Řbitov zviřátek (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD

Značka: Náš kód: 100005738002

Partnerský prodejAkceNovinka

Akce platí do 31.5.2020 nebo do vyprodání zásob.

Řbitov zviřátek (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD

Rodina Creedových se z Bostonu přestěhuje na venkov, nedaleko prastarého pohřebiště. Když je postihne tragédie, zdrcený otec se pod vlivem zlověstného hřbitova uchýlí k činům, které spustí řetězec událostí nevyzpytatelného zla se strašlivými následky. Některá tajemství by měl zůstat pohřbena. Celý popis

879

899 Kč
879 Kč
-2%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100005738002

Popis

Popis produktu

Režie: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer

Hrají: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow, Jeté Laurence, Hugo Lavoie, Lucas Lavoie, Alyssa Brooke Levine, Sonia Maria Chirila, Bailey Thain, Jacob Lemieux

Délka: 101 min.

Obraz: 16:9 (2,39:1), 1080p / 4K


Doktor Louis Creed (Jason Clarke) se s manželkou a dvěma dětmi přestěhoval z velkoměsta na venkov, do velkého domu na kraji lesa. V něm se ukrývá hřbitov domácích mazlíčků, na kterém místní děti odnepaměti pohřbívají svá zvířata, ať už uhynula přirozeně, nebo se stala obětí rušné silnice protínající městečko.
Zatímco lékař Louis se ke smrti staví pragmaticky jako k definitivnímu konci, jeho žena Rachel (Amy Seimetz) má po hrůzostrašných zážitcích z dětství s tématem smrti obrovské problémy a hlavně chce před „vědomím konečnosti” chránit své děti.

Když soused, Jud Crandall (John Lithgow), najde ležet u cesty mrtvého Churche, kocoura jejich dcery Ellie, rodiče najednou nevědí, co dceři říct. Je to právě Jud, kdo Louisovi prozradí, že když kocoura co nejdřív pohřbí na zvířecím hřbitově, nebudou jí muset říkat vůbec nic.
Kocour se vrátí. Ale trochu jiný. Divočejší. Nebezpečnější…

Bonusy:
• Alternativní konec
• 7 vynechaných/prodloužených scén
• Noční běsy – Rodinné vidiny
• Přes 90 minut bonusů

ULTRA HD
Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená vysoké rozlišení obrazu (3840×2160). Rozlišení 3840×2160 odpovídá 8 milionům pixelů, to znamená, že nabízí čtyřnásobný počet detailů oproti rozlišení FullHD.

Trailer

Trailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát Blu-ray, Ultra HD
Rok natočení 2019
Zvuk CZ 5.1, EN DOLBY ATMOS, HU 5.1, PL 5.1, RU 5.1
Titulky anglicky, dánsky, francouzsky, maďarsky, německy, polsky, rusky, slovensky, česky
Typ Blu-ray, Ultra HD, horory
Země původu USA
Zvuková stopa anglicky, maďarsky, polsky, rusky, česky
Balení Ultra HD + Blu-ray v krabičce