Aqua Shop Reverzní osmóza Akvárium AQ RO 100

Aqua Shop Reverzní osmóza Akvárium AQ RO 100

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Reverzní osmóza Aquarium AQ RO 100 - akvarijní membránový vodní filtr se špičkovou technologií filtrace – účinnost 90–95 %. Filtrací získáte čistou netoxickou vodu i pro ty nejnáročnější akvarijní ryby jako terčovci nebo mořské ryby. Celý popis
2 490 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

2.8.2021 - 3.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Aqua-Shop.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100041403910

Popis

Reverzní osmóza Aquarium AQ RO 100 - akvarijní membránový vodní filtr se špičkovou technologií filtrace – účinnost 90–95 %. Filtrací získáte čistou netoxickou vodu i pro ty nejnáročnější akvarijní ryby jako terčovci nebo mořské ryby.

Filtr funguje jen dle vstupního tlaku vody a nepoužívá se žádná chemie. Reverzní osmóza je ta nejlepší technologie pro čištění vody, které lidstvo vynalezlo. Filtry na bázi této technologie odstraňují až 90–95 % nečistot ve vodě. Každý filtr obsahuje membránu reverzní osmózy, která odstraňuje takové škodlivé látky jako dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Systém se napojuje na vodovodní řád (montážní sada a hadičky součástí balení) a ihned je připraven k instalaci.

TŘI STUPNĚ FILTRAČNÍHO SYSTÉMU

 1. První stupeň předčištění vody v systému odstraní mechanické částice větší než 20 mikronů, dále chlor a organické sloučeniny. Pro tento stupeň se používá vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku (GAC inline filter).
 2. Druhý stupeň filtrace je membrána RO 100 GPD – až 370 l/den.
 3. Třetí stupeň filtrace je dočištění vody od nežádoucích chutí a zápachů – vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku (GAC inline filter).

Doporučujeme servisní výměnu vložek jednou za 12 měsíců popřípadě po 6 000 litrech vody.

Technické parametry:

 • výkon systému dle membrány: až 370 l/den (možno dodat vyšší výkon až 576 l/den).
 • výkonnost filtrace TDS (NaClO): 90 až 95 %
 • min/max vstupní provozní tlak: 2,2 bar až 8 bar
 • teplota vstupní vody: od 2°C do 40°C
 • vstupní tvrdost vody: Max. 4,5 mmol/l
 • vstupní volný chlor: Max. 0,4 mg/l
 • vstupní železo: Max. 0,3 mg/l
 • rozměry: 35 × 20 × 8 cm
 • tří stupňová filtrace
 • kompletní sada pro připojení, hadičky a držák v balení.
 • poměr čisté a odpadní vody: 1/3 až 1/4 lPro napojení potřebujete připojení na přívod vody a napojení na odpad. Při filtraci odchází odpadní vodou zachycené nežádoucí látky, čímž se membrána reverzní osmózy sama čistí a nezanáší se.

Montáž zařízení není v ceně. Montáž Vám můžeme zajistit díky našim autorizovaným technikům po celé ČR (máme 10 autorizovaných techniků rozdělených po regionech). Cena montáže se bude odvíjet dle použitého materiálu a náročnosti montáže. Pokud máte zájem o montáž, připište tuto informaci do poznámky k objednávce.