Srdcová sedma - DVD pošetka

Srdcová sedma - DVD pošetka


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Český název: Srdcová sedma Originální název: Sliding Doors [Velká Británie / USA, 1998] Nosič (platforma): DVD   Délka: 95 minut Zlomek sekundy může změnit celý život!Co kdyby jediný zlomek vteřiny poslal váš život dvěma rozdílnými směry? Celý popis

49
49 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014836047

Popis

Popis produktu

Český název: Srdcová sedma
Originální název: Sliding Doors [Velká Británie / USA, 1998]
Nosič (platforma): DVD   Délka: 95 minut

Zlomek sekundy může změnit celý život!

Co kdyby jediný zlomek vteřiny poslal váš život dvěma rozdílnými směry? Život, to jsou tisíce cest Mladá Helen ztratila práci a když se těsně před ní zavírají posuvné dveře vozu metra, otevírá se nám pohled na to, co by se stalo, kdyby metro stihla či nestihla.

Obě verze příběhu se rozbíhají jedna za druhou. V jedné Helen opustí svého záletného přítele a navazuje nový šťastný vztah, ve druhé se Helenin život stává čím dál víc nešťastným, nabere si dvě zaměstnání, utvrzuje se ve své bezcennosti a podporuje svého přítele při psaní románu, přestože jeho aférka stále trvá. Co by se stalo KDYBY?

Film Srdcová sedma získal několik ocenění na mezinárodních filmových festivalech, kromě jiného i za nejlepší ženský výkon v hlavní roli, scénář a režii.

Srdcová sedma na DVD obsahuje:

Zvuk: český 2.0, Anglický 5.1
Titulky: české
Obraz: 16:9
Hrají: Gwyneth Paltrow, John Hannah, John Lynch, Jeanne Tripplehorn, Virginia McKenna, Peter Howitt, Christopher Villiers, Kevin McNally, Nina Young, Neil Stuke, Ella Jones, Paul Brightwell

Režie: Peter Howitt


Parametry

Parametry produktu %1% %2%