X-Men 2 - Blu-ray

Značka: Náš kód: 100001756296
 X-Men 2   - Blu-ray

Partnerský prodej

X-Men 2 - Blu-ray

X-Meni. Narodili se s jedinečnou genetickou mutací, která jim umožňuje vládnout nadpřirozenými schopnostmi. Svět jim ale nedůvěřuje a bojí se jich. Veřejnost se dovolává zákona, který je má dostat pod kontrolu… Celý popis

299

299 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

USA

Režie: Bryan Singer

Hrají: Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen, Halle Berry, Famke Janssen…

Délka: 128 min.

Formát obrazu: 16:9, 1080p

X-Meni. Narodili se s jedinečnou genetickou mutací, která jim umožňuje vládnout nadpřirozenými schopnostmi. Pod vlivem profesora Charlese Xaviera (Patrick Stewart) slouží lidstvu. Chrání svět. Ten jim však nedůvěřuje a bojí se jich. Po nesmyslném pokusu o atentát na prezidenta Spojených států, který údajně spáchal neznámý mutant, se veřejnost dovolává zákona, který má mutanty dostat pod kontrolu.
V čele militantně anti-mutantniho hnuti stojí armádní velitel a vědec William Stryker (Brian Cox), o němž se tvrdí, že na mutantech prováděl pokusy. Mutanty nenávidí a hodlá je totálně zlikvidovat. Stryker měl v minulosti co do činění také s Wolverinem (Hugh Jackman) a zná tajemství jeho minulosti. Když Wolverine pátrá po svém původu, uvede Stryker do pohybu svůj anti-mutantní program.

TrailerTrailer


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát BD v krabičce
Rok natočení 2013
Zvuk CZ 5.1, EN 5.1 DTS-HD
Titulky CZ, EN