Brita Marella XL Memo, bílá
599 Kč 499 Kč

Novinka

Filtrační konvice Marella značky Brita zjistí čistou vodu bez škodlivých látek a mikroplastů. Přefiltruje 2 l kohoutkové vody, lze ji umývat v myčce nádobí. Indikátor oznámí, kdy je třeba vyměnit filtr.

Laica FLOW'N GO Filtrační láhev
649 Kč

Novinka

Filtrační láhev Laica Flow´N GO je určena pro domácí použití a filtraci pitné vody. Jeden filtr vydrží 30 dní či asi 120 l přefiltrované vody. Disponuje ručním ukazatelem životnosti filtru.

Orion Konvice filtrační ORCHID+filtr
499 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stupňová filtrace redukuje tvrdost vody, chlor, olovo, zinek, měď, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy. Voda je chutnější a zdravější.

Laica MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice
1 399 Kč

Novinka

Filtrační konvice Laica MikroPLASTIK-STOP disponuje dvojitým filtračním systémem pro redukci mikroplastu ve vodě. Redukuje také těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy. Mechanický indikátor upozorňuje na stav Bi-flux filtru.

Laica XXL Firenze filtrační konvice
759 Kč

Rok od roku víc dbáme na své zdraví a co přesně se nachází v každodenních příjmech. S balenou vodou nikdy nemáte takovou jistotu jako u přefiltrování s konvicí Laica. XXL konvice přefiltruje 2,2 litru.

Laica Carmen filtrační konvice, bílá
699 Kč 649 Kč

Konvice Carmen značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus. Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru.

Laica Carmen Filtrační konvice
699 Kč 679 Kč

Model Carmen z nejvyšší řady filtračních konvic značky Laica dokáže přefiltrovat během pouhých 3 minut 1,2 litru vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je navíc designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček.

DAFI Omega unimax filtrační konvice 4 l, bílá
589 Kč

Filtrační konvice DAFI Omega unimax odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Je vybavena LED senzorem, který připomíná kdy je potřeba vyměnit filtr. Konvice se lehce plní, i bez sundání víčka nádoby.

DAFI Astra classic filtrační konvice 3 l, modrá
349 Kč

Filtrační konvice DAFI Astra classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

Orion filtrační konvice Carbo 2,4 l
399 Kč 389 Kč

Filtrační konvice připraví vodu v ideální formě pro přípravu veškerých nápojů i pro vaření. Pěti stupňová filtrace redukuje tvrdost vody, chlor, olovo, zinek, měď, některé herbicidy a pesticidy, nepříjemné pachy.

DAFI Astra classic filtrační konvice 3 l, bílá
349 Kč

Filtrační konvice DAFI Astra classic s manuálně nastavitelným ukazatelem životnosti filtru se vejde i do dveří vaší lednice. Lehce se plní, i bez sundání víčka. Kombinuje výhody filtrace vody se stylovým servírováním.

Laica Aida filtrační konvice
599 Kč

Objem přefiltrované vody u této konvice je 1,2 litru. Konvice Aida značky Laica vám přefiltruje vodu od všech nečistot, které by mohly poškodit vaše přístroje nebo dokonce váš životní organismus.