Klein Sběratelský kufřík Schleich - koně
599 Kč 479 Kč

Plechový sběratelský kufřík na zvířátka v licenci Schleich Horse Club. Do tohoto praktického kufříku se vejde 10 koníků. Kufřík je vybaven uchem pro snadné přenesení. Vhodné od 3 let.

Schleich Jezdecká škola s jezdci a koňmi 42389
2 549 Kč 1 599 Kč

Tato úžasně propracovaná jezdecká škola je ideálním doplňkem ke stáji. Scházejí se tam všichni milovníci koní, kde trénují skákat přes překážky a starají se o koně. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Karavan pro kamarádská setkání 42415
2 115 Kč 1 489 Kč

Další dobrodružné příběhy o Klubu koní budou obohacené o super tajné místo pro kamarádská setkání. Den před dvanáctými narozeninami Hannah najdou kamarádky starý karavan a rozhodnou se, že se stane jejich klubovou centrálou. Kdykoliv je třeba vyřešit nějakou hádanku, setkají se dívky v karavanu. V zimě je pro dívky pohodlné sedět na modrém gauči s polštáři, v létě zase otevřít boční stěnu karavanu a mít tak krásnou velkou terasu.

Schleich Adventní kalendář 2019 - Domácí zvířata
892 Kč 699 Kč

Adventní kalendář se špičkovými figurkami a doplňky ze série Farm World, na které už děti netrpělivě čekají. Za 24 okénky se skrývá kompletní hrací scénka. Nové překvapení na vás čeká každý den! Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka žijící na farmě.

Schleich Pick-up s přívěsem a koněm 42346
1 879 Kč 1 199 Kč

Krásný tematický set ze série Horse club tvoří detailní model terénního vozu s přívěsem a figurky koně a dvou lidí a doplňky. Přívěs má odnímatelnou střechu a pohodlně se do něj vejdou dva koně a sedlo. Figurky jsou ručně malované.

Schleich Stáj s klisnou Lusitano 42368
699 Kč 489 Kč

V této sadě naleznete překrásnou Lusitánskou klisnu, která ráda tráví čas ve své stáji a pije z vodního žlabu. Její stáj má odnímatelnou střechu, otevírací dveře a okna. Všechny figurky a doplňky jsou ručně malované. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Mycí kout pro koně s příslušenstvím 42104
699 Kč 469 Kč

Pokud chcete mít vlastního koně musíte se o něj řádně postarat a to zahrnuje i mytí. Připravte si vědro a kartáč a pusťte se do práce. Ručně malovaná sada by neměla chybět ve sbírce malé pečovatelky.

Schleich 42519 Kavárna pro jezdce
1 725 Kč 1 169 Kč

Kavárna pro žokeje je dokonalým doplňkem světa Horse Club. Má spoustou skvělých detailů, funkcí a doplňků jako realistická kavárna a prostor pro krmení koní. Figurka číšníka Toma má pohyblivé ruce, umí stát a držet předměty. Figurka Caroliny má pohyblivé ruce, umí jezdit na koni, sedět na židli a drží předměty. V kavárně Cups & Saddles se rády scházejí dívky, které si zde předávají tajné zprávy nebo si dají velký kus jablečného koláče.

Schleich Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem 42370
1 549 Kč 979 Kč

Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem je super doplňek do vaší farmy. V sadě naleznete spoustu doplňků. Střecha i bočnice auta se dají sklopit. Okna i dveře jsou otevírací. Dále zde můžete nalézt rampu, která slouží pro naložení zraněných zvířat. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Dům na dobrodružném stromě 42408
2 199 Kč 1 439 Kč

Dobrodružný dům na stromě je ideální doplněk ze série Život na farmě. Ben a Sarah si mohou v domečku hrát nebo si připravit piknik. Zatímco Ben pozoruje zvířata z rozhledny, Sarah se sklouzne na klouzačce. Štěně už ji čeká. Roztomilé štěňátko Beagle může být snadno vyvezeno do útulného stromového domu pomocí kladky.

Schleich Černovláska Sarah a kůň Mystery
509 Kč

Sarah má nejraději jízdu po polích, brodit se proudy vody a svištět lesem se svou klisnou Mystery. Díky tomu se obě cítí volně jako vítr. Sarah není majitelkou klisny Mystery, ale ráda ji drezíruje. Až bude dospělá, chtěla by se stát cvičitelkou koní.

Schleich Blondýna Sofia a kůn Blosom
496 Kč 449 Kč

Sofia si andaluskou klisnu Blossom nevybrala. Bylo to právě naopak! Klisna do Sofie jemně strčila nosem, když se během dne zasnila. Sofie Blossom velmi miluje a tráví s ní každou volnou minutu.

Schleich Osedlaný kůň s kovbojkou 41417
601 Kč 489 Kč

Vyzkoušejte oblíbené rodeo mezi barely s úžasnou kovbojkou a jejím koněm. Figurky jsou ručně malované a jsou vypracovány do poslednío detailu. Tento set rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Karavan a tréninkové příslušenství s koníky 72141
2 399 Kč 1 699 Kč

V tomto balení naleznete exkluzivní figurky Schleich, které vykouzlí vašim dětem úsměv na rtech. Karavan se stal klubovou centrálou kamarádek. Kdykoliv je třeba, setkají se dívky v karavanu, v zimě sedí na modrém gauči s polštáři, v létě otevřou boční stěnu karavanu a vytvoří tak krásnou velkou terasu. Jedná se o kompletní hrací sadu s postavičkou a příslušenstvím.

Schleich Stáj s koňmi Arabskými a ošetřovatelkou 42369
924 Kč 739 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasná stáj s arabskými koňmi, se kterou si vyhraje každé dítě. Celá sada je ručně malovaná a do detailu propracovaná. Naleznete zde spousty doplňků, se kterými se můžete o koně starat, česat ho a užívat s ním spousty zábavy. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Hříbě s přikrývkou 42361
355 Kč 259 Kč

Hříbě anglického plnokrevníka s holčičkou jsou nejlepší kamarádi. Holčička může krmit hříbě z láhve a může ho přikrývat teplou prošívanou dekou. Figurky jsou ručně malované a jsou vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Trénink v agility pro poníky
905 Kč 739 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou velkou tréninkovou agility sadu. Součástí je jsou překážky, ohrada i figurka jezdkyně a dvou poníků. Překážky mohou být kombinované podle vašich představ. Vhodné jak pro velké, tak pro malé koně. Figurky mají pohyblivé končetiny.

Schleich Kobyla frisianská 13906
219 Kč

Novinka

Frisianové byli pojmenováni po jejich domovu, holandském Frieslandu. Jsou jedním z nejstarších plemen koní v Evropě. Mají charakteristickou černou srst, nádhernou hřívu a krásný ocas. Dalším rysem Frisianů jsou dlouhé chlupy na nohou. Tato klisna má propracované pletení na její spěnce, což z ní dělá jedinečný sběratelský předmět.

Schleich Zrzka Hannah a kůň Cayenne
496 Kč 399 Kč

Hannah je vášnivou westernovou jezdkyní. Poprvé se setkala s pětiletým valachem Cayenne, když uklízela stáj. Cayenne byl velmi plachý. Hannah mu zpívala jemným hlasem a netrvalo dlouho a stali se nerozlučnými kamarády. Hannah by se ráda stala zvěrolékařkou, stejně jako její maminka.

Schleich Psí bouda s příslušenstvím 42376
522 Kč 399 Kč

Set ručně malovaných a detailně zpracovaných figurek psa a jeho majitelky. Součástí balení je i bouda a příslušenství. Na žádném statku nemůže chybět psí bouda. Australský ovčák je velmi sportovní a energický pes. Miluje být venku a pást ovce. Nová psí bouda ochraňuje před větrem a deštěm.

Schleich Svět přírody - parkurové překážky set 42271
578 Kč 469 Kč

Ideální doplněk pro ty nejlepší koně. Parkur je velmi náročná disciplína a proto začněte trénovat již nyní s touto sadou, která obsahuje 3 překážky. Můžete je variabilně sestavovat. Ručně malované a vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Velký dům na farmě 42407
3 095 Kč 2 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Farmáři Paul a Laura milují péči o zvířata na farmě, a proto žijí ve velkém domku na farmě. Dvoudílná budova se skládá ze stodoly a farmářského rodinného domu s kuchyní a ložnicí. Sada obsahuje celou řadu doplňků a funkcí. K obývacímu prostoru s kuchyňským koutem, jídelním koutem a ložnicí je připojena stáj, která poskytuje dostatek prostoru pro zvířata.

Schleich Andaluská klisna 13793
199 Kč

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná postavička koně nadchne nejen malé milovnice koní. Andaluský kůň je svérázný, elegantní kůň. Ve skutečnosti se toto plemeno nazývá „čistý španělský chov“.

Schleich Kovboj s lasem na koni a příslušenství 41418
745 Kč 599 Kč

Tento kovboj na osedlaném koni s lasem, nesmí chybět na žádné farmě. Figurky i doplňky jsou ručně malované a detailně propracované. Sada je vyrobena z kvalitního plastového materiálu firmou Schleich. Vhodné pro děti od 3 let.

Woody Farma s příslušenstvím a zvířaty "Romano"
1 999 Kč 1 489 Kč

Farma pro domácí zvířata s vnitřním dělením do boxů jsou vyrobena tak, aby jí mohl projet bez problémů i traktor s přívěsem. Součástí farmy jsou i nezbytné doplňky jako jsou figurky lidí a zvířat a traktor s valníkem od značky Siku.

Schleich Adventní kalendář 2019 - Koně
892 Kč 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jen v tomto balení naleznete exkluzivní figurky Schleich, které vykouzlí dětem o Vánocích úsměv na tváři. Za 24 okénky se skrývá kompletní hrací scénka. Tento kalendář rozehrává příběh s koňskou tématikou. Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka žijící na farmě.

Schleich Mia a set pro vaulting 42443
1 019 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá holčička Mia, se může dokonale připravit na svou první soutěž se setem pro vaulting. Instruktor jízdy na koni, Tom, uklidňuje koně a jemně švihne bičem, který drží ve své ruce, takže kůň běží rovnoměrně v kruhu uvnitř plotu, který lze sestavit dle potřeby. Mia, sestra Hannah, má pohyblivé paže a dokáže držet velkou zlatou trofej.

Schleich Set poník kobyla a hříbě 42423
231 Kč 199 Kč

Poníci jsou velmi oblíbení u dětí, ale mnoho plemen je schopno nosit i dospělé. Většina poníků je velmi robustní a má hustou srst. Tato sada dartmoorské kobyly a hříběte poníka rozšíří vaši farmu! Toto plemeno se vyznačuje příjemnou povahou a přiměřeným temperamentem.

Schleich Narozeninový piknik 42426
355 Kč 299 Kč

Sarah má dnes narozeniny a připravila si piknik. Už dostala velký, barevný dárek. Malé kotě, ježek a baby ježek čekají na hosty. Budou moci ochutnat dobroty z košíčku? Praktický piknikový koš má dostatek prostoru pro spoustu dobrot a lze otevřít a zavřít.

Schleich Valach Clydesdaleský 13808
249 Kč 229 Kč

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky koní. Toto plemeno vzniklo ve Skotsku v 18. století, kde nahradilo shirského koně. Jeho předci byli původní odolní koně, belgičtí chladnokrevníci a flemish.

Schleich Arabská klisna s přikrývkou 41447
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Arabská klisna s pokrývkou je krásná, ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka. Velká koňská show za chvíli vypukne! Jezdkyně je už docela nervózní, a její arabská klisna také již nervózně poskakuje. Na uklidněnou klisna dostane pár lahodných jablek. Malé milovnice koní si zamilují tuto klisnu s doplňky.

Schleich Sedlo a uzda, klub Sofia + Blossom
129 Kč

Nová kombinace sedla a uzdy je zvláště barevně navržena pro Sofii z Horse Clubu, ale samozřejmě ji mohou používat i ostatní členové klubu. Sedlo a uzda se hodí téměř na všechny koně Schleich.

Schleich 4 x 4 terénní auto s navijákem
1 159 Kč 959 Kč

Čas pro dobrodružství s ochráncem přírody Davidem a jeho věrným společníkem, mladým šimpanzem začíná. Jejich terénní čtyřkolka s navijákem zvládne všechny trasy! Výsuvný naviják lze upevnit na přední a zadní straně vozidla a zajišťuje tak spoustu zábavy.

Schleich Fenka a štěně Shiba Inu
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku zvířátek o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku fenky Shiba Inu se štěnětem. Roztomilé štěně se nejradši přitulí k mamince v jejich psím pelíšku.

Schleich Lipicánská klisna 13819
209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky těchto šlechetných zvířat. Lipicánci jsou schopni zvládnout složité drezúrní cviky s lehkostí. Plemeno je nejlépe známé pro capriole. Jedná se o skok na místě, ve kterém má všechny čtyři kopyta nad zemí. V nejvyšším bodě ještě před přistáním vykopne zadníma nohama.

Schleich Slalom pro poníky

Schleich Slalom pro poníky

Hodnocení: 4,5
286 Kč 249 Kč

Rozšiřte svoji sbírku o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou slalomovou sadu. Součástí je figurka ponyho a překážky.

Schleich Stáj pro koně s příslušenstvím
2 952 Kč 2 359 Kč

Novinka

Nová barevná stáj pro koně nabízí spoustu zábavných funkcí a poskytuje nekonečnou zábavu! Napodobovat práci na farmě je tak snadné s pomocí farmářů Paula, Laury a zvířaty. Zatímco se farmářova žena připravuje na jízdu na koni, Paul přepravuje nové krmivo do seníku. Uložení balíků sena je velmi snadné díky pohyblivým transportním válečkům, které práci usnadňují. Pomocí skluzavky dostane seno zase rychle dolů. Hodiny na krmení jsou nastaveny podle toho, jaké krmivo zvířata potřebují. Objeví farmář roztomilou myšku sedící v myší díře?

Bigjigs Toys Velká dřevěná farma
829 Kč 709 Kč

. Vaše děti budou opravdu milovat tuto senzační farmu, kde je toho hodně k vidění a samozřejmě i ke hraní. Sada obsahuje spoustu veslých zvířat a farmáře s jeho ženou, spolu s funkčními stájemi, větrným mlýnem a pohyblivými ploty. Ideální hračka pro podporu koordinace a představivosti.

Schleich Klisna koně frisianského 13749
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klisna koně fríského patří mezi nejstarší evropská plemena. Pochází ze severní části Holandska. Typickým znakem je bohatá a dlouhá hříva. Nyní se využívá na drezuru, k zapřažení za kočár, ale také jako tažný kůň. Vhodné pro děti od 3 let.

Rappa Kůň Fliska 32 cm hnědo černý
271 Kč 209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný osedlaný kůň nemůže chybět v žádné sbírce zvířátek na farmě. Koník o velikosti cca 32 cm je vyroben z flisky. Děti si rády hrají se zvířátky. Koně patří mezi nejoblíbenější z nich.

Schleich Set domácí zvířátka 42385
601 Kč 499 Kč

Set ručně malovaných a detailně zpracovaných figurek domácích zvířat vás přenese do světa života na farmě. Krávy vydávají „múúú“ v každém regionu trochu jinak. Napodobují totiž dialekty zemědělců a to svým vlastním, jedinečným způsobem. V setu je i figurka Osla domácího, Ovce domácí a kohouta.

Schleich Klisna knabstrupperská 13910
219 Kč

Novinka

Knabstruppeři jsou z Dánska a jsou skvělými terapeutickými koňmi. Dokonce i úzkostliví lidé jim rychle věří. Jsou legrační její tmavé skvrny na její bílé srsti nebo je to okouzlující hříčka přírody? Nádherně malovaná klisna s její uvolněnou a přátelskou pozicí vás určitě zve, abyste si s ní hned zahráli.

Schleich Andaluské hříbě 13822
139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Andaluské hříbě je výrazně vyšší než hříbata ostatních plemen. Za dospělého koně se považuje až kolem sedmého roku života. Figurka je ručně malovaná a je vhodná pro děti od 3 let. Vyrobeno z tvrzené gumy.

Schleich Holštýnský valach 13859
199 Kč

Holštýnský kůň je plemeno pocházející ze Šlesvicka-Holštýnska v severním Německu, kde má kořeny již od 13. století. Holštýnský kůň je vysoký 160–170 cm a elegantní. Holštýnský kůň má vynikající nohy s velice dobře formovanými klouby, pevnými kostmi a krátkými a silnými holeněmi.

Schleich Klisna plemene Paint Horse
239 Kč

Rozšiřte svoji sbírku zvířátek o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku klisny plemene Paint Horse. Tento americký honácký kůň má díky křížení s plnokrevníky elegantní stavbu těla.

Schleich Hříbě Pintabianské 13839
189 Kč

Pintabianské hříbě s bílou srstí je známo svými velkými barevnými skvrnami. Plemeno bylo oficiálně uznáno v roce 1992. Je to kříženec jednobarevných arabských koní s plemenem Pintos, který je tečkovaný. Figurka je ručně malovaná.

Schleich Hříbě koně trakehnerského 13758
224 Kč

Trakénské hříbě je kvalitně a do detailu zpracovaná, ručně malovaná figurka. Plemeno trakénských koní vzniklo ve východním Prusku. V 18. a 19. století docházelo ke zlepšování chovu anglickými plnokrevníky a arabskými hřebci. Dnes je využíván především jako sportovní kůň, na parkur, drezúru, všestrannost a vozatajské soutěže.

Farma se zvířátky

Dětská farma s plastovými figurkami zvířat je jednou z nejoblíbenějších hraček dětí od 3 do 6 let.

  • Dětská farma s figurkami zvířátek

Figurky zvířat, ostatních obyvatel i vybavení farmy jsou jednou z nevíce populárních hraček. Rozvíjí kreativitu a budují vztah k přírodě. Děti se učí zábavnou formou, že o zvířátka je nutné patřičně pečovat.

  • Dřevěná farma

Oblíbeným provedením herního setu jsou dřevěné hračky ve formě staveb i figurek. Všechny díly jsou z nezávadného dřeva. Výhodou je obvykle delší životnost než v případě plastu.

  • Plastové modely zvířat

Plastové modely zvířat jsou vyrobeny z nezávadných materiálů. Nejmenší figurky jsou určeny dětem od 3 let. Figurky zvířat pak ukrývají i zvířata exotická a oblíbené dinosaury.

Ústřední postavou farmy Schleich je Sarah a její mustang Maya. Sarah a Maya mají na farmě mnoho dalších kamarádů zvířátek, doplňků a vybavení. Vybrat jim můžete stáj, jezdeckou školu, veterinární kliniku i kavárnu. A pro ukládání je tu sběratelský kufřík.

Plastová zvířátka jsou populární pro své věrné zpracování. Je možné koupit po jednotlivých kusech nebo v cenově zvýhodněných setech. V nabídce jsou nejen koně, ale i ostatní domácí a lesní zvířátka.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Farma se zvířátky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Farma se zvířátky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Farma se zvířátky akce.