Gaggia BABILA OTC
39 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espresso s dvěma nezávislými bojlery pro rychlou přípravu několika nápojů nebo horké páry ve velmi krátké době. Gaggia BABILA OTC rychle a precizně připraví několik druhů kávy včetně mléčných kávových nápojů díky integrované karafě na mléko a samostatné trysce Panarello. Navíc disponuje automatickým proplachem a odvápněním, což usnadní jeho údržbu. Kávovar byl navržen a vyroben v Itálii.

Gaggia VELASCA OTC Prestige
24 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espressovýkonným bojlerem pro rychlou přípravu kávy bez čekání. Gaggia VELASCA OTC Prestige s integrovanou karafou na mléko připraví i mléčné kávové nápoje, např. cappuccino. Připravte si některý z pěti růžných nápojů pouhým stisknutím tlačítka. Upravit si můžete i sílu a aroma kávy. Kávovar byl navržen a vyroben v Itálii.

Severin KA 5994
3 999 Kč 3 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pákové espresso s tlakem 15 bar a kapacitou na 2 šálky. Severin KA 5994 je vybaven výkonným topným systémem, který zajišťuje dokonalou teplotu již od prvního šálku. Integrovaná tryska na mléčnou pěnu umožňuje přípravu všech druhů kávy a mléčných specialit.

Severin KA 5995
5 499 Kč 4 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pákové espresso s tlakem 15 bar a integrovaným tlakoměrem. Severin KA 5995 je vybaven výkonným topným systémem, který zajišťuje dokonalou teplotu již od prvního šálku. Integrovaná tryska na mléčnou pěnu umožňuje přípravu všech druhů kávy a mléčných specialit.

Gaggia Brera Silver
16 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espresso s tryskou Panarello pro napěnění mléka. Gaggia BRERA Silver připraví několik druhů kávy od espressa po krémové cappuccino nebo latté macchiato. Tichý keramický mlýnek nabízí 5 hrubostí namletí. Kávovar se sám automaticky propláchne, na další úkony spojené s údržbou vás vždy upozorní. Tento kávovar je navržen i vyroben v Itálii.

Gaggia BRERA black
14 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espresso s tryskou Panarello pro napěnění mléka. Gaggia BRERA black připraví několik druhů kávy od espressa po krémové cappuccino nebo latté macchiato. Tichý keramický mlýnek nabízí 5 hrubostí namletí. Kávovar se sám automaticky propláchne, na další úkony spojené s údržbou vás vždy upozorní. Tento kávovar je navržen i vyroben v Itálii.

Gaggia CADORNA PLUS
16 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espresso s velkým displejem a nastavením v českém jazyce. Gaggia CADORNA PLUS připraví 6 druhů nápojů od espressa přes lungo, ristretto až po obyčejnou horkou vodu na čaj. Nabízí 4 uživatelské profily pro uložení vašeho oblíbeného nápoje a jeho rychlejší přípravu. Díky parní trysce Pannarello si můžete napěnit mléko. Navržen a vyroben byl kávovar v Itálii.

Gaggia VELASCA CMF
19 799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Automatické espressovýkonným bojlerem pro rychlou přípravu kávy bez čekání. Gaggia VELASCA CMF s integrovanou karafou na mléko připraví i mléčné kávové nápoje, např. cappuccino. Zvládne připravit dvě kávy současně a kávu si můžete přizpůsobit vaší chuti. Kávovar byl navržen a vyroben v Itálii.

ECG ESP 20101 Black
1 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pákový espresso kávovar s příkonem 1140 W a odnímatelnou nádobou na vodu. ECG ESP 20101 Black je vybaven profesionálním tlakovým čerpadlem 20 barů, otočnou parní tryskou na šlehání mléka a funkcí krátkého předspaření. Nerezový filtr na jeden nebo dva šálky.