10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 30001860

Galaxy neuroinstitut LightCar - světelná terapie do auta

Galaxy neuroinstitut LightCar - světelná terapie do auta

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Všechny výhody světelné terapie (relaxace, spánek, energie a mnoho dalších…) do auta – úspora času. Navíc zvýšení koncentrace a energie za volantem. Světová novinka! Celý popis
4 250 Kč
Zboží od: Galaxy
4 250 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

1.12.2023 na výdejním místě
1.12.2023 - 4.12.2023 na vaší adrese

Popis

Lightcar připevníte na sluneční clonu v autě. Poskytne vám všechny výhody světelné terapie, navíc si ale můžete být jisti, že se nedostaví únava a za volantem neusnete. Lightcar je velmi zdravým, bio a spolehlivým řešením, narozdíl od přemáhání, energetických nápojů, kávy apod., jak vydržet za volantem stále svěží – zvyšuje koncentraci a eliminuje únavu. Dokonce s dalším efektem: ani po dlouhé jízdě nebudete unaveni! 

 

Hlavní účinky světelné terapie: 

 • lepší a vyváženější nálada, relaxace, vnitřní zklidnění, eliminace stresu a únavy, nárůst energie, vyšší koncentrace, lepší kvalita spánku a náprava nespavosti, zvýšení mentální výkonnosti, redukce depresí, úprava jetlag a další. 
 • Aktuálně i zvýšení produkce vitaminu D, který má souvislost s covid-19!

Chybí vám motivace? Cítíte pokles energie? Cítíte se duševně špatně? Máte neustále chuť na jídlo? Nebo menší chuť na sex? Jste po ránu malátní? Probouzíte se ráno příliš brzy? V tom případě určitě světelnou terapii začněte používat – vše se zlepší. Přístroje pro světelnou terapii vyrovnávají deficity současného industriálního způsobu života: nepravidelnost biorytmů, nedostatek slunečního svitu na podzim a v zimě, umělé osvětlení.

Provedení

Připevníte magnetický držák na sluneční clonu (ten tam můžete nechat i trvale). Na něj připnete magnetem Lightcar. Můžete si zvolit tři stupně intenzity (jasu) světla, podle vzdálenosti Lightcaru od očí. Modré světlo svítí z přístroje v mírném úhlu zeshora – absolutně neoslňuje.

Parametry: váha pouhých 51 gramů. Úroveň jasu: cca 100 luxů. Vlnová délka: 470 nm (nanometrů). Rozměry 17×16×3 cm.

Nabíjení: nabíjí se pomocí USB kabelu, z automobilové zástrčky. USB kabel a USB koncovka je zvlášť (odnímatelné), takže jej můžete dobíjet i USB kabelem z PC.  

 

Vývoj

Na vývoji se podíleli odborníci z oborů neurologie, fyziatrie a optiky. Vývoj probíhal v prestižní Liege University (Belgie). Klinické studie představily například tyto výsledky:

 • pokles deprese (index BDI) po prvním měsíci o 45%, po dalším druhém měsíci o dalších 18%.
 • zvýšení času spánku (u insomnie) o 18%, po prvním týdnu používání 

Názor významného českého psychiatra na světelnou terapii (fototerapii): Účinek je výrazný u 70–90 % nemocných s SAD (sezonní afektivní deprese – občas je zažije téměř každý dospělý). Plná remise se objevuje po fototerapii již po 1–2 týdnech aplikace. Její použití je bezpečné, ovšem efekt přetrvává jen krátce po době aplikace.

Doc. MUDr. Ján Praško, CSc.

Balení obsahuje:

 • přístroj
 • návod
 • metodiku k používání
 • nabíjecí USB kabel + USB koncovku
 • upevňovací popruh s magnetickým držákem (na sluneční clonu)
 • klíč na uvolnění matice držáku
 • obal