Madagaskar 3 - DVD

Značka: Náš kód: 100003530090

Partnerský prodej

Madagaskar 3 - DVD

Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu… Celý popis

149

149 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003530090

Popis

Popis produktu

Režie: Conrad Vernon, Tom McGrath, Eric Darnell

Délka: 89 min.

Obraz: 16:9 (1.78:1)


Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí doplavat za nimi po svých Středozemním mořem. Tučňáky nutně potřebují, protože bez tučňáků nemají šanci vrátit se domů.
Zejvení divokých, i když přátelských šelem v epicentru evropské zábavy pochopitelně vyvolá rozruch, který dostane za úkol zkrotit kapitánka Chantal DuBois. Je to elitní agentka organizace na odchyt zvěře, pro kterou je její práce posláním. Představa, že svůj životopis vyšperkuje ulovením žirafy, lva, zebry a hrošice ji dovádí až k nadlidskému úsilí a k rozhodnutí dostat se jim na kobylku za každou cenu. V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku.
Jenže staňte se cirkusáky, když nic zvláštního neumíte… Tenhle zpáteční lístek vyjde Martyho, Melamana, Glorii a Alexe hodně draze.

Bonusy:
• Špičkové obsazení
• Vynechané scény
• Šílená hudební směs
• Komentář tvůrců

Trailer

Trailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD
Rok natočení 2012
Zvuk CZ 5.1, EN 5.1, SK 5.1
Titulky anglicky, slovensky, česky
Typ DVD, animované, dětské, rodinné
Země původu USA
Zvuková stopa anglicky, slovensky, česky
Balení DVD v krabičce (14mm)