Joe - DVD
199 Kč

Joe Ransom (Nicolas Cage) není zrovna příjemným chlápkem, který by se hned s každým kamarádil. Je to horkokrevný tvrďák, který se často více než rozumem řídí vlastními instinkty. A ty ho bohužel už párkrát přivedly do křížku se zákonem a taky do basy.

Kandidát - DVD
149 Kč

Bill McKay (Robert Redford), kalifornský republikánský kandidát na senátora, bezúhonný muž, plný ideálů, se nechává manipulovat obří americkou politickou mašinerií. Potřebuje totiž vyhrát.

Kid - DVD
99 Kč

Kevin se narodil a vyrůstal v chudinské čtvrti Londýna, vlastní rodiče jej bili, často trpěl hlady a ve škole byl častým terčem šikany… Nakonec od něj dala ruce pryč i sociálka. Vždy skončí na ulici. A právě tam, mezi lidmi z okraje společnosti, se z něj stává Kid.

Mládí - DVD
99 Kč

Romantika je v 90. letech tam, kde ji dokážete najít. Co máte ale dělat, abyste ji prožili v dnešním bláznivě zmateném světě Mládí?

Odplata - DVD
99 Kč

Když Portera podrazí vlastní kumpáni, ukradnou jeho podíl v hodnotě 70 tisíc dolarů a nechají ho napospas smrti, zbývá jen jeden způsob, jak věc vyřešit: Porterův způsob.

Přelet nad kukaččím hnízdem - DVD
199 Kč

Když do psychiatrické léčebny přijde volnomyšlenkářský darebáček Randle, jeho nakažlivý smysl pro chaos se okamžitě dostane do střetu s otupující rutinou léčebny…

Přežijí jen milenci - DVD
99 Kč

Adam – talentovaný hudebník ve stylu 60. let, žije v ponurém Detroitu. Zoufalý z toho, kam ten svět spěje, čím dál častěji přemýšlí o sebevraždě…