SELECT FB Diamond vel. 5

SELECT FB Diamond vel. 5

Hodnocení: 4,8
790 Kč 699 Kč

Fotbalový míč o velikosti 5 disponuje ručně šitou konstrukcí o 32 panelech. Je vhodný především pro tréninky a zápasy střední kategorie. SELECT FB Diamond vel. 5 nabízí skvělé vlastnosti v letu i na zemi.

SELECT FB Contra vel. 4

SELECT FB Contra vel. 4

Hodnocení: 3,8
650 Kč 569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotbalový míč o velikosti 4 disponuje ručně šitou konstrukcí o 32 panelech. Použitý materiál a 5vrstvá vložka zajišťují skvělé letové vlastnosti. Je vhodný především pro dětské klubové tréninky. SELECT FB Contra vel. 4 je vyroben ze syntetické kůže.

QUICK Sport míč Hakan vel.3
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ručně šitý fotbalový míč je vyroben ze 4 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Je určený především pro žáky. QUICK Sport míč Hakan vel.3 je vhodný pro hru na trávě.

QUICK Sport míč Swift nízký odskok
499 Kč 479 Kč

Ručně šitý fotbalový míč je vyroben ze 4 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Lze ho využívat na sálový fotbal. QUICK Sport míč Swift nízký odskok je vhodný pro venkovní i vnitřní hru.

QUICK Sport míč Takoda
489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotbalový míč je vyroben ze 4 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Lze ho využívat na ligu žáků. QUICK Sport míč Takoda je vhodný pro venkovní i vnitřní hru.

QUICK Sport míč Wahkan
1 399 Kč 1 319 Kč

Fotbalový míč je vyroben ze 6 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Lze ho využívat na mezinárodní soutěže. QUICK Sport míč Wahkan je vhodný pro venkovní i vnitřní hru.

QUICK Sport Retro 5

QUICK Sport Retro 5

Hodnocení: 4
1 499 Kč 1 379 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z pravé kůže. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Retro 5 bude ideálním dárkem pro každého fotbalistu.

QUICK Sport Bohemians 5 Classic
519 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 Classic bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

SELECT FB Futsal Super bílá vel. 4
2 090 Kč 1 689 Kč

Futsalový míč o velikosti 4 je vyroben z kvalitního a ručně zpracovaného materiálu. Skvěle se ovládá, má menší odskok a barevný design, který je dobře viditelný a hráčům umožní rychleji reagovat. SELECT FB Futsal Super bílá vel. 4 je ideální pro zápasy na nejvyšší úrovni.

QUICK Sport Lemo 5

QUICK Sport Lemo 5

Hodnocení: 5
419 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Lemo 5 bude ideálním dárkem pro každého fotbalistu.

QUICK Sport Bohemians Mini New
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians Mini New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

QUICK Sport Zbrojovka 5 New
519 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka 5 New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

QUICK Sport Zbrojovka Mini Classic
269 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka Mini Classic bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

QUICK Sport Zbrojovka Mini New
269 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka Mini New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

QUICK Sport Bohemians 5 New
519 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

QUICK Sport Zbrojovka 5 Classic
519 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka 5 Classic bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

SELECT FB Futsal Mimas

SELECT FB Futsal Mimas

Hodnocení: 4,6
1 090 Kč 769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Futsalový míč o velikosti 4 je vyroben z kvalitního a ručně zpracovaného materiálu. Skvěle se ovládá a má menší odskok díky speciální vnitřní duši. SELECT FB Futsal Mimas je vhodný na tréninky mladých hráčů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Fotbalové míče.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Fotbalové míče výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Fotbalové míče akce.