Lékué Silikonová pečicí forma na mini bochníků 9 ks Lékué Small Breads | hnědá

Lékué Silikonová pečicí forma na mini bochníků 9 ks Lékué Small Breads | hnědá


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Silikonová pečicí forma na 9ks mini bochníků Lekue je snadné, rychlé, pohodlné a jednoduché řešení pro přípravu originálních domácích křupavých chleba. Rozměr: 17 × 3 cm. Objem: 70 ml. Celý popis

479
479 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 3 kusy

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018177500

Popis

Popis produktu

Silikonová pečicí forma na mini chleba 9 ks Lékué Small Breads Upečte si čerstvý domácí chléb z ověřených surovin. V silikonové formě na pečení 9 ks chleba je připravíte snadno, rychle a se zaručeným výsledkem. Silikonová pečicí forma na mini chleba Lekue je snadné, rychlé, pohodlné a jednoduché řešení pro přípravu originálních domácích křupavých chleba.  Připravte si kvalitní domácí chleba z ověřených surovin.  Kousky chleba v silikonových formách lze snadno vyklopit. ! Omyvatelné v myčce na nádobí.  Materiál: platinový silikon; Rozměry: 17 × 3 cm; Objem: 70 ml. Platinový silikon patří mezi nejkvalitnější silikony vůbec. Je bez zápachu, vysoce hygienický, nereaguje s potravinami, je odolný vůči vysokým i nízkým teplotám (-60/+220 oC) a velmi pružný, proto šetří místo ve vaší kuchyni. Jeho povrch je nepřilnavý, proto nemusíte formy vymazávat tukem. Dokonale vede teplo (čímž zaručuje rovnoměrný proces vaření či pečení) a snadno se čistí pod tekoucí vodou či v myčce na nádobí.   

    VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR A SR Od roku 2019 jsme oficiální zástupce a výhradní distributor značky Lékué pro Českou a Slovenskou republiku. V případě, pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci – podmínky naleznete zde.  


Parametry

Parametry produktu %1% %2%