Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 573345

Dicapac WP-570

Dicapac WP-570

Měkké podvodní pouzdro DiCAPac WP-570 pro digitální fotoaparáty se zoomem. Vhodné pro kompatní fotoaparáty se širokoúhlým objektivem. 2 násobně jištěný vodotěsný uzávěr Celý popis
Produkt se již neprodává
920 Kč
Zboží od: MALL
920 Kč

Recenze (0)

Vladimír L.
31.10.2018
Ověřený nákup
Použito několikrát v Egyptě s fotoaparátem Sony RX100 a mobilem. Vždy tak 1 - 2 hodiny pod vodou a vodotěsnost bez problémů. Ovládání zoomu a jiných funkcí je velmi obtížné, ale možné. Pokud člověk jen fotí, nebo točí video, není s ovládáním po počáteční nejistotě problém a výsledek je vynikající. Je pouze špatně vidět na displej, zřejmě z důvodu lomu světla na hladině, na potápěčských brýlích, na samotném pouzdru,... ale dá se na to zvyknout. Vzhledem k řádově nižší ceně oproti pevným plnohodnotným pouzdrům je to výborná alternativa pro občasné použití.
Jana D.
25.11.2015
Ověřený nákup
Kryt jsme si koupili na foťák Olympus Stylus XZ-10 a vyzkoušeli zatím v napuštěné vaně. I když se zdál kryt velký, foťák se v něm nehýbe, jeho ovládání pod vodou je vcelku bez problémů a fotky nejsou vůbec špatné. Tak snad se nám kryt osvědčí i při šnorchlování na vánoce na Maledivách.
Rudolf S.
11.5.2015
Ověřený nákup
Vrelo doporučujem. Pri kúpe je nutné zistiť pre ktoré typy fotoaparátov je dané púzdro ( Odlišujú sa veľkosťou a tvarom ) kompaktibilné. E-shop tieto rozhodujúce údaje neuvádza.
Autor si přál zůstat v anonymitě
15.12.2014
Ověřený nákup
Zatím vyzkoušeno "na suchu" s Canonem SX100IS. Pouzdro vypadá precizně vyrobené, žádné otřepy nebo ostré okraje. Velikost je dost natěsno, foťák uvnitř moc neklouže, takže vkládání/vyjímání chce dost trpělivosti. Ovládat se dají pouze základní funkce (zoom, spoušť, on/off), na volič režimů zapomeňte, ten je nutné nastavit ještě před vložením. Ale není se co divit, je to univerzální pouzdro.
Autor si přál zůstat v anonymitě
4.12.2014
Ověřený nákup
Zatím jsem ho nepoužil - svůj účel asi bude plnit,ale protože je univerzální,tak je vněm fotoaparát na volno.Ovládání zoomu pod vodou bude asi "zajímavé",možná nemožné.Čas ukáže.
Autor si přál zůstat v anonymitě
30.10.2014
Ověřený nákup
Používám s PANASONIC Lumix DMC-TZ55EP. Obal neumožní ovládat zoom fotoaparátu - na páčku tlačí ze všech stran. Velmi výhodná a použitelná alternativa proti pevnému podvodnímu pouzdru.
Autor si přál zůstat v anonymitě
22.8.2014
Ověřený nákup
Skvelá pomôcka, otestovaná a funkčná.