Který je ten pravý? - DVD

Značka:

Partnerský prodej

Který je ten pravý? - DVD

Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde vyrostla. Zpátky ke kořenům a slavit! Ale plány nevyjdou a najednou má doma tři mladíky a také možná romantický vztah. Jo, a manžela s kufrem za dveřmi! Celý popis

199

199 Kč včetně DPH

  Náš kód: 100003529206

Popis

Popis produktu

Režie: Hallie Meyers-Shyer

Hrají: Reese Witherspoon, Lake Bell, Michael Sheen, Candice Bergen, Nat Wolff, Christine Woods, josh Stamberg, Lola Flanery, Paige Spara…

Délka: 97 min.

Obraz: 16:9 (1.85:1)


Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům!
Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkama! „Na svoje narozeniny to vždycky přeženu, utrhnu se ze řetězu.. a pak zpátky do normálu.” těší se Alice. S návratem do normálu to ale nebude vůbec žhavé a její život nabere zcela nečekaný směr.
Na oslavě potkává tři mladíky, s jedním z nich stráví noc a všem pak nabídne, že u ní mohou chvíli bydlet. Najednou má v domě o dost větší rodinu a také nebezpečně se rozvíjející romantický vztah, snad dokonce lásku. A pak se ve dveřích objeví bývalý manžel s kufrem v ruce.

Trailer

Trailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD
Rok natočení 2017
Zvuk CZ 5.1, EN 5.1
Titulky česky
Typ DVD, komedie, romantické
Země původu USA
Zvuková stopa anglicky, česky
Balení DVD v krabičce (14mm)