Puma Final 3 Tournament (FIFA Quality)
999 Kč

Vysoce kvalitní fotbalový míč. Puma Final 3 Tournament (FIFA Quality) je vyroben 32 panelovou konstrukcí, která zajišťuje výbornou odolnost a dlouhou životnost. Míč disponuje technologií Dimple PU, která výrazně zlepšuje jeho aerodynamické vlastnosti. Míč je vhodný na všechny povrchy a do každého počasí.


Puma Final 4 Club (IMS Appr)
799 Kč

Kvalitní fotbalový míč. Puma Final 4 Club (IMS Appr) má 32 panelovou konstrukci, která zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Míč se vyznačuje stabilitou a výbornými letovými vlastnostmi. Je vhodný jak na trénink, tak na zápas. Míč byl schválen FIFA (IMS).


Puma Final 6 MS Trainer
499 Kč

Kvalitní fotbalový míč. Puma Final 6 MS Trainer má 32 panelovou konstrukci, která zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Míč se vyznačuje výbornými letovými vlastnostmi a je vhodný pro rekreační využití.


Nike AGL NK ORDEM-V (Size 5)
3 499 Kč

2 499 Kč
+ doprava zdarma

Nike AGL NK ORDEM-V je profesionální míč, který je oficiální míč vedoucích evropských šampionátů: Premier Liga, La Liga, Serie A. Míč je schválen oragnizací FIFA.


Adidas Confed Cup OMB White/Red/Black 5
3 799 Kč

2 270 Kč
+ doprava zdarma

Oficiální fotbalový míč Adidas Confed Cup Official Match Ball splňuje všechny specifikace FIFA a zdobí jej grafika turnaje roku 2017. Testován na všechny parametry kvality, obvod, hmotnost, odskok a absorpci vody.


Gala BRASILIA BF5033S vel. 5
659 Kč

Fotbalový míč Gala Brasilia BF5033S vhodný pro utkání střední a nižší třídy. Ideální pro hru na trávě. Míč zároveň splňuje oficiální parametry.


Gala MEXICO BF5053S vel. 5
545 Kč

Ručně šitý fotbalový míč Gala Mexico BF5053S. Ideální pomůcka jak pro fotbalové kluby, tak i pro domácí využití. Díky použitému materiálu – syntetická useň – se hodí na všechny druhy povrchů.


Nike Chelsea FC Prestige
640 Kč

513 Kč

Kvalitní fotbalový míč. Nike Chelsea FC Prestige potěší texturovaným pláštěm, který zajišťuje dobrý pocit z kontaktu s míčem. Konstrastní grafika a barva míče pak poskytují dobrou viditelnost míče i za zhoršených podmínek.


Puma FINAL 2 Match (FIFA Quality Pro) Size 5
1 699 Kč

FINAL 2 Match (FIFA Quality Pro) je fotbalový míč té nejvyšší kategorie! Konstrukce plochy poskytuje dlouhou životnost a výborné zachování tvaru. Skvělé letové vlastnosti a speciální vícevrstvé vyztužení.


Puma Pro Training 2 HYBRID White Size 5
599 Kč

Pro Training 2 HYBRID je fotbalový míč vhodný na trénink i rekreační použití. Hybridní konsturkce nabízí odolnost, zlepšené aerodinamické vlastnosti a dlouhodobý tvar.


Wilson Copia II
450 Kč

390 Kč

Wilson Copia II je fotbalový míč od světové značky navržený pro hráče různých hracích úrovní.


Wilson Hex Stinger Size 5 Grey/green
390 Kč

Wilson Hex Stinger Size 5 Grey/green je rekreační & tréninkový fotbalový míč. 30-ti panelová strojem šitá konstrukce pro optimální udržení tvaru míče. Butylový gumový uzávěr míče zamezující uniku vzduchu.


Nike Pitch Training Football
440 Kč

Tréninkový kopací míč. Nike Pitch Training Football zaujme svou výraznou barvou, která pomáhá při sledování letu míče. Míč je konstruován z 12-ti panelů pro ideální rovnoměrné šíření energie a disponuje vnitřním míčem z pryže zabraňujícím úniku vzduchu.