Hoya PRO ND16 72mm

Hoya PRO ND16 72mm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
HOYA nabízí vlastní exkluzivní a širokou řadu filtrů ND, které jsou značkové do série PROND pro fotografy i filmaře. Filtry PROND využívají čiré optické sklo HOYA, které je namontováno do lehkého a precizně zpracovaného hliníkového rámu. Celý popis
1 390 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: daganet.cz

Skladem u partnera poslední 1 kus

1.12.2021 - 2.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera daganet.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100055175286

Popis

HOYA nabízí vlastní exkluzivní a širokou řadu filtrů ND, které jsou značkové do série PROND pro fotografy i filmaře. Filtry PROND využívají čiré optické sklo HOYA, které je namontováno do lehkého a precizně zpracovaného hliníkového rámu. Rám má přední závit filtru, takže můžete připojit další filtry nebo krytku objektivu.

Díky technologii ACCU-ND, která staví filtry HOYA ND daleko před ostatní značky, obraz nepodléhá žádnému negativnímu vlivu barevného posunu, ke kterému může dojít v důsledku nekvalitních materiálů, špatné kvality výroby nebo problémů s prosakováním infračerveného pásma světla spektrum. Poslední problém je dnes nejdůležitější ve fotografii a videografii.

Exkluzivní technologie ACCU-ND společnosti HOYA dosahuje stejné redukce světla ve viditelném a infračerveném spektru. Výsledkem je, že se fotograf nemusí obávat žádného problému s barevným posunem při použití filtrů HOYA ND v různých podmínkách fotografová
Volba ND filtrů závisí na záměru fotografa dosáhnout požadovaného efektu v obraze. V případě, že efekt pomocí jediného ND filtru nesplňuje vizi fotografa, může být užitečná také kombinace PROND filtrů. Například kombinace PROND8 + PROND64 dá efekt rovný filtru ND500, který lze použít k vyjádření neskutečného fantasy světa. Kombinace PROND8 + PROND1000 poskytne efekt rovný ND8000, který umožní zachytit povrch Slunce bez přeexponování s plnou barvou a viditelností černých skvrn.
ND filtry při natáčení videa jsou také nenahraditelným nástrojem. Například při fotografování fotoaparátem Sony v režimu Slog nelze nastavit ISO pod 800. Chcete-li dosáhnout přirozeného pohybu, doporučujeme nastavit rychlost závěrky na nastavení snímkové frekvence. Během dne je pro dosažení filmové kvality nezbytný PROND8, PROND64, PROND1000 nebo jejich kombinace (například PROND8 + PROND64).