Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11923663

Stealth Fotopast Stealth cam px18fx

Stealth Fotopast Stealth cam px18fx

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! Fotopast STEALTH CAM PX18FX pořizuje snímky v rozlišení 14MP a video se zvukem ! V ceně do 3000,– nenajdete fotopasti, která by dělala kvalitnější záznam! Dlouhá výdrž na baterie a nádherné nočnímky snímky s neviditelnému snímání ! Celý popis
Ušetříte 1 100 Kč 3 590 Kč
2 490 Kč
Prodává Bunaty s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 1 100 Kč 3 590 Kč
2 490 Kč
Levněji s novou kartou za

23.5.2022 - 24.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

STEALTH CAM je americká značka sídlící v TEXASU, která je na trhu více jak 20 let ! Specialzuje se ny vývoj fotopastí pro profesionální lovce ! Kvalita zpracování je na špiškové úrovni ! Všechno fotopasti stealth cam používají jen ty nejlepší součástky ! Dlouhá životnost, kvalita snímků a dlouhá výdrž na baterie to jsou hlavní přednosti fotopastí STEALTH CAM!

Fotopast STEALTH CAM PX18FX pořizuje snímky v rozlišení 14MP a video se zvukem ! V ceně do 3000,– nenajdete fotopasti, která by dělala kvalitnější záznam! Dlouhá výdrž na baterie a nádherné nočnímky snímky s neviditelnému snímání ! Fotopast podporuje sd karty o kapacitě až 32GB ! Formát pořízených fotografií je 16:9 – opravdu krásné širokoúhlé fotografie bez jakéhokoli zkreslení. Fotopast je vhodná pro sledování zvěře! I na ochranu majetku. Fotopast disponuje otočným přepínačem, který je velice praktický, robustný a přehledný. Pouhým otočením přepínače do jedné z šesti poloh fotopast nastavíte na požadovaný režim. Tři polohy jsou již přednastavené funkce tzv, QUICK SET , kdy je fotopast automaticky nastavená na nejčastější používané hodnoty. Skvělá kvalita zpracování, kdy jednotlivé plastové části jsou perfektně zpracovány. Dokonalá vlhko těsnost je samozřejmostí, Fotopast je vhodná i do těch nejtvrdších přírodních podmínek . Odolá bez problému dešti i velkému mrazu. Tyto fotopasti používají profesionální lovci na Aljašce, kde přírodní podmínky jsou opravdu drsné a je potřeba se spolehnout na kvalitu! Fotografie a videa jsou i přes nízkou cenu velmi kvalitní a nesrovnatelné s jinými fotopastmi v podobné ceně.

  

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ ! QUICK SET

Fotopast má velký a přehledný otočný přepínač, který má 6 poloh , stačí jen na dipleji nastavit datum a čas a pak otočit přepínačem na zvolenou přednastavenou variantu snímání – jednoduší a rychlejší to být nemůže

Neviditelné noční snímání

Fotopast v noci fotí zcela neviditelně a bezhlučně! Ideální fotopast na zloděje a ochranu majetku. Dosah neviditelné přísvitu je více jak 20 metrů. Fotografie jsou kvalitní jak ve dne tak i v noci.

Základní parametry: 

• Ovládání pomocí monochromatického displeje

• Tělo přístroje v maskování s minimem lesklých ploch 

• Objektiv F / NE = 3,1 mm

• FOV (Zorné pole) = 60 °

• IR-dosvit až 20m dle situace

• Paměťová karta až SD32GB

• Obrazové rozlišení až 14MP dle nastavení

• PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)

• Rychlost spouště 0,1s

• Délka videa až 30s

• Otisk razitka na fotografii – datum + čas

• Napájení 8 × AA

• Rozměry 140mm x 90mm x 65mm