Příslušenství k fotoaparátům

Široká nabídka produktů z kategorie Příslušenství k fotoaparátům na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Příslušenství k fotoaparátům nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Vanguard VEO 2S AM-264TV

Vanguard VEO 2S AM-264TV

2 582 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní hliníkový monopod unese až 6 kg zátěže. Vanguard VEO 2S AM-264TV má obousměrnou hlavu a trojnožku pro vylepšenou stabilitu, kterou při focení rozhodně využijete. Monopod je vhodný pro DSLR, díky malým rozměrům a nízké hmotnosti je ideální pro cestování a dá se využít i jako vycházková hůl.

Od prodejce MALL
ISO 7883 Teleskop na telefon se stativem, ZOOM 50x

ISO 7883 Teleskop na telefon se stativem, ZOOM 50x

359 Kč

Skvělá fotografická pomůcka na telefony umožní, aby jste ze svých dobrodružství přivezli snímky mimořádné kvality i z větších vzdáleností! K držáku s telefonem snadno připojíte teleskop. Dokonalé fotografie na vzdálenost do 1000 metrů. Pozoruj nebezpečné šelmy z bezpečné vzdálenosti.

JYC Redukce na filtr 77/82 mm

JYC Redukce na filtr 77/82 mm

189 Kč

Redukční kroužek 77 mm na 82 mm pro změnu velikosti závitu (Step-Up Ring). Funkce: umožňuje na objektiv se závitem 77 mm nasadit filtr o průměru 82 mm, černá barva kroužku s matnou saténovou úpravou omezuje odlesky, kvalitní kovové provedení zajišťuje dlouhou životnost.

JYC Redukce na filtr 55/82 mm

JYC Redukce na filtr 55/82 mm

189 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Redukční kroužek 55 mm na 82 mm pro změnu velikosti závitu (Step-Up Ring). Funkce: umožňuje na objektiv se závitem 55 mm nasadit filtr o průměru 82 mm, černá barva kroužku s matnou saténovou úpravou omezuje odlesky, kvalitní kovové provedení zajišťuje dlouhou životnost.

JJC 55mm LC-55 krytka objektivu

JJC 55mm LC-55 krytka objektivu

80 Kč

Krytka JJC je určena pro všechny typy objektivů, s upevňovacímpoutkem, které zabraňuje ztrátě této krytky. Krytka drží ina ultra slimových filtrech. Upevnění je z boku zacvakávací spérkem.

Partner: daganet.cz
Verkgroup Sluneční clona do auta 2 ks

Verkgroup Sluneční clona do auta 2 ks

69 Kč

Sluneční clona do auta je velmi praktická a užitečná věc. Napomáhá udržet ve vozu optimální teplotu a zabraňuje přímému pronikání slunečních paprsků do automobilu. Sluneční clonu díky přísavkám lehce připevníte na boční okno u auta.