CAMP Set Ferrata Kinetic Rewind
2 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní ferratový set. Camp Set Ferrata Kinetic Rewind disponuje páracím tlumičem, který zajišťuje vysokou bezpečnost. Snadnou obsluhu zajišťují velké dlaňové karabiny Herkules. Set plní novou normu EN 958:2017 a je dodáván v praktickém transportním obalu.

Ocún Via Ferrata Twist set
2 500 Kč 2 379 Kč

Set na via ferraty je vhodný na celodenní zdolávání zajištěných cest. Disponuje tlumičem pádů VF Captur s pevností 15 kN. Součástí jsou 2 elastické popruhy s nastavitelnou délkou a centrální oko. Ocún Via Ferrata Twist set má průhledné okno pro snadnou kontrolu provozuschopnosti.

Ocún Via Ferrata Webee set
2 600 Kč 2 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set na via ferraty sestává z tlumiče a velmi lehkého a prodyšného úvazku Webee 3. Disponuje tlumičem pádů Torq 2 s harmonikovou konstrukcí a 2 dlaňovými key-lock karabinami pro snadnou manipulaci. Ocún Via Ferrata Webee nabízí pevnost až 15 kN.

Petzl Scorpio Vertigo

Petzl Scorpio Vertigo

Hodnocení: 5
2 310 Kč 2 009 Kč

Petzl Scorpio Vertigo je souprava pro zajištěné cesty (via ferrata). Elastické natahovací smyčky tvaru Y s trhacím tlumičem pádu, karabiny Vertigo WL.

Climbing technology Kit Ferrata Plus
4 999 Kč 4 499 Kč

Kvalitní ferratový set pro náročné lezce. Climbing Technology Kit Ferrata Plus se skládá z tlumiče pádů Top Shell Slider (s certifikací EN 958:2017), 3 přezkového úvazku Explorer a extra bezpečné helmy Eclipse/Galaxy.

CAMP Set Ferrata Kinetic Rewind Pro
2 690 Kč 2 499 Kč

Kvalitní ferratový set. Camp Set Ferrata Kinetic Rewind Pro disponuje páracím tlumičem, který zajišťuje vysokou bezpečnost. Snadnou obsluhu zajišťují speciálně vyvinuté dlaňové karabiny Horai. Set plní novou normu EN 958:2017 a je dodáván v praktickém transportním obalu.

Climbing technology Hook It Slider
2 999 Kč 2 669 Kč

Kvalitní ferratový set Climbing Technology Hook It Slider je vybaven extra velkými dlaňovými karabinami, které se snadno přecvakávají. Výhodou sady je i kompaktní tlumič pádu patentované konstrukce, jež nabízí progresivní brzdění a nízkou rázovou sílu.

Climbing technology Top Shell Slider
2 499 Kč 2 389 Kč

Kvalitní tlumič pádu. Climbing Technology Top Shell Slider patří mezi nejmenší tlumiče pádů, které jsou na trhu. Je vyroben z odolných materiálů a díky nosnosti 40 – 120 kg je vhodný téměř pro každého. Nabízí nízkou rázovou sílu a patentovanou konstrukci, která vám dodá pocit bezpečí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ferratové sety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ferratové sety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ferratové sety akce.