Aqua Shop Biokeramický energizér AQUA ENERGY

Aqua Shop Biokeramický energizér AQUA ENERGY

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
AQUA voda procházející biokeramickou vložkou má velice pozitivní vliv na lidské zdraví tím, že aktivuje tělní buňky, zlepšuje krevní oběh a urychluje látkovou přeměnu. Infračervené paprsky dlouhých vlnových délek (FIR) jsou součástí slunečního spektra,  které je pouhým okem neviditelné. Celý popis
890 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

2.8.2021 - 3.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Aqua-Shop.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040463428

Popis

AQUA voda procházející biokeramickou vložkou má velice pozitivní vliv na lidské zdraví tím, že aktivuje tělní buňky, zlepšuje krevní oběh a urychluje látkovou přeměnu. Infračervené paprsky dlouhých vlnových délek (FIR) jsou součástí slunečního spektra,  které je pouhým okem neviditelné. Vlnová délka infračervených paprsků dlouhých vlnových délek je od 4 do 1000 mikronů. Poslední studie v oblasti biotechnologií ukazují, že paprsky dlouhých vlnových délek hrají důležitou roli při vzniku a růstu všech živých organismů. Z tohoto důvodu se tyto konkrétní paprsky dlouhých vlnových délek nazývají „biogenetické paprsky". Nedílnou součástí všech živých organismů na zemi je voda a bílkoviny. Voda tvoří až 70 % hmotnosti lidského těla. Infračervené paprsky dlouhých vlnových délek jsou při absorbování naším tělem schopny aktivovat, oživovat, regenerovat, rozvíjet a posilovat různé orgány v našem těle.

Molekuly vody neustále kmitají. Jsou-li molekuly vody vystaveny kmitům o délce 8–10 mikronů (stejné, jako je délka vlny kmitání molekul vody), dojde až k sedminásobnému zvýšení kmitů molekuly vody k „rezonanci" těchto dvou frakcí. Rezonance způsobí velice rychlou (10/12 s) ionizaci vody na iont vodíku a hydroxylový anion. Směs z různých druhů keramických materiálů smíchaných s oxidy minerálního původu, jako je oxid křemičitý (SiO2), oxid hlinitý (Al2O3) atd., vyzařuje infračervené záření dlouhé vlnové délky.

Biokeramický materiál je vyroben z 26 druhů keramických látek a různých oxidů minerálního původu, které jsou spečeny při 1600°C a ochlazeny. Po ochlazení je tento biokeramický materiál schopen vyzařovat infračervené paprsky dlouhé vlnové délky. Infračervené záření dlouhé vlnové délky způsobuje rezonanci s molekulami vody. Tato ionizace se nazývá „aktivace vody“. Pokud dojde k takové aktivaci vody v lidských buněčných tkáních a krvi, zlepší se náš zdravotní stav tím, že se zlepšuje krevní oběh, látková výměna buněk a vylučování odpadních látek z buněk.

Hlavní výhody:

 • Aktivuje molekuly vody v našem těle.
 • Zvyšuje hladinu kyslíku obsaženého v našem těle.
 • Usnadňuje krevní oběh.
 • Zlepšuje funkci nervového systému.
 • Aktivovaná voda po Energy lépe spaluje tuky.
 • Pomáhá odstraňovat chemické látky a toxiny v naší krvi a další škodlivé látky z lidského těla.
 • Zlepšuje organismu a tkáním vstřebávání vody.
 • Snižuje kyselost našeho těla.
 • Zlepšuje vstřebávání léků.
 • Nepotřebuje servisní výměnu.
 • Doba používání je neomezená.
 • Jednoduše se instaluje.