Simpsonovi: 17. série - DVD

Značka: Náš kód: 100003529000

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerAkceNáš tip

Akce platí do 29.11.2019 nebo do vyprodání zásob.

Simpsonovi: 17. série - DVD

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi. Celý popis

299

599 Kč
299 Kč
-50%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003529000

Popis

Popis produktu

Režie: Brad Bird, Chuck Sheetz, Pete Michels…

Hrají: Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner…

Délka: 462 min.

Obraz: 4:3


Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.
Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky.
Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela.
V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD, Kolekce
Rok natočení 2013
Zvuk CZ 2.0, EN 2.0
Titulky anglicky, česky
Typ DVD, Kolekce, TV seriály, animované, dětské
Země původu USA
Zvuková stopa anglicky, česky
Balení DVD v balení Kolekce