13 hodin: Tajní vojáci z Benghází - Blu-ray

Značka: Náš kód: 100003530001

Partnerský prodej

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází - Blu-ray

Když se všechno pokazí, šest mužů se to rozhodne napravit. Sledujte skupinu bývalých elitních mariňáků, kteří bojují proti drtivé převaze, aby zachránili americké občany… Celý popis

399

399 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003530001

Popis

Popis produktu

Režie: Michael Bay

Hrají: Toby Stephens, John Krasinski, Freddie Stroma, Pablo Schreiber, Max Martini, David Giuntoli, James Badge Dale, David Denman, David Costabile, Wrenn Schmidt, Elektra Anastasi, Dominic Fumusa, Payman Moaadi, Ivy George, Liisa Evastina

Délka: 144 min.

Obraz: 16:9 (2.40:1), 1080p


Jedenácté výročí útoku na newyorská Dvojčata se teroristická bojůvka operující na severu Afriky rozhodla „oslavit” útokem na americkou ambasádu v libyjském Benghází. Její zaměstnanci sice již předem tušili, že se něco chystá, tajné služby však jejich pocit ohrožení relativizovaly.
I proto se pracovníci ambasády ocitli tváří v tvář obrovské přesile prakticky bez větší ochrany, kterou by si pobyt v „třaskavém” regionu jinak určitě zasluhoval. Neměli by sebemenší šanci, kdyby v oblasti nepůsobila skupinka „bezpečnostních analytiků”, bývalých elitních mariňáků. Ti hodí za hlavu všechny psané i nepsané postupy, především nařízení, aby se do ničeho nevměšovali, a rozhodnou se bránit ambasádu do poslední kapky krve.
Časový údaj ve filmu odkazuje k době, po kterou se nerovný boj o ambasádu sváděl.

Vizionářský režisér Michael Bay přináší snímek 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází – „prvotřídní akční drama” (Scott Mendelson, Forbes), na které jen tak nezapomenete.

Trailer

Trailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát Blu-ray
Rok natočení 2016
Zvuk CZ 5.1, EN 7.1 DOLBY ATMOS
Titulky anglicky, slovensky, česky
Typ Blu-ray, akční, válečné
Země původu USA
Zvuková stopa anglicky, česky
Balení Blu-ray v krabičce