QUICK Sport Retro 5
1 499 Kč

999 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Retro 5 bude ideálním dárkem pro každého fotbalistu.


QUICK Sport Bohemians Mini Classic
249 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians Mini Classic bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.


QUICK Sport Lemo 5
399 Kč

349 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Lemo 5 bude ideálním dárkem pro každého fotbalistu.


QUICK Sport Zbrojovka Mini Classic
249 Kč

219 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka Mini Classic bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.


QUICK Sport Zbrojovka Mini New
249 Kč

219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka Mini New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.


QUICK Sport Bohemians Mini New
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians Mini New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.


QUICK Sport Bohemians 5 New
449 Kč

399 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.


QUICK Sport Bohemians 5 Classic
449 Kč

399 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 Classic bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.


QUICK Sport Zbrojovka 5 Classic
449 Kč

399 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka 5 Classic bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.


QUICK Sport Zbrojovka 5 New
449 Kč

399 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka 5 New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.


Wilson NCAA Sportivo II
539 Kč

Míč na fotbal najde využití především při rekreačních hrách a trénincích. Disponuje konstrukcí z 32 šitých panelů a pěnového materiálu pro zajištění většího citu a kontroly nad míčem. Je velmi odolný a má dluhou životnost. Wilson NCAA Sportivo II má moderní design.


SELECT FB Contra vel. 5
650 Kč

499 Kč

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje ručně šitou konstrukcí o 32 panelech. Použitý materiál a 5vrstvá vložka zajišťují skvělé letové vlastnosti. Je vhodný především pro dětské klubové tréninky. SELECT FB Contra vel. 5 je vyroben ze syntetické kůže.


SELECT FB Numero 10 IMS vel. 5
1 290 Kč

999 Kč

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje ručně šitou konstrukcí o 32 panelech. Je vhodný pro vnitřní tréninky a zápasy. SELECT FB Numero 10 IMS vel. 5 je ze syntetické kůže, ručně šitý a nabízí skvělý odskok.


Gala BRASILIA BF5033S vel. 5
599 Kč

Fotbalový míč Gala Brasilia BF5033S vhodný pro utkání střední a nižší třídy. Ideální pro hru na trávě. Míč zároveň splňuje oficiální parametry.


Puma Pro Training 2 HYBRID White Size 5
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro Training 2 HYBRID je fotbalový míč vhodný na trénink i rekreační použití. Hybridní konsturkce nabízí odolnost, zlepšené aerodinamické vlastnosti a dlouhodobý tvar.


Puma FINAL 2 Match (FIFA Quality Pro) Size 5
1 699 Kč
+ doprava zdarma

FINAL 2 Match (FIFA Quality Pro) je fotbalový míč té nejvyšší kategorie! Konstrukce plochy poskytuje dlouhou životnost a výborné zachování tvaru. Skvělé letové vlastnosti a speciální vícevrstvé vyztužení.


Gala MEXICO BF5053S vel. 5
529 Kč

Ručně šitý fotbalový míč Gala Mexico BF5053S. Ideální pomůcka jak pro fotbalové kluby, tak i pro domácí využití. Díky použitému materiálu – syntetická useň – se hodí na všechny druhy povrchů.


SELECT FB Classic vel. 4 oranžová černá
550 Kč

399 Kč

Fotbalový míč o velikosti 4 disponuje strojově šitou konstrukcí o 32 panelech. Je vyroben z jemného materiálu s lesklým povrchem. SELECT FB Classic vel. 4 oranžová černá je ideální pro tréninky dětí a mládeže.


SELECT FB Brillant Super TB vel. 5
3 890 Kč

1 889 Kč
+ doprava zdarma

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje tepelně lepenou konstrukcí o 32 panelech. Je vhodný pro hru nejen uvnitř, ale i venku, protože nepropouští vodu do švů a má stálou váhu. SELECT FB Brillant Super TB vel. 5 má latexovou duši ZeroWing.


SELECT FB Contra vel. 4
650 Kč

499 Kč

Fotbalový míč o velikosti 4 disponuje ručně šitou konstrukcí o 32 panelech. Použitý materiál a 5vrstvá vložka zajišťují skvělé letové vlastnosti. Je vhodný především pro dětské klubové tréninky. SELECT FB Contra vel. 4 je vyroben ze syntetické kůže.


SELECT FB Tempo vel. 5
1 190 Kč

899 Kč

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje tepelně lepenou konstrukcí o 32 panelech. Je vhodný pro vnitřní tréninky a zápasy. Duše ZeroWing zajišťuje skvělý odskok a 3 mm EVA pěna měkkost. SELECT FB Tempo vel. 5 je vyroben ze syntetické kůže.


Nike Pitch Training
399 Kč

Novinka

Fotbalový míč s pevnou strukturou a spolehlivým držením tlaku. Strojově zpracovaný zevnějšek propojuje až 12 panelů. Kontrastní vzor pomáhá ke snadnější identifikaci na travnaté ploše i s nastávající změnou počasí. Nike Pitch Training spojuje výrazný vzhled s precizností.


SELECT FB Classic vel. 5
550 Kč

399 Kč

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje strojově šitou konstrukcí o 32 panelech. Je vyroben z jemného materiálu s lesklým povrchem. SELECT FB Classic vel. 5 je ideální pro tréninky dětí a mládeže.


SELECT FB Brillant Replica vel. 5
550 Kč

399 Kč

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje strojově šitou konstrukcí o 32 panelech. Je vyroben z jemného materiálu a je opatřen dvojitým ventilkem. SELECT FB Brillant Replica vel. 5 je vyroben ze syntetické kůže a využití najde především při tréninku.


Nike Unisex FootballX Strike Football
549 Kč

Novinka

Fotbalový míč s pevnou strukturou a spolehlivým držením tlaku. Strojově zpracovaný zevnějšek propojuje až 12 panelů. Kontrastní vzor pomáhá ke snadnější identifikaci na travnaté ploše i s nastávající změnou počasí. Nike Unisex FootballX Strike Football spojuje výrazný vzhled s kvalitním technologickým zpracováním.


SELECT FB Diamond vel. 4
790 Kč

599 Kč

Fotbalový míč o velikosti 4 disponuje ručně šitou konstrukcí o 32 panelech. Je vhodný především pro tréninky a zápasy střední kategorie. SELECT FB Diamond vel. 4 nabízí skvělé vlastnosti v letu i na zemi.


SELECT FB Diamond vel. 5
790 Kč

599 Kč

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje ručně šitou konstrukcí o 32 panelech. Je vhodný především pro tréninky a zápasy střední kategorie. SELECT FB Diamond vel. 5 nabízí skvělé vlastnosti v letu i na zemi.


SELECT FB Ultra DB vel. 5
590 Kč

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje strojově šitou konstrukcí o 32 panelech, které jsou tepelně slepeny. Tento proces zajišťuje, že švy nepropustí žádnou vodu. SELECT FB Ultra DB vel. 5 je vyroben ze syntetické kůže a využití najde při trénincích.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: