Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015505444

Silikomart Forma na pečení mini baget 20,4 x 30,8 cm -

Silikomart Forma na pečení mini baget 20,4 x 30,8 cm -

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Forma na pečení minibaget Silikomart. Celý popis
340 Kč
Zboží od: Vše na vaření
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
340 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

6.10.2022 - 7.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Potěšení vytvářet vlastnoručně, pečlivě si vybírat suroviny, připravujte pravé bagety pro sebe a své blízké. Díky silikonové formě Mini Baguette Bread společnosti Silikomart můžete snadno připravit vynikající, čerstvý a křupavý domácí chléb. Děrovaný vzor formy umožňuje volnou cirkulaci tepla bez kondenzace a získáváte 4 čtyři malé křupavé bagety se zlatohnědou barvou a homogenním tvarem. Vychutnejte si pocity tradičního domácího chleba. Forma je vyrobena z kvalitního a zdravotně nezávadného silikonu. Péct v ní můžete bagety do 230 stupňů Celsia. Forma na pečení snáší i teplotní šoky, může zmrazené pečivo v ní dát rovnou do trouby či do mikrovlnné trouby. Formy není potřeba vymazávat, přesto hotové pečivo z ní vyjmete jednoduše. S kvalitní formou půjde práce od ruky i začátečníkům, kteří nemají s pečením mnoho zkušeností. Forma má výbornou tepelnou vodivost, v porovnání s plechovou formou je zde 20–40% úspora času.

Nechali jsme pro vás otestovat foodblogerem:

Pokud někdo rád peče domácí pečivo včetně baget, tak jistě využije k plné spokojenosti tuto silikonovou formu. Bagetky upečeme kdykoliv budeme potřebovat a velkou předností domácího pečení je, že můžeme použít různé druhy mouk, pokaždé třeba v jiném poměru. A přidat se dají i jiné ingredience, např. ovesné vločky, škvarky, semínka, bylinky, případně koření, atp. A tak vytvoříme své vlastní pečivo, které nikde nekoupíme. Do formy se může použít i volnější těsto, jejikož nám forma zaručí udržení tvaru. Není ji třeba vymazávat tukem a ani vysypávat moukou, pečivo se z formy lehce vyjme. Díky otvorům se bagetky moc dobře upečou, pečou se při vyšší teplotě cca 220°C. V této formě se dá upéct i sladké pečivo, například makovky, ale při nižší teplotě. Do této formy připravuji těsto z cca 300 g mouky, ale může se použít i o něco méně.

Forma je vyrobená ze 100 % platinového silikonu a má čtyři perforované prohlubně o velikosti 17 × 5,7 cm. Snáší teplotu od – 60°C do + 230°C. Moc dobře se používá i udržuje. Lze ji použít i v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí. Tak jako u všech silikonových výrobků, nesmíme používat různé ostré nástroje, např. nože. Já osobně jsem s formou velmi spokojená, používám ji na pečení velice často. A proto ji můžu všem doporučit. M.F.