Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Adidas Confed Cup OMB White/Red/Black 5
3 799 Kč

3 499 Kč
+ doprava zdarma

Oficiální fotbalový míč Adidas Confed Cup Official Match Ball splňuje všechny specifikace FIFA a zdobí jej grafika turnaje roku 2017. Testován na všechny parametry kvality, obvod, hmotnost, odskok a absorpci vody.


Gala BRASILIA BF5033S vel. 5
659 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fotbalový míč Gala Brasilia BF5033S vhodný pro utkání střední a nižší třídy. Ideální pro hru na trávě. Míč zároveň splňuje oficiální parametry.


Gala FINALE BF3013S vel. 3
650 Kč

616 Kč
+ doprava zdarma

Míč Gala Finale Plus BF3013S je ručně šitý a speciálně navržený po sálovou kopanou. Povrch je zhotovený z kvalitní syntetické usně. S tímto míčem zažijete mnoho napínavých zápasů při hraní sálové kopané.


Gala Footsal CHAMPION BF4123S vel. 4
699 Kč
+ doprava zdarma

Fotbalový míč GALA Champion BF4123S je určený pro sálovou kopanou. Vrchovým materiálem míče je syntetická useň. Kvalita produktu je garantována jak kvalitním materiálem, tak i způsobem výroby.


Gala INDOOR - BF5083S vel. 5
670 Kč

630 Kč
+ doprava zdarma

Gala Indoor BF5083S je míč, který je určený speciálně pro kopanou v hale. Šitý míč o velikosti 5 je opatřen kvalitním povrchem, který je zhotovený z textilní plsti. Přičemž povrch je velice příjemný na omak.


Nike AGL NK ORDEM-V (Size 5)
3 499 Kč

2 623 Kč
+ doprava zdarma

Nike AGL NK ORDEM-V je profesionální míč, který je oficiální míč vedoucích evropských šampionátů: Premier Liga, La Liga, Serie A. Míč je schválen oragnizací FIFA.


Nike Chelsea FC Prestige
640 Kč

513 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kvalitní fotbalový míč. Nike Chelsea FC Prestige potěší texturovaným pláštěm, který zajišťuje dobrý pocit z kontaktu s míčem. Konstrastní grafika a barva míče pak poskytují dobrou viditelnost míče i za zhoršených podmínek.


Nike FC Barcelona Prestige
640 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotbalový míč, který svým designem potěší všechny fanoušky oblíbeného španělského fotbalového klubu. Nike FC Barcelona Prestige nabízí vynikající kontakt s nohou a díky 26 panelům se při letu nevychýlí. Vysoce kontrastní grafika míče navíc umožňuje jeho snadné sledování při hře.


Nike Ordem V Football/White/Laser Orange/Black/Black 5
3 490 Kč

2 873 Kč
+ doprava zdarma

Fotbalový míč Nike Ordem V se vyznačuje drážkami Nike Aerowtrac a pláštěm z mikrotextury, míč se tak lépe kontroluje a přesněji létá.


Nike Pitch Training Football
440 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tréninkový kopací míč. Nike Pitch Training Football zaujme svou výraznou barvou, která pomáhá při sledování letu míče. Míč je konstruován z 12-ti panelů pro ideální rovnoměrné šíření energie a disponuje vnitřním míčem z pryže zabraňujícím úniku vzduchu.


Nike React Football
440 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Fotbalový míč určený všem amatérským a rekreačním fotbalovým nadšencům. Nike React Football je strojově šitý míč s butylovou duší, díky které si zachovává svůj tvar po dlouhou dobu.


Wilson Copia II
450 Kč

390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Wilson Copia II je fotbalový míč od světové značky navržený pro hráče různých hracích úrovní.


Gala MEXICO BF5053S vel. 5
530 Kč

419 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Ručně šitý fotbalový míč Gala Mexico BF5053S. Ideální pomůcka jak pro fotbalové kluby, tak i pro domácí využití. Díky použitému materiálu – syntetická useň – se hodí na všechny druhy povrchů.


Nike FC Barcelona Supporters
540 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Kvalitní fotbalový míč. Nike FC Barcelona Supporters zaujme svojí výraznou barvou a grafikou, díky které je dobře vidět i zhoršených podmínek. Míč disponuje gumovou duší, která lépe drží vzduch a jeho plášť je strojově prošívaný pro lepší kontakt.


Wilson Traditional
340 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Rekreační a tréninkový fotbalový míč Wilson Traditional ze syntetické kůže s tradiční panelovou grafikou.