Country Life Fazole mungo 500 g
37 Kč
+ doprava zdarma

Fazole mungo je výtečná exotická luštěnina se specifickou vůní. Jedná se o typickou součást indické a čínské kuchyně. Fazolky jsou chutné jako příloha, v salátu nebo z nich lze připravit výbornou polévku.


Allnature Fazole adzuki 500 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Fazole adzuki jsou v dnešní době oblíbené nejen v asijské kuchyni, ale po celém světě. Je možné je přidávat do polévek, salátů či pomazánek. Vařené fazole adzuki mají sladší ořechovou chuť. Jsou skvělým zdrojem vlákniny, bílkovin, minerální látek a vitamínů skupiny B.


Allnature Fazole mungo 500 g
55 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fazole mungo jsou původně indickou surovinou. Dnes jsou ale oblíbené celosvětově. Uvařené se hodí jako příloha nebo se přidávají do zeleninových polévek, salátů nebo do kuřecích masových směsí. Jsou velmi zdravé.


Country Life Fazole adzuki 500 g
39 Kč
+ doprava zdarma

Nazývají se fazole, ale jsou příbuzné spíše mungu. Můžete je namočit a poté vařit. Používají se jako příloha, do salátů, polévek a dokonce se hodí i do sladkých jídel. Mají skvělou oříškovou chuť.


Country Life Fazole bílá velká 500 g
54 Kč
+ doprava zdarma

Fazole výborné chuti a jemné konzistence, vzhledem i chutí se podobá fazoli lima a máslové fazoli. Krásně vyniká v pokrmech. Tato největší fazole má moučnou a nepatrně nasládlou chuť, proto se hodí nejen do slaných jídel, ale i do sladkých pokrmů.


Country Life Fazole červená ledvina BIO 500 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Červené fazole v biokvalitě s výraznou chutí a větší velikostí. Čím je fazole tmavší, tím má výraznější chuť. Skvělá příloha k rýži nebo kukuřici. Vhodné jako náhrada masa v pokrmu. Široké využití v teplé i studené kuchyni.


Country Life Fazole navy BIO 500 g
47 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Malá fazole bílé barvy a jemné chuti v biokvalitě. Využijete ji při přípravě polévek, salátů, pomazánek nebo příloh.


Rapunzel Bio bílá fazole sterilovaná 400g
41 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bio bílé fazole sterilované Bílé fazole Cannellini ve slaném nálevu jsou vynikajícím řešením pro ty, kterým vadí zdlouhavé namáčení a vaření luštěnin. Tyto fazole není třeba namáčet a vařit, a proto se hodí k rychlé a snadné přípravě pokrmů.


Wolfberry Adzuki BIO semínka na klíčení 200 g
63 Kč
+ doprava zdarma

Adzuki BIO semínka na klíčení 200g Wolfberry. Výživné klíčky adzuki svojí jemnou nasládlou chutí příjemně dochutí třeba salát nebo rýži. Nejvíce je tato fazole využívána v čínské a japonské kuchyni, kde tepelně upravují právě i její výhonky.