Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 23715206

Binchio Start Binchotanová tyčinka - aktivní uhlí pro filtraci vody

Binchio Start Binchotanová tyčinka - aktivní uhlí pro filtraci vody

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Aktivní uhlí Binchio Start je slavným japonským binchotanem té nejvyšší kvality a standardů. Tento binchotan dovážíme přímo od japonských řemeslníků z místa jeho původního vzniku – hor prefektury Wakayama (dříve provincie Kishu), potažmo Kōchi (dříve prefektura Tosa). Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
210 Kč
Zboží od: Ecopulsia s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
210 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Aktivní uhlí Binchio Start je slavným japonským binchotanem té nejvyšší kvality a standardů. Tento binchotan dovážíme přímo od japonských řemeslníků z místa jeho původního vzniku – hor prefektury Wakayama (dříve provincie Kishu), potažmo Kōchi (dříve prefektura Tosa).

  • Materiál: dřevěné aktivní uhlí binchotan z větví japonského dubu Ubamegashi.
  • Krabička obsahuje 1 tyčinku binchotanu.
  • Náš binchotan má certifikát kvality, původů i složení.
  • Jedna tyčinka vydrží v průměru 3+ měsíce.
  • Jedna tyčinka optimálně filtruje 1 litr vody najednou.
  • Extrémně lehký a přenosný.
  • 100% přírodní, má mnoho způsobů sekundárního využití.
  • Žádný plast. Nulový odpad.
  • Filtruje jenom pitnou (kohoutkovou) vodu.

Každá tyčinka, kterou zakoupíte je unikátem a na světě neexistuje stejná😊 Každá větev japonského dubu Ubame je totiž jiná a aktivní uhlí z ní vzniká během řemeslné výroby. Proto se nedá hmotnost ani tvar tyčinek “standardizovat” jako u mrkve v Lidlu (ani to nechceme dělat).

Binchio je uhlím nejvyšší kvality. Díky náročnému výrobnímu postupu obsahuje až 95% uhlíku (běžné filtrační uhlí obsahuje kolem 75% uhlíku). Tato koncentrace zabezpečuje nejvyšší standard filtrace vody. Nezpůsobuje demineralizaci vody jako třeba osmotické filtry. Právě naopak, vodu obohacuje o množství kvalitních minerálů.

Jednou za dva týdny je třeba provést proces čištění ve vroucí vodě . Tím se Binchio „nabije“ a stane opět aktivním.

Někdy se stane, že ve vodě uvidíte plavat malinké částečky aktivního uhlí. Nepanikařte! Je to bezpečné, i když je spolknete. Podobně vypadá např. voda z pramene – také obsahuje drobné částečky různých minerálů, stopových prvků atd. Pro binchotan z eukalyptového stromu je normální, že z jeho porézního povrchu pronikne do vody několik malých částeček aktivního uhlí. Podobně se chová např. i další přírodní čistič – minerál šungit. Nejjemnější částečky můžete z hladiny i odstranit (např. vylít z hladiny karafy kousek vody, který obsahuje částečky). Pokud nechcete ve své vodě vidět plavat žádné částečky aktivního uhlí, volte raději náš japonský Kishu binchotan z dubu Ubame, který má tak tvrdý povrch, že nezanechává žádné částečky na vodě.