Ocún Set Via ferrata WeBee
2 290 Kč
2 249 Kč
+ doprava zdarma

Ferrata weBee set je složen z lehkého univerzálního 3-přezkového úvazku weBee a via Ferrata setu Torq. Hlavními přednostmi úvazku weBee je nízka hmotnost, komfort a vynikající prodyšnost, kterou zvláště oceníte v horkých letních dnech. Via Ferrata Taja je ferratový set s páracím tlumičem pádu.


Climbing technology Top Shell Slider
2 499 Kč

2 249 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní tlumič pádu. Climbing Technology Top Shell Slider patří mezi nejmenší tlumiče pádů, které jsou na trhu. Je vyroben z odolných materiálů a díky nosnosti 40 – 120 kg je vhodný téměř pro každého. Nabízí nízkou rázovou sílu a patentovanou konstrukci, která vám dodá pocit bezpečí.


CAMP Set Ferrata Kinetic-20%
1 790 Kč

1 429 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kvalitní ferratový set. Camp Set Ferrata Kinetic disponuje páracím tlumičem, který zajišťuje vysokou bezpečnost. Snadnou obsluhu zajišťují velké karabiny Camp Nomad. Set plní novou normu EN 958:2017 a je dodáván v praktickém transportním obalu.


CAMP Set Ferrata Kinetic Rewind Pro
2 690 Kč

2 449 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ferratový set. Camp Set Ferrata Kinetic Rewind Pro disponuje páracím tlumičem, který zajišťuje vysokou bezpečnost. Snadnou obsluhu zajišťují speciálně vyvinuté dlaňové karabiny Horai. Set plní novou normu EN 958:2017 a je dodáván v praktickém transportním obalu.


Petzl Kit Via Ferrata
5 454 Kč

4 259 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petzl Kit Via Ferrata je set, který obsahuje vše, co je potřeba pro lezení ferratových cest. Set obsahuje přilbu Elios, úvazek Pandion a ferratový set s tlumičem pádu Scorpio Vertigo.


CAMP Set Ferrata Kinetic Rewind
2 190 Kč

1 990 Kč

Kvalitní ferratový set. Camp Set Ferrata Kinetic Rewind disponuje páracím tlumičem, který zajišťuje vysokou bezpečnost. Snadnou obsluhu zajišťují velké dlaňové karabiny Herkules. Set plní novou normu EN 958:2017 a je dodáván v praktickém transportním obalu.


Climbing technology Kit Ferrata Plus
4 999 Kč

3 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní ferratový set pro náročné lezce. Climbing Technology Kit Ferrata Plus se skládá z tlumiče pádů Top Shell Slider (s certifikací EN 958:2017), 3 přezkového úvazku Explorer a extra bezpečné helmy Eclipse/Galaxy.


Climbing technology Hook It Slider
2 999 Kč

2 699 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ferratový set Climbing Technology Hook It Slider je vybaven extra velkými dlaňovými karabinami, které se snadno přecvakávají. Výhodou sady je i kompaktní tlumič pádu patentované konstrukce, jež nabízí progresivní brzdění a nízkou rázovou sílu.