Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6377972

Velbon Coleman CV-3, červená

Velbon Coleman CV-3, červená

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hliníkový stativ určený pro použití s mobilními telefony, fotoaparáty, akčními kamerami apod. vše s maximální hmotnosti 865 g. Maximální výška 1460 mm. Minimální výška 487 mm. Stativ ve složeném stavu 506 mm. 3sekční nohy s pákovými zámky, panoramatická 3D hlava. Celý popis
1 490 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 490 Kč
Jiní prodejci
Levněji s novou kartou za

25.5.2022 - 26.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Stativ/Tripod Velbon Coleman CV-3, červená

Hliníkový stativ kompaktních rozměrů, který se může pochlubit nejen skvělou stabilitou, kvalitou a všestranností, ale také opravdu snadnou a rychlou instalací. Díky těmto vlastnostem je stativ vhodným pomocníkem nejen pro zkušené fotografy, kameramany, cestovatele či bloggery, ale i pro úplné začátečníky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní výhody stativu

  • hliníkový stativ s nosností 865 g
  • 3sekční nohy s pákovými zámky
  • 3D hlava pro fotografování na výšku či na šířku

Skladný a mobilní

Stativ je mimořádně skladný, kdy ve složeném stavu měří pouhých 506 mm, což zvyšuje možnosti jeho využití a zlepšuje mobilitu. Aby se Vám se stativem cestovalo opravdu pohodlně je součástí balení praktický cestovní vak.

Při rozložení stativu získáte maximální výšku až 1460 mm. Při této maximální výšce vysunutí je stativ schopný stabilně a bezpečně unést fotoaparáty o hmotnosti 865 g, maximální tolerovatelná zátěž jsou pak 2 kg.

Dokonalá stabilita

Základnou stativu jsou 3sekční nohy s pákovými zámky a se středovou vzpěru pro lepší stabilitu. Díky skvělé stabilitě můžete v klidu a pohodě bezchybně fotografovat, natáčet nebo dokonce i živě vysílat.

Jistě také uvítáte přítomnost 3D hlavy, která umožní fotoaparát polohovat horizontálně či vertikálně – jednoduše tak, jak zrovna potřebujete.

Klíčové vlastnosti

Hliníkový stativ určený pro použití s mobilními telefony, fotoaparáty, akčními kamerami apod. vše s maximální nosnost 865 g. Maximální výška 1460 mm. Minimální výška 487 mm. Stativ ve složeném stavu 506 mm. 3sekční nohy s pákovými zámky, panoramatická 3D hlava, instalace fotoaparátu jedním dotykem, středová vzpěra. Součástí balení praktický cestovní vak.