Osmy - DVD

Značka:

Partnerský prodej

Osmy - DVD

Černá komedie o jednom neobyčejném dni normalizačního úředníka. Jak se vyrovná se strachem ze zubaře a z následků neplánovaného podpisu Charty 77? Celý popis

299

299 Kč včetně DPH

  Náš kód: 100002098014

Popis

Popis produktu

Česká republika

Režie: Jiří Strach

Hrají: Ivan Trojan, Zuzana Stivínová, Gregor Bauer, Josef Dvořák, Jiří Dvořák, Zuzana Kajnarová, Miroslav Krobot, Simona Babčáková, Oldřich Navrátil, Lukáš Hlavica, Vít Karas, Marek Taclík, Tomáš Töpfer

Délka: 82 min.

Formát obrazu: 16:9

Ivan Trojan v černé komedii o jednom neobyčejném dni obyčejného normalizačního úředníka, který v opilosti podepsal Chartu 77, a díky tomu se stal hrdinou proti své vůli.

Píše se rok 1980. Richard v opilosti a spíše omylem podepsal Chartu 77 a od té doby se mu problémy a smůla doslova lepí na paty. A dnešek je vrcholem všeho! Odpoledne ho čeká návštěva u zubaře a trhání osmiček, což je něco, čeho se upřímně děsí. Než na to ale dojde, prožije celou řadu mnohem větších katastrof, proti kterým je trhání zubů učiněná legrace.
Uzávěrka v práci, vdavekchtivá kolegyně, která prostě nepochopila, že šlo jen o flirt, šéfovo ultimátum ohledně odvolání podpisu Charty, doma prasklá stoupačka skrývající starou zrezivělou pistoli, nečekané otcovství patnáctiletého syna, které má vzít na sebe, a k tomu všemu všudypřítomný stín estébáka, který na něj byl nasazen.
Prostě den blbec se vším všudy, kvůli kterému může buď přijít naprosto o vše, nebo díky kterému může konečně najít sám sebe!

TrailerTrailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD v krabičce (14mm)
Rok natočení 2014
Zvuk CZ 2.0
Titulky CZ pro neslyšící, EN