Kroužkové album na fotografie a scrapbooking kraft 30 x 30 cm
259 Kč

Krásné přírodní kraftové album s mašlí pro zachycení vašich nejlepších okamžiků, nebo výtvarných dílek. Může sloužit jako i jako deník nebo dárek pro někoho blízkého. Uvnitř alba jsou kraftové – hnědé čtvercové listy.

Kroužkové album na fotografie a scrapbooking černé 30 x 30
259 Kč

Krásné přírodní kraftové album s mašlí pro zachycení vašich nejlepších okamžiků, nebo výtvarných dílek. Může sloužit jako i jako deník nebo dárek pro někoho blízkého. Uvnitř alba jsou černé čtvercové listy.

Kroužkové album na fotografie a scrapbooking kraft 20 x 20 cm
179 Kč

Krásné přírodní kraftové album s mašlí pro zachycení vašich nejlepších okamžiků, nebo výtvarných dílek. Může sloužit jako i jako deník nebo dárek pro někoho blízkého. Uvnitř alba jsou kraftové – hnědé čtvercové listy.

KPH Fotopodlepky 500 bílé

KPH Fotopodlepky 500 bílé

Hodnocení: 4,8
89 Kč

Foto podlepky od firmy KPH jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na jakýkoliv rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 500 ks podlepek.

Kroužkové album na fotografie a scrapbooking bílé 30 x 30 cm
259 Kč

Album s mašlí pro zachycení vašich nejlepších okamžiků, nebo výtvarných dílek. Výborně se hodí jako svatební deník, nebo vzpomínková kniha pro miminko. Může sloužit jako i jako deník nebo dárek pro někoho blízkého. Uvnitř alba jsou bílé čtvercové listy.

Goldbuch Fotoalbum Orbs zelené 300 foto
399 Kč

Fotoalbum Orbs v zelinkavé variantě s barevnými kolečky na deskách. Některá kolečka se navíc lesknou jako nový míč. Celková kapacita je 300 fotek v netradičním uspořádání dvou fotografií nad sebou. Vedle každé fotky je místo na poznámky, které určitě použijte.

Goldbuch Fotoalbum Romantico svatební
799 Kč

Klasické luxusní fotoalbum se šitou vazbou od firmy Goldbuch. Na deskách je plastický reliéf s květinovým vzorem. Rozměr fotoalba je 29×31 cm s bílými listy proloženými jemným papírem pro ochranu vašich fotografií. Album je uloženo v průhledné ochranné krabici.

ZEP Fotoalbum bílá kůže klasické
2 989 Kč

Fotoalbum vyrobené v Itálii, potažené bílou luxusní kůží se šitou vazbou se zdobením ražbou na deskách a hřbetu. Fotoalbum má 100 stran /50 listů/ o rozměru 32×35 cm, 240 g/m². Listy fotoalba jsou s lehkým odstínem krémové barvy.

ZEP Fotoalbum hnědá kůže klasické
2 989 Kč

Italské luxusní kožené fotoalbum se šitou vazbou. Desky foto-alba jsou potaženy kůží vysoké kvality v tmavě hnědé barvě. Ozdobná ražba kůže je na předních deskách a hřbetu. Fotoalbum má 100 stran /50 listů/ o rozměru 32×35 cm, 240 g/m².

Tradag Fotoalbum Žirafa dětské
199 Kč

Veselé foto-album Žirafa baby na fotky vašich ratolestí s legrační žirafou na deskách. Na titulní straně alba je a otvor pro vaši fotografií. Tak si vytvoříte osobitý vzhled alba. Systém průhledných kapes k zasunutí fotky a místem na popis po straně. Lepená vazba a laminované desky.

Walther Fotoalbum Čáp
1 199 Kč

Luxusní a neobyčejné bílé foto-album na fotky dětiček pro náročné milovníky fotek. Na přední desce má okno s čápem, za kterého můžete dopsat jméno a datum narození vašeho mimča. Desky jsou potaženy bílým plátnem. Album obsahuje 4 ilustrované strany k zapisování.

KPH Fotopodlepky 1000 kusů KPH
190 Kč

Foto podlepky jsou oboustranně lepicí papírové čtverečky vhodné pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Slouží k uchycení fotky na libovolný rovný povrch. Podlepky jsou na papírovém pásku, který si vytahujete z krabičky dle potřeby. Jedno balení obsahuje 1000 ks podlepek.

Goldbuch SUMMERTIME TREND 2 ALBUM P60 st. 25x25 MODRÝ
593 Kč

Luxusní klasický fotoalbum se šitou vazbou (book bound); bílé papírové listy s peragmínovými medzistranami. Rozměr stran je 23,7 × 24 cm a rozměr alba 25×25 cm. Na povrchu je textilní jednobarevný potah (lněné plátno).

Goldbuch Fotoalbum klasické Cezane sand
999 Kč

Fotoalbum Cezane sand je luxusní šité album vysoké kvality a elegantního a minimalistického vzhledu. Je potaženo materiálem se strukturou kůže, desky jsou po obvody prošity. Obsahuje 100 stran (50listů) a mezi jednotlivými listy je jemný papír pro zamezení slepení protilehlých fotografií.

Goldbuch FOTOPODLEPKY 2x500 KS
171 Kč

Obojstranne samo-lepiace papierové obdĺžniky pre vlepovanie fotografií do klasických albumov.Samolepiace obdĺžniky (13×17mm) sú na papierovom prúžku, ktorý si vytiahnete z škatuľky podľa potreby.Jedno balenie obsahuje 1.000 podlepiek; cenovo zvýhodnené oproti bežnému 500ks baleniu.

Goldbuch Fotoalbum První krůčky modré
990 Kč

První krůčky je foto-album, které má na přední desce dva obdélníkové otvory. Modrý potah desek je předurčen pro chlapečky. Můžete si do nich vložit vlastní fotku a otisk nožičky vašeho děťátka. Desky mají kvalitní plátěný potah modré barvy.

Goldbuch Fotoalbum První krůčky růžové
990 Kč

První krůčky je foto-album, které má na přední desce dva otvory. Můžete si do nich vložit vlastní fotku a otisk nožičky vašeho miminka. Desky jsou potaženy kvalitním plátnem růžové barvy. Album obsahuje 60 stran (30listů) o rozměru 28×30 cm a mezi nimi je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum klasické Whale serenity
858 Kč

Luxusní klasické fotoalbum s nádherným potahem desek Turnowsky. Veselá, bohatě zlacená, velryba pro fotky dětí a malých zelených velryb. Tyto potahy jsou exkluzivně k dostání pouze na těchto kvalitních albech Goldbuch. Vyrábí se malé série a už se nikdy neopakují.

KPH Dětské fotoalbum Baby start modré
560 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické dětské fotoalbum v modré barvě pro fotografie vašich dětí. Desky jsou zdobené medvídkem a slůnětem pro štěstí. Do rámečku na předních deskách si dejte detail fotografie dětí.

Tradag Fotoalbum Color žluté klasik
399 Kč

Foto-album Color žluté je trendy album potažené plátnem jasně žluté barvy. Na přední straně je okénko 8×8cm pro vaši fotku. Klasické provedení pro vlepování fotografií nebo libovolných obrázků. Obsahuje 60 bílých stran /30 listů/ o rozměru 29×32 cm.

Goldbuch Fotoalbum Blue ocean Turnowsky
799 Kč

Luxusní fotoalbum azurově modré barvy s plné plejtváků vyzdobených stříbrnou ražbou. Potah totiž tvoří parádní papír z designové dílny Turnowsky. Alb s tímto vzorem se vyrobí vždy omezené množství a vzory se již neopakují. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi nimiž je ochranný papír.

Walther Fotoalbum Little foot
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KLASICKÉ album v DÁRKOVÉ KRABICI. Desky jsou světle smetanové barvy z tvrdého papíru. Přední deska je se čtyřmi výřezy, po vyjmutí volného listu si do jednoho z nich můžete vepsat jméno vašeho miláčka nebo je můžete použít pro nalepení čtyř fotografií vašeho miminka.

Goldbuch SUMMERTIME TREND 2 ALBUM P100 st. 30x31 MODRÝ
748 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní klasické fotoalbum se šitou vazbou (book bound); bílé papírové listy s peragmínovými stranami. Rozměr stran je 28×29,5 cm a rozměr alba 30×31 cm. Na povrchu je textilní jednobarevný potah (lněné plátno). Série TREND 2 má tři barvy – béžovou, modro-šedou a šedou.

Tradag Kytice samolepicí album
499 Kč

Zajímavé a neobyčejné samolepicí album na fotky z vašeho nejen svatebního dne. Odvážný vzhled alba připomínající lidový motiv v moderním provedení je originální a neokoukaný.

Tradag FOTOALBUM W ELEGANCE WINDOW BB200 10x15
350 Kč

Luxusní svatební (nejen) zasunovací album se šitou vazbou – book bound – s bílým textilním potahem desek s designem růží. Tento vysoce kvalitní album má rozměr 23 × 22 (výška) cm a je uložen v dárkové krabici. Kapacita alba je 200 fotografií 10×15 cm.

KPH Fotoalbum klasické Oversize bílé
717 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedno z největších fotoalb v naší nabídce se příznačně jmenuje Oversize. Do alba se vám vejde fotka velikosti gramofonové desky a má 80 stran pro vlepování fotek a obrázků. Na přední desce je podobně velkorysá fotogalerie – otvory do kterých si vložíte vlastní fotky.

Goldbuch Fotoalbum Nožky
695 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fot-album Nožky s obrázkem nožiček deťátka a jeho hraček na přední desce. V tomto albu fotky vašeho miminka obzvláště vyniknou. Kvalitní provedení od firmy Goldbuch. Rozměr alba je 29 × 31 cm s obsahem 240 fotografií 10 × 15 cm, 360 fotografií 9×13 nebo 120 fotografií 13×18.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista tyrkysové černé listy
689 Kč

Tyrkysově modré foto-album má nejoblíbenější barvu z celé řady klasických fotoalb Bella Vista Goldbuch. Desky jsou potaženy látkou z pravého lnu a na přední straně má album okénko 9,5×9,5cm. Do něj vložíte svoje foto a tím vytvoříte z alba originál pro vaši sadu nejlepších fotek.

Goldbuch W ROMANTICO FOTOALBUM P60 30x31
665 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dočasně snížena cena o 23%! Luxusní a elegantní album na fotorožky se šitou vazbou – book bound. Na povrchu je bílý design s reliéfním dotiskem větviček. Vnitřek alba je bílé. Strany jsou odděleny pergamínovým papírem. Fotoalbum 30 * 31 cm má 60 stran (30 listů) o rozměru 28×29,5 cm.

Tradag Fotoalbum Mapa duo
259 Kč

Foto album ve stylu historické námořní mapy – dvě zasunovací alba v luxusní krabici s mašličkou. Album má design starodávné mapy pro mořeplavce v modrém odstínu. Kapacita alba je 2×96 fotek celkem 192 fotografií rozměru 10×15 centimetru. Systém průhledných kapes k zasunutí fotografií.

ZEP Dětské fotoalbum Pierre růžové velké
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické fotoalbum Pierre v růžové variantě pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. První strana je ilustrovaná a slouží k vepsání důležitých údajů o miminku. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch CRYSTAL ROMANCE P60 st. 30x31 TURNOWSKY
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní klasický fotoalbum se šitou vazbou (book bound); bílé papírové listy s pergamínovými medzistranami z dílny světoznámého designéra TURNOWSKÉHO. Rozměr stran je 28×29,5cm a rozměr alba 30×31 cm.

Tradag Fotoalbum Modré slůně
399 Kč

Veselé foto-album se slonem na kterém naleznete hromadu veselých zvířátek a fotky dětí se v něm budou perfektně vyjímat. Desky jsou laminované a na přední straně mají otvor pro vložení vlastní fotky. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista růžové
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Foto-album Bella vista v slaďoučké růžové barvě se čtvercovým oknem pro vlastní fotografii na přední desce. Album má 60 stran (30listů) pro nalepování fotek či jakýchkoliv obrázků, mezi kterými je jemný papír. Potaženo je lněnou látkou. Kvalita od firmy Goldbuch.

Innova Editions Fotoalbum Semiš šedé 300 foto
599 Kč

Foto-album s elegantním vzhledem a velmi kvalitním provedením v průhledném obalu. Zvláštností alba je kapacita. Lze do něj zasunout 300 foto 10×15 nebo 10×18. Do alba také můžete dát 100 panoramatických fotek 10×25 cm.

Tradag Fotoalbum Rumcajs klasické
399 Kč

Klasické foto-album s loupežníkem Rumcajsem z pohádek Václava Čtvrtka. Fotografie vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat. Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

Goldbuch Fotoalbum Orbs bílé 300 foto
399 Kč

Fotoalbum Orbs v bílé variantě s barevnými kolečky na deskách. Některé se navíc lesknou jako nový míč. Celková kapacita je 300 fotek v netradičním uspořádání dvou fotografií nad sebou. Vedle každé fotky je místo na poznámky, které určitě použijte.

Walther Fotoalbum Fun černé 400
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fotoalbum Fun na 400 fotografií formátu 10×15 cm. Jednoduché hladké desky v černém provedení, které mají na přední straně otvor pro vložení vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotek s černými listy. Na zadní desce najdete pouzdro na uložení DVD zálohy s fotografiemi v albu.

Tradag Fotoalbum Vlčí mák
169 Kč

Veselé a barevné foto-album s květy vlčích máků, bégónií, orchidejí a jiných neznámých druhů, připomíná letní louku v květu. Vaše fotky se v něm budou cítit dobře. Systém průhledných kapes k zasunutí fotek. Kapacita 200 foto 10×15.

Tradag Fotoalbum Méďa plyšák klasik
399 Kč

Foto-album Méďa kde se dva méďové objímají na  fotoalbu na fotky vašich nejdražších. Album má perfektní zpracování a nemusíte se bát použít jej jako dárek. Laminované lesklé desky s ostrým tiskem. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Čáp modrý
399 Kč

Foto-album modré s čápem pro fotky vašich miminek a batolat a malých dětí.Vhodné jako dárek do porodnice. Desky mají matný povrch a na přední straně mají otvor pro vložení vlastní fotky. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Čáp růžový
399 Kč

Dětské foto-album Čáp růžový na fotky čerstvých miminek s čápem v růžovém provedení. Desky mají matný povrch a na přední straně najdete otvor pro vložení fotky vašeho mimča. Fotoalbum má 60 stran (30listů) mezi nimi je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

ZEP Fotoalbum Berlín klasické černé
590 Kč

Jednoduché foto-album na vlepování fotek s režným textilním potahem černé barvy. Nemá žádné nápisy ani ozdoby což dá vyniknout vašim fotkám. Listy alba mají jemně nažloutlou barvu a na zadní desce je pouzdro na uchování DVD se zálohou fotek.

ZEP Fotoalbum Berlín klasické bílé
590 Kč

Jednoduché klasické foto-album na vlepování fotek s režným textilním potahem slonově bílé barvy. Nemá žádné nápisy ani ozdoby což dá vyniknout vašim fotkám. Listy alba mají taktéž barvu jemně nažloutlou a perfektně ladí se deskami.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Fotoalba a scrapbooky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Fotoalba a scrapbooky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Fotoalba a scrapbooky akce.