MOULTRIE fotopast Panoramatic 150

MOULTRIE fotopast Panoramatic 150

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Běžné širokoúhlé fotopasti používají optiku s efektem „rybího oka“ , tyto fotopasti fotografii deformují a jsou vhodné pouze na focení na kratší vzdálenosti! Fotopast MOULTRIE Panoramatics disponuje unikátním natáčecím objektivem Silent-Slide, který pracuje v dvou režimech „Panorama“ a „Single mode“ Celý popis
4 990 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

26.1.2022 - 27.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Bunaty s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100049946119

Popis

Nejširší úhel snímání 150° bez jakéhokoli zkreslení!

Běžné širokoúhlé fotopasti používají optiku s efektem „rybího oka“, tyto fotopasti fotografii deformují a jsou vhodné pouze na focení na kratší vzdálenosti! Fotopast MOULTRIE Panoramatics disponuje unikátním natáčecím objektivem Silent-Slide, který pracuje v dvou režimech „Panorama“ a „Single mode“ v režimu Panorama fotopast zachytí pohyb a pořídí v rychlém sledu za sebou tři fotografie, každou z jiného úhlu a po té je spojí do panoramatické fotografie. 

Pokud fotopast nastavíte na režim „Single mode“ svůj objektiv pomocí tichého mechanismu natočí na místo kde zachytila pohyb a pořídí fotografii ve formátu 16:9. Špičková kvalita fotografií a videí díky nejmodernější technologii, která zabraňuje rozmazání obrazu v rozlišení 6384 × 1197, při fotografiích a 1280 × 720, 24fps HD při videích. Délka videa až 90 sekund. Tato fotopast uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. 

Sledování velkých ploch

Běžně dostupné fotopast musíte namířit na konkrétní sledované místo a mnohokrát se Vám může stát, že zvěř projde jen pár metrů mimo záběr fotopasti, to se Vám s fotopastí Moultrie Panoramatics nemůže stát! Díky otáčivému objektivu a pohybovým čidlům umístěným po obvodu fotopasti můžete sledovat plochu o poloměru až 50 metrů. Není podstatné, zda zvěř přichází zleva zprava, okamžitě jak fotopast zaznamená pohyb rotující objektiv se otočí a zaměří na sledované místo a udělá záznam, a to vše během vteřiny! Díky přísvitu 840nm jsou fotografie opravdu jasné a čitelné i na velkou vzdálenost.

Nádherné Panoramatické fotografie

Fotopast MOULTRIE Panoramatics pořídí nádherné panoramatické snímky, které nemají konkurenci. Fotografie si můžete pohodlně prohlédnout a i zvětšit na počítači.

Výkonný přísvit 850nm

nejvýkonnější přísvit o vlnové délce 850nm , který dosvítí až na 25 metrů. Při správném umístění fotopasti zvěř nijak nezradí! Fotopast můžete také použít na ochranu majetku, hlavně tam kde potřebujete střežit velkou plochu a nevadí Vám přísvit o vlnové délce 850nm, kdy se diody na fotopasti mírně začervenají. Přísvit o vlnové délce 850nm je výrazně účinnější, fotopast tak pořídí krásné jasné a prosvícené fotografie.

Ověřená značka USA MOULTRIE je americká značka, která důrazně dbá na kvalitu a spolehlivost svých produktů, pouze tak se může prosadit na tak náročném trhu v USA. Fotopasti MOULTRIE jsou jedny z nejprodávanějších fotopastí v severní Americe.

Základní parametry Panoramatic 150:

 • Tělo přístroje provedeno v maskování
 • Ovládání pomocí monochromatického displeje na přední straně fotopasti
 • Obrazový snímač CMOS až 8MP dle nastavení Barevný
 • Objektiv F / NE = 3,1 mm
 • FOV (Zorné pole) = 52 °
 • IR-dosvit až 25m dle situace
 • Paměťová karta až SD32GB
 • Obrazové rozlišení až 8MP dle nastavení
 • Rozlišení videa až 1080P FULL HD
 • Rychlost spouště 0,7s
 • Délka videa až 60s
 • Otisk razitka na fotografii – datum + čas
 • Napájení 6 × C
 • Rozměry 1370mm x 120mm x 100mm
 • Přísvit o vlnové délce 850 nm

O značce:

Moultrie je Americká značka, která se specializuje na vývoj fotopastí! V USA fotopasti Moultrie patří mezi nejprodávanější fotopasti! Kvalita zpracování, dlouhá výdrž na baterie, dokonalá izolace proti vlhkosti! Fotopasti MOULTRIE odolají dešti, sněhu i mrazu! Fotopasti MOULTRIE používají profesionální lovci v těch nejdrsnějších přírodních podmínkách v USA!