Filtry

Široká nabídka produktů z kategorie Fotoalba na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Fotoalba nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Kraftika Fotoalbum 28 stránek "naše dítě" 26x26 cm

Kraftika Fotoalbum 28 stránek "naše dítě" 26x26 cm

1 003 Kč

Pro koho: pro chlapce Počet archů: 14 Počet stran: 28 Téma: Children krycí materiál: Karton Dovolená témata: narozeniny Materiálové listy: Papír Materiál: papír, lepenka Značka: Rosman Země původu: Russia Hmotnost: 534 g.

Partner: KRAFTIKA
Tradag Samolepicí fotoalbum Way

Tradag Samolepicí fotoalbum Way

369 Kč

Way je krásné samolepicí album s cestovatelským motivem, Londýn sem, Paříž tam, všude kam se podívám.  Album má laminované desky a obsahuje 40 samolepicích stran (20listů) rozměru 26×32 centimetrů na šroubované vazbě.

Tradag Samolepicí fotoalbum Syntax
1x

Tradag Samolepicí fotoalbum Syntax

369 Kč

Syntax je krásné samolepicí album se floristickým motivem, prostě kytka sem, kytka tam, všude kam se podívám. Album má laminované desky a obsahuje 40 samolepicích stran (20listů) rozměru 26×32 centimetrů na šroubované vazbě.

Goldbuch SUMMERTIME TREND 2 P100 st. 30x31 BLUE/GREY BLACK SHEETS

Goldbuch SUMMERTIME TREND 2 P100 st. 30x31 BLUE/GREY BLACK SHEETS

920 Kč

Luxusní klasické fotoalbum se šitou vazbou (book bound); ČERNÉ papírové listy s peragmínovými medzistranami. Černé papírové strany jsou vzácnější a album s černými stranami je cenově vyšší než album s bílými stranami. Na povrchu je textilní jednobarevný potah (lněné plátno).

Partner: TRADAG
Walther Klasické fotoalbum New born

Walther Klasické fotoalbum New born

810 Kč

Luxusní a neobyčejné fotoalbum na fotky dětiček pro náročné milovníky fotek. Na přední desce má okno s kam můžete dopsat jméno a datum narození vašeho mimča, nebo vlepit fotku. Album obsahuje 4 ilustrované strany k zapisování. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

ZEP Fotoalbum Botanic červené
1x

ZEP Fotoalbum Botanic červené

439 Kč

Botanic je klasické album k vlepování fotografií plné rudých růží jako ve filmu Americká krása. Obsahuje 100 stran /50listů/ o rozměru 29×32 cm z kvalitního kartonu 145g/m² – PH neutrální. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Maximální kapacita 400 foto 10×15.

Tradag Fotoalbum Faktor

Tradag Fotoalbum Faktor

299 Kč

Fotoalbum Faktor s botanickým motivem, prostě růže sem, růže tam, krása kam se podívám. Jednoduchý a rychlý sytém uložení fotek v průhledných kapsách na papírových listech v lepené vazbě. Kapacita je 200 fotografií 10×15 vedle každé fotografie je místo na popis.

KPH Fotopodlepky 1000 kusů KPH

KPH Fotopodlepky 1000 kusů KPH

190 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks podlepek.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Fotoalba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Fotoalba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Fotoalba akce.