Yamaha YRS 24B

Yamaha YRS 24B

Hodnocení: 1
259 Kč

Zobcová flétna sopránová. Zobcová flétna YRS 24 B Yamaha v bílé barvě. Flétna je vhodná pro žáky hudebních škol. Série 20 zobcových fléten Yamaha je vytvořena, aby poskytovala skvělý start do výuky hudby pro kohokoli. Nabízejí ideální odpor vzduchu pro snadné ovládání a mají přesnou intonaci.

Yamaha YRS 312B III
619 Kč

Yamaha YRS 312BIII je sopránová zobcová flétna pro začátečníky a mírně pokročilé hráče v provedení imitujícím palisandr. Flétny série 300 jsou vybaveny klenutým otvorem zobce a nabízejí excelentní hratelnost a zvuk, který je překvapivě blízký zvuku dřevěných fléten. Jejich intonace je bezvadná.

Yamaha YRS 20BG
279 Kč

Zobcová sopránová flétna Yamaha YRS 20. Plastová flétna v provedení – transparentní barva – zelená. Snadná hra s jemným čistým tónem. Ideální pro začátečníky. Průsvitné zobcové flétny v barvách duhy jsou skutečnými hudebními nástroji, žádné hračky.

Yamaha YRS 20BP
279 Kč

Zobcová sopránová flétna Yamaha YRS 20. Plastová flétna v provedení – transparentní barva – růžová. Snadná hra s jemným čistým tónem. Ideální pro začátečníky. Průsvitné zobcové flétny v barvách duhy jsou skutečnými hudebními nástroji, žádné hračky.

Yamaha YRS 314B III
619 Kč

Yamaha YRS 3142BIII je sopránová zobcová flétna pro začátečníky a mírně pokročilé hráče v provedení imitujícím eben. Flétny série 300 jsou vybaveny klenutým otvorem zobce a nabízejí excelentní hratelnost a zvuk, který je překvapivě blízký zvuku dřevěných fléten. Jejich intonace je bezvadná.

Yamaha YRS 20BB
279 Kč

Zobcová sopránová flétna Yamaha YRS 20. Plastová flétna v provedení – transparentní barva – modrá. Snadná hra s jemným čistým tónem. Ideální pro začátečníky. Průsvitné zobcové flétny v barvách duhy jsou skutečnými hudebními nástroji, žádné hračky.

Yamaha YRS 20BR
279 Kč

Zobcová sopránová flétna Yamaha YRS 20. Plastová flétna v provedení – transparentní barva – červená. Snadná hra s jemným čistým tónem. Ideální pro začátečníky. Průsvitné zobcové flétny v barvách duhy jsou skutečnými hudebními nástroji, žádné hračky.

Suzuki SRE-80 TP
149 Kč

Plastová sopránová zobcová flétna, třídílná, růžová, Anglický prstoklad. V plastovém pouzdře, včetně plastového vytěráku pro údržbu flétny a tabulky prstokladů.

Helin HE1250
30 Kč

Helin 1250 je vytěrák vhodný pro všechny typy sopránových zobcových fléten. Držák s očkem je vyroben z pozinkovaného ocelového drátu a je zakončen plastovým kloboučkem proti poškrábání vnitřku flétny. Na něm jsou vlněná vlákna, která zajistí vyčištění vašeho nástroje.

Pecka YRP
59 Kč

Látkový povlak Pecka YRP je určený pro zobcovou sopránovou flétnu. Jedná se o bavlněný povlak s hudebním motivem. Spolehlivě ochrání vaši flétnu!

Möllenhauer 1042d New Student NTP dřevěná sopránová zobcová flétna
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Möllenhauer 1042d z řady New Student je sopránová flétna s barokním prstokladem z hruškového dřeva. Vynikající dřevěná flétna pro začínající ale i pokročilé. Jemný měkký zvuk, vyvážený ve všech rejstřících. Stabilní odezva od hlubokých pro vysoké tóny napomáhá odstraňovat začátečnické nejistoty.

Yamaha YRA 28B
649 Kč

Yamaha YRA 28 B III je altová zobcová flétna altová s přesnou intonací a vřelým a bohatým zvukem. Nabízí v Čechách nejrozšířenější barokní prstoklad a rovný foukací otvor.Je vyrobena z ABS plastu a pro snadnou údržbu a možnost jemného doladění je třídílná.

shumee Flétna 8 otvorů javorové dřevo hnědé
760 Kč

Naše klasická dřevěná flétna s 8 otvory je ideálním nástrojem pro začátečníky. Tělo je vyrobeno z javorového dřeva, které zajišťuje bohatý zvuk a dlouhodobou kvalitu. 8 děr poskytuje bohatou kvalitu tónu a perfektní intonaci. Dodává se v kompletní sadě včetně měkkého pouzdra a čisticí sady. Připrave

shumee Trubka žlutá mosaz se zlatým lakem Bb
4 615 Kč

Naše klasická 3ventilová trubka Bb je ideální volbou pro začínajícího trumpetistu. Nástroj je vyroben ze žluté mosazi se zlatolakem, má dobrý vzhled, bohatý zvuk a je odolný. Soul, jazz, funk nebo popová hudba nejsou bez trubky Bb kompletní. Sada obsahuje přepravní kufřík pro cestování a skladování

Beale FL 400
12 990 Kč 9 999 Kč

Beale FL 400 je příčná flétna s otevřenými klapkami určená pro pokročilejší hráče. Nástroj je v C ladění a je postříbřený. Jedná se o třídílnou flétnu s 16 otvory. Nabízí skvělý, pronikavý zvuk, výbornou dynamiku v celém rozsahu a přesnou intonaci.