FujiFilm Instax Square Film (10ks)
285 Kč 28,50 Kč/ks

Film určený pro fotoaparáty Instax Square. Balený v kazetě pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 10 ks v balení.

FujiFilm Instax Mini Instant Film Glossy 50ks
999 Kč 19,98 Kč/ks

Balení 50 fotopapírů kompatibilních s fotoaparáty Instax Mini a Instax Share vás zásobí klidně i na celou dovolenou. Fujifilm Instax Mini Film 5×10 se dodává s kazetou do fotoaparátu a pyšní se ISO citlivostí 800. Fotopapír s lesklým povrchem je určený k pořizování fotografií o velikosti 46 × 62 mm.

Canon SELPHY CP1300

Canon SELPHY CP1300

Hodnocení: 4,7
3 690 Kč 3 490 Kč

Termosublimační fototiskárna v elegantním provedení, která vám kdekoli zajistí výtisky v kvalitě fotolaboratoře. Díky Wi-Fi možnost připojení jak k fotoaparátu, tak i k mobilnímu telefonu. Vytvořte si trvalé vzpomínky díky odolným výtiskům ve vysoké kvalitě.

Solight Fotopast, HD rozlišení, 2MP senzor, 1080p
1 799 Kč 1 349 Kč

Praktická fotopast s úhlem záběru 55 ° snímá videa v HD kvalitě. Solight Fotopast, HD rozlišení, 2MP senzor, 1080p je opatřená krytím IP54, takže je chráněná proti prachu a stříkající vodě. Kamera vydrží na jedno nabití v pracovním režimu 15 – 30 dní. Nechybí design kamufláže.

GoPro Sleeve + Lanyard

GoPro Sleeve + Lanyard

Hodnocení: 4,9
599 Kč

Silikonový obal pro ochranu kamery GoPro před nárazy a pro její barevné odlišení. Dodáváno včetně poutka na ruku či krk, které dále zajistí její bezpečnost.

Nanlite PavoTube II 6C 1-pack
2 990 Kč 2 940 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šikovná RGB + WW LED světelná trubice pozvedne vaši tvorbu na novou úroveň. Nanlite PavoTube II 6C 1-pack poskytuje regulovatelné světlo s výkonem 520 lm, intenzitou 183 lx a hodnotami CRI 95 a TLCI 97. Trubice se může pochlubit RGB barevným spektrem a dává na výběr z přednastavených speciálních efektů.

Peak Design Capture (v3) - Standard plate
1 790 Kč

Capture V3 je nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpohotovější způsob nošení fotoaparátu. Na rozdíl od popruhu je fotoaparát pevně fixován během chůze, na kole, nebo při pohybu ve studiu. Na rozdíl od brašny lze z Capture fotoaparát rychle odpojit pouhým stiskem tlačítka.

FujiFilm Instax Square Film WW2 (20ks)
499 Kč 24,95 Kč/ks

Film určený pro fotoaparáty Instax Square. Balený v kazetě pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 20 ks v balení.

FujiFilm Instax Mini Link

FujiFilm Instax Mini Link

Hodnocení: 4,9
2 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová kapesní tiskárna vaše zážitky promění ve fotografii o rozměrech 62 × 46 mm. S Fujifilm Instax Mini Link máte snímek v ruce už za pouhých 12 s a na jedno nabití jich můžete vytisknout až 100. S fotoaparátem či chytrým telefonem se propojuje pomocí Bluetooth a aplikace instax mini Link.

FujiFilm Instax Film WIDE (20ks)
530 Kč 449 Kč 22,45 Kč/ks

Film určený pro fotoaparáty Instax WIDE. Balený v kazetě po deseti kusech pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 20 fotografií v balení.

Nanlite Halo 14

Nanlite Halo 14

Hodnocení: 1
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické kruhové LED světlo pozvedne vaši online tvorbu na novou úroveň. Nanlite Halo 14 je stmívatelné, poskytuje jak teplé, tak studené světlo a nezkresluje skutečné barvy nasvícených objektů. Napájí se pomocí AC adaptéru a součástí balení je jak stojan, tak cestovní pouzdro. Ocení ho nejen beauty bloggeři, ale i fotografové.

Sony AG-R2 grip pro RX100 I-IV (AGR2B.SYH)
490 Kč 390 Kč

Odolný doplňkový grip přispívá k lepšímu uchopení těla fotoaparátu a poskytuje tak pohodlnější a stabilnější fotografování. Grip je pevný a lehký a přispívá k jednoduchému fotografování za pochodu bez zbytečných obav, že vám fotoaparát vypadne.

Aputure Amaran AL-MW
9 328 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přídavné LED světlo vám napomůže k perfektním fotkám na souši i pod vodou. Aputure Amaran AL-MW se může pochlubit světelným výkonem až 6000 lx a 5 různými efekty. Díky krytí IP68 se s ním můžete potopit až do 10 metrů a svítit vám vydrží až 24 hodin. Díky kapesní velikosti bude vždy po ruce.

shumee Studiová světla set se softboxy, pozadími a odrazovou deskou
5 869 Kč
+ doprava zdarma

Tato fotografická sada se skládá ze světel se softboxy, sady pozadí a odrazové desky 5 v 1 a bude ideální pro fotografování ve studiu nebo na místě. Tato 3 studiová světla jsou ideálním světelným zdrojem pro fotografování nebo natáčení. Používáním softboxů se zabrání vzniku ostrých stínů. Výška svět

FujiFilm Accessory Kit pro SQ6 Blush Gold
1 290 Kč 430,00 Kč/ks

Praktická sada doplňků je určená instantním fotoaparátům Instax Square SQ6. Fujifilm Accessory Kit pro SQ6 Blush Gold zahrnuje stylovou brašnu na foťák s poutkem, album na 80 Instax Square fotografií a rámeček s magnetickým systémem. Celá sada je stylově i barevně sladěná a navíc odpovídá i designu fotoaparátu.

shumee Profesionální foto studio set: 5 barevných pozadí a 2 softboxy
3 711 Kč
+ doprava zdarma

Pozadí a světla jsou nepostradatelnou součástí profesionálního fotografického vybavení. Tato souprava obsahuje kulisu s pěti pozadími a skládací, nastavitelný rám. Krom toho v ní najdete i kompletní osvětlovací soupravu se softboxy, reflektorem a nastavitelnými stativy. To vše se vejde do praktické

Apeman Fotopast Trail Cam H45
1 773 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická fotopast snímá videa v HD kvalitě a fotografie v 12Mpx kvalitě. Apeman Fotopast Trail Cam H45 je opatřená krytím IP66, takže je chráněná proti prachu a stříkající vodě. Noční IR LED má dosah až 20 m. Kamera vydrží na jedno nabití v pohotovostní době až 6 měsíců. Nechybí design kamufláže.

POLAROID Zink 3x4" Media - 20 pack
775 Kč 38,75 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Film s termosublimační technologií Zink (Zero-Ink) určený pro fotoaparáty Polaroid POP. Baleno v kazetě pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 20 ks v balení.

FujiFilm Instax Mini Deco Film Bundle (3 x 10 ks fotek + fotoalbum)
799 Kč 26,63 Kč/ks

Balení 30 fotopapírů s dekoračním rámečkem je kompatibilní s fotoaparáty Instax Mini a Instax Share. Fujifilm Instax Deco Film Bundle se dodává s kazetou do fotoaparátu a pyšní se ISO citlivostí 800. Balení obsahuje 10× CandyPop, 10× Rainbow a 10× Macaron + fotoalbum.

shumee Studiová sada: zelené pozadí, 3 trvalá světla a odrazová deska
7 154 Kč
+ doprava zdarma

Tento set může být používán ve foto i video studiích a obsahuje kompletní systém pozadí. Systém obsahuje i extra široké zelené pozadí o rozměrech 600 × 300 cm a osvětlovací set se skládá ze 3 trvalých světel daylight a odrazových desek. Pokud použijete přiložený softbox 40 × 40 cm, vytvoříte měkké o

shumee Podpěrný systém pro fotografické pozadí 300cm
1 140 Kč

Díky tomuto opěrnému systému můžete vytvořit různá pozadí pro fotografie a videa. Tento systém má maximální šířku 300 cm a může být kombinován s řadou barevných kulis. Systém se dá snadno a rychle sestavit a je dodáván s přenosným pouzdrem. Výška opěrného systému je nastavitelná v rozmezí 75–210 cm.

shumee Systém podpěry a pozadí 300 x 300 cm zelené
2 251 Kč
+ doprava zdarma

S tímto kompletním systémem pozadí můžete realizovat, cokoliv si vaše představivost fotografa vymyslí. Lze jej používat ve studiu nebo kdekoliv. Lehký systém, vyrobený z hliníku, lze snadno a rychle postavit. Jedno zelené bavlněné pozadí je přiloženo k tomuto systému, který vám dává možnost použít b

shumee Studiové vybavení set s produktovým stolem, světly a pozadími
5 631 Kč
+ doprava zdarma

Tato fotografická sada se skládá z produktového stolu, studiových světel se softboxy a sady pozadí a bude ideální pro fotografování ve studiu nebo na místě. Tato 3 studiová světla jsou ideálním světelným zdrojem pro fotografování nebo natáčení. Používáním softboxů se zabrání vzniku ostrých stínů. Vý

shumee Foto studio set se softboxy a pozadím
5 234 Kč

Tato fotografická sada obsahuje softboxy a fotopozadí a skvěle se hodí k fotografování ve studiu či v terénu. Sada pozadí obsahuje 5 fotopozadí a skládací nastavitelný rám, který se dá složit do praktické transportní tašky, abyste mohli fotit, kdekoliv potřebujete. Stojanový systém má maximální šířk

shumee Profesionální foto studio set: 5 pozadí a nastavitelný rám
1 727 Kč
+ doprava zdarma

Pozadí je nepostradatelnou součástí profesionálního fotografického vybavení. Tato souprava fotostudia obsahuje kulisu s pěti pozadími a skládací, nastavitelný rám, které se složí do pohodlné brašny pro fotografování kdekoliv. Pozadí má maximální šířku 300 cm a může být kombinováno s některým z mnoha

shumee Skládací LED softbox pro foto studio 40 x 34 x 37 cm plast bílý
1 283 Kč
+ doprava zdarma

S tímto přenosným softboxem s LED osvětlením, který uspokojí všechny vaše potřeby, můžete se svým chytrým telefonem či zrcadlovým fotoaparátem pořizovat profesionální snímky malých produktů pro svůj eshop. Ateliérový osvětlovací box je vybavený LED diodami s vysokou svítivostí, které poskytují dosta

shumee Studiová sada světel a zeleného pozadí 600 x 300 cm
4 568 Kč
+ doprava zdarma

Tato sada se skládá z kompletního podpěrného systému pozadí, včetně extra širokého zeleného pozadí (600 × 300 cm). Součástí je také osvětlovací sada. Tato sada obsahuje 2 trvalá světla daylight s deštníky. Výkon světel je 24 wattů (efektivní výkon odpovídá hodnotě 100 wattů). Zelené pozadí je vhodné

POLAROID Zink 2x3" Media - 50 pack
1 029 Kč 989 Kč 19,78 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Film s termosublimační technologií Zink (Zero-Ink) určený pro fotoaparáty Polaroid. Baleno v kazetě pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 50 ks v balení.

Sigma USB DOCK pro Nikon F (SI 878955)
1 190 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

SIGMA USB dokovací stanice pro objektivy Sigma řady Art, Contemporary, Sports

shumee Sada studiových světel se stativy a deštníky
1 569 Kč

Tato sada osvětlení se dá používat ve studiu i v terénu. Používáním trvalých světel daylight s barevnou teplotou 5500 kelvinů je možné dosáhnout přirozeného vzhledu fotografovaného objektu. Světelný výkon dvou lamp je 100 wattů a vytvářen energií výkonných žárovek, které mají pouhých 24 wattů. Osvět

FujiFilm Instax Film WIDE (10 ks)
285 Kč 28,50 Kč/ks

Film určený pro fotoaparáty Instax WIDE. Balený v kazetě po deseti kusech pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 10 fotografií v balení.

shumee Mini foto studio: 8 Foto pozadí, 3 stativy a 2 lampy 4 W
2 917 Kč
+ doprava zdarma

Při použití tohoto mini studio budete moci dělat fotografie malých objektů (např: květiny nebo šperky). Sada obsahuje 2 bílé světelné stany. Jeden měří 75 × 75 × 75 cm a druhý 30 × 30 × 30 cm. Osvětlení je zajištěno 2 světly 45 W (5500K) každé. Tato světla mohou být také použity na nastavitelných st

shumee Sada osvětlení: 3 fotografická světla se stativem a softboxem
3 822 Kč
+ doprava zdarma

Tato 3 studiová světla se softboxy jsou ideálním světelným zdrojem pro fotografování nebo natáčení. Používáním softboxů se zabrání vzniku ostrých stínů. Výška světel se dá nastavit v rozmezí od 78 do 230 cm Celý set se vejde do přiložené transportní tašky. Jde o trvalá světla, nikoliv blesky.

FujiFilm Instax Square Film Black Frame WW 1 (10ks)
298 Kč 29,80 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Film s černým rámečkem určený pro fotoaparáty Instax Square. Balený v kazetě pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 10 ks v balení.

Kodak Cartridge 2,1 × 3,4" 30-pack
459 Kč 15,30 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Instant Print Cartridge je určená pro instantní fotoaparáty Kodak Mini Shot 2, Kodak Mini Shot 2 Retro a fototiskárnu Kodak Mini 2. Kodak Cartridge 2,1" × 3,4″ obsahuje inkoust pro trvanlivé výtisky technologií Kodak 4Pass. Stačí ji jednoduše zasunout do tiskárny/fotoaparátu a můžete tisknout. Součástí balení je 30 listů fotopapíru o rozměrech 2,1 × 3,4 ".

shumee Profesionální studiové světlo 60 x 40 cm
1 236 Kč

Toto profesionální studiové světlo je ideální pro digitální i analogovou produktovou a portrétní fotografii. Díky barevné teplotě denního světla 5500 K vytváří naše studiové světlo vynikající, detailní a přirozené barvy v optimálním rozsahu. Brilantní bílé světlo svítí jako světelná koule a přináší

POLAROID Zink 3,5×4,25" Media - 10 pack
344 Kč 34,40 Kč/ks

Film s termosublimační technologií Zink (Zero-Ink) určený pro fotoaparáty Polaroid POP. Baleno v kazetě pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 10 ks v balení.

FujiFilm Instax Film Mini Comic rámeček (10ks)
295 Kč 29,50 Kč/ks

Film s rámečky s komiksovými motivy určený pro fotoaparáty Instax MINI. Balený v kazetě pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 10 ks v balení.

POLAROID Zink 2x3" Media - 30 pack
619 Kč 599 Kč 19,97 Kč/ks

Film s termosublimační technologií Zink (Zero-Ink) určený pro fotoaparáty Polaroid. Baleno v kazetě pro snadné použití. Zajišťuje ostrou a jasnou reprodukci. 30 ks v balení.

shumee Kruhová odrazová deska 2 v 1 - zlatá / stříbrná - průměr 80 cm
442 Kč
+ doprava zdarma

Tato odrazová deska je kruhového tvaru a je oboustranná. Z jedné strany zlatá a ze druhé stříbrná. Odrazová deska má průměr 80 cm. Přenosné odrazové desky jsou základním vybavením při fotografování.Odrazové desky se používají k odrážení světla při fotografování. Používají se tak, aby odrážely různé

Starblitz LED světlo pro DSLR a mobil
1 174 Kč 1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LED světlo, které rozjasní vaše fotografie i videa. Světelný panel Starblitz se připíná na fotoaparát nebo mobilní telefon a dodává nepřetržitý proud jasného světla. Na jedno nabití vydrží při plné zátěži až 2 hodiny.