Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 23715201

Binchio Premium Binchotanová tyčinka - aktivní uhlí pro filtraci vody

Binchio Premium Binchotanová tyčinka - aktivní uhlí pro filtraci vody

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Aktivní uhlí Binchio Start je binchotanem té nejvyšší kvality a standardů. Krabička obsahuje 1 větší a hrubší tyčinku aktivního uhlí Binchio (hrubší než Binchio Start) nejvyšší jakosti, velice pravidelného okrouhlého tvaru s dokonalým hladkým povrchem a plné černé barvy. Celý popis
305 Kč
Zboží od: Ecopulsia s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
305 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

10.2.2023 na výdejním místě
10.2.2023 - 14.2.2023 na vaší adrese

Popis

Díky svému krásnému tvaru a plné barvě tyčinka vynikne ve větší karafě s vodou. Tato Binchio tyčinka tedy umocní prožitek pití vody i z estetického hlediska. Hodí se proto i jako zajímavý designový element k Vám domů. Binchium Premium je vhodné rovněž jako dárek. Jelikož má větší rozměry než standardní tyčinka Binchio Start, zvládne i filtraci většího objemu vody najednou – klidně vystačí i pro 1,5 litrovou karafu

  • Materiál: dřevěné aktivní uhlí binchotan z větví vietnamské odrůdy eukalyptového stromu.
  • Certifikát původu a kvality.
  • Jedna tyčinka vydrží v průměru 3+ měsíce (tedy svou vodu filtrujete za přibližně 2,60 Kč denně).
  • Jedna tyčinka optimálně filtruje 1,5 litru vody najednou.
  • Extrémně lehký a přenosný.
  • 100% přírodní, má mnoho způsobů sekundárního využití.
  • Žádný plast. Nulový odpad.
  • Filtruje jenom pitnou (kohoutkovou) vodu.

Každá tyčinka, kterou zakoupíte je unikátem a na světě neexistuje stejná😊 Každá větev vietnamského eukalyptu je totiž jiná a aktivní uhlí z ní vzniká během řemeslné výroby. Proto se nedá hmotnost ani tvar tyčinek “standardizovat” jako u mrkve v supermarketu (ani to nechceme dělat).

Binchio Premium je aktivním uhlím nejvyšší kvality. Díky náročnému výrobnímu postupu obsahuje až 95 a více % uhlíku (běžné filtrační uhlí obsahuje kolem 75% uhlíku). Tato koncentrace zabezpečuje nejvyšší standard filtrace vody. Nezpůsobuje demineralizaci vody jako třeba osmotické filtry. Právě naopak, vodu obohacuje o množství kvalitních minerálů.

Pro informaci: z ekologických důvodů balíme co nejšetrněji s využitím minimálního množství obalů. Proto objednáte-li několik různých druhů tyčinek, nepošleme vám každou tyčinku zabalenou zvlášť v separátní krabičce. Naopak, maximálně využíváme prostor příslušné Binchio krabičky.

Někdy se stane, že ve vodě uvidíte plavat malinké částečky aktivního uhlí. Nepanikařte! Je to bezpečné, i když je spolknete. Podobně vypadá např. voda z pramene – také obsahuje drobné částečky různých minerálů, stopových prvků atd. Pro binchotan z eukalyptového stromu je normální, že z jeho porézního povrchu pronikne do vody několik malých částeček aktivního uhlí. Podobně se chová např. i další přírodní čistič – minerál šungit. Nejjemnější částečky můžete z hladiny i odstranit (např. vylít z hladiny karafy kousek vody, který obsahuje částečky). Pokud nechcete ve své vodě vidět plavat žádné částečky aktivního uhlí, volte raději náš japonský Kishu binchotan z dubu Ubame, který má tak tvrdý povrch, že nezanechává žádné částečky na vodě.