Greatstore Fólie na auto 4D matná stříbrná 200 x 152 cm

Greatstore Fólie na auto 4D matná stříbrná 200 x 152 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Tato voděodolná 4D fólie na auto z karbonového vlákna je ideální pro aplikaci na vozidla. Uvnitř vozu ji využijete například na vnitřních rukojetích dveří, středových konzolích nebo palubních deskách. Dá se ovšem použít i zvenčí, kde ji uplatníte na zpětných zrcátkách, vnějších panelech, podběhu kol Celý popis
Partner: Greatstore
1 079 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera Greatstore

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067246408

Popis

Tato voděodolná 4D fólie na auto z karbonového vlákna je ideální pro aplikaci na vozidla. Uvnitř vozu ji využijete například na vnitřních rukojetích dveří, středových konzolích nebo palubních deskách. Dá se ovšem použít i zvenčí, kde ji uplatníte na zpětných zrcátkách, vnějších panelech, podběhu kol, kapotách či náraznících. Dosáhnete tak působivého high-tech vzhledu. A to vše za cenu nesrovnatelně nižší, než byste dali za skutečný lak!

Náš polep na auta, který se vyznačuje vynikající adhezivní schopností, je možné přilepit na jakýkoliv hladký povrch a zase snadno odlepit, aniž by po něm zůstaly stopy. Vzduchové kanálky na rubové straně zaručují, že se pod fólií při lepení nevytvoří bubliny. Tato samolepicí fólie na auta, vyrobená z velmi kvalitního PVC, se snadno čistí a bude vám spolehlivě sloužit po celá léta.

Tip: Náš polep na auta nabude větší elastičnosti a flexibility, když ho opatrně zahřejete, např. vysoušečem vlasů nebo horkovzdušnou pistolí.

  • Barva: stříbrná
  • Materiál: PVC šetrné k životnímu prostředí
  • Šířka: 152 cm
  • Délka: 200 cm
  • Tloušťka: 0,17 mm
  • 4D vzhled karbonových vláken
  • Samolepící
  • Vzduchové kanálky na zadní straně fólie zabrání vytvoření bublin