Spokey BACKYARD Koloběžka freestyle, kolečka 100 mm
1 839 Kč 1 699 Kč

Dětská koloběžka disponuje nožní brzdou a gumovými gripy. Součástí jsou ložiska ABEC 9 Chrome a praktická protiskluzová deska. Spokey BACKYARD Koloběžka freestyle, kolečka 100 mm je ideální pro skoky, otáčky a triky, které předvedete ve skateparku.

Spokey CHAMELEON Koloběžka freestyle, kolečka 110 mm
4 355 Kč 3 999 Kč

Dětská koloběžka disponuje nožní brzdou. Součástí jsou ložiska ABEC 9 Chrome a praktická protiskluzová deska. Spokey CHAMELEON Koloběžka freestyle, kolečka 110 mm je ideální pro jízdu, skoky a otáčky, které předvedete ve skateparku.

Spokey OBSYDIAN Koloběžka freestyle, kolečka 120 mm
3 255 Kč

Dětská koloběžka disponuje nožní brzdou. Součástí jsou ložiska ABEC 9 Chrome a praktická protiskluzová deska s integrovaným kolečkem. Spokey OBSYDIAN Koloběžka freestyle, kolečka 120 mm je ideální pro barspiny a triky, které předvedete ve skateparku.

TEMPISH XBD Elox 110

TEMPISH XBD Elox 110

Hodnocení: 5
2 670 Kč 1 959 Kč

Dětská koloběžka disponuje zadní blatníkovou brzdou. Je upravena eloxováním, které tvoří ochrannou vrstvu a zabraňuje oxidaci hliníku. Tempish XBD Elox 110 váží pouze 3 kg a je tak snadno přenosná.

Street Surfing Torpedo

Street Surfing Torpedo

Hodnocení: 4,6
1 889 Kč

Freestyle koloběžka Street Surfing Torpedo s jedinečným designem je předurčena pro skatepark a triky. Vyztužený rám a řídítka ze slitiny hliníku 6061 vynikají maximální pevností a lehkostí. Kolečka s kovovými jádry garantují pevnost při skocích a tricích.

Street Surfing Ripper Bloody Gold
3 029 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Freestyle koloběžka s výraznou grafikou. Street Surfing Ripped Bloody Gold vyniká svou robustní konstrukcí vyvedenou ve výrazných barvách. Disponuje extra širokými vyztuženými řidítky a hlavovým složenim HIC. Koloběžka je díky své stavbě a lehkosti vhodná na použití ve skateparcích.

TEMPISH XBD 100
2 400 Kč 1 779 Kč

Kvalitní freestylová koloběžka. Tempish XBD 100 je vybavena 100 mm kolečky, které vydrží i drsnější zacházení. Koloběžka je osazena ložisky ABEC 7, které zajišťují plynulou jízdu a dlouhou životnost. Speciální hlavové složení THREAD dobře tlumí nárazy a tím šetří vaše klouby.

Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT
2 489 Kč

Freestyle koloběžka disponuje hlavovým složením s kompresní technologií HIC a širokými řidítky. Pohodlná jízda je zajištěna ložisky ABEC 9. Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT je určena pro děti od věku 8 let.

Street Surfing Destroyer

Street Surfing Destroyer

Hodnocení: 5
2 289 Kč

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým ve skateparku otočíte leckterou hlavu. Užívejte si rychlou jízdu i triky se 110mm kolečky a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Destroyer v jedovatě zelené nebo ohnivě rudé.

Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT Reward Cr-Mo
2 489 Kč

Freestyle koloběžka disponuje hlavovým složením s kompresní technologií HIC a širokými řidítky. Pohodlná jízda je zajištěna ložisky ABEC 9. Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT Reward Cr-Mo je určena pro děti od věku 8 let.

Street Surfing Torpedo Glaciar
1 889 Kč

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým se ve skateparku rozhodně neztratíte v davu šedi. Užívejte si bezpečnou jízdu i triky s pevnými kovovými jádry koleček a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Předveďte všechny promakané detaily kolobrndy Street Surfing Torpedo Glaciar a ohromte obecenstvo.

TEMPISH XBD 110
2 520 Kč 2 059 Kč

Kvalitní freestylová koloběžka. Tempish XBD 110 je vybavena 110 mm kolečky, které vydrží i drsnější zacházení. Koloběžka je osazena ložisky ABEC 7, které zajišťují plynulou jízdu a dlouhou životnost. Speciální hlavové složení THREAD dobře tlumí nárazy a tím šetří vaše klouby.

Nils Extreme freestyle koloběžka HS200 Pro
2 349 Kč
+ doprava zdarma

Freestyle koloběžka NILS Extreme HS200 Pro patří k vrcholovým modelům nabídky. Kolečka 110 × 24 mm jsou osazeny ložisky ABEC 9. Konstrukce spojována plochými sváry, robustní deck a PEG na předním kole. Hmotnost 3,55 kg, nosnost 100 kg.

Nils Extreme freestyle koloběžka HS110
2 349 Kč
+ doprava zdarma

Freestyle koloběžka NILS Extreme HS110 má robustní, pevnou konstrukci, která umožňuje provádět triky. Nosnost je 100 kg.

Bestial Wolf Booster B16 freestyle koloběžka
4 299 Kč 3 800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řada Booster se vyznačuje hlavně skvělou kvalitou a ještě lepší cenou. Nový model má spousta vylepšení. Nová a ještě pevnější ocelová řídítka s novým tvarem, lepší měkkčí gripy. Nová a pevnější deska s postraní vystuhou krku. (deska se podobá vyššímu modelu Rocky R10).

Schildkröt freestylová koloběžka Fliphip - modrá
3 889 Kč 3 390 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Freestylová koloběžka SCHILDKROT Fliphip je kvalitní koloběžka vyrobená z anodizovaného hliníku 6061, vhodná především pro freestyle a určena riderům od osmi let.

Street Surfing Trickster

Street Surfing Trickster

Hodnocení: 4,3
1 389 Kč

Dětská koloběžka je skvělá pro nacvičení různých triků a skoků. Disponuje 100 mm kolečky o tvrdosti 80A a ložisky ABEC 5. Brzda je klasicky umíštěna na zadním kolečku. Součástí jsou BMW řidítka o šířce 40 cm. Street Surfing Trickster je vhodná od 5 let.

Spokey REVERT Koloběžka freestyle, kolečka 100 mm
1 399 Kč

Dětská koloběžka disponuje nožní brzdou a gumovými gripy. Součástí jsou ložiska ABEC 7 Carbon a praktická protiskluzová deska. Spokey REVERT Koloběžka freestyle, kolečka 100 mm je ideální pro skoky, otáčky a triky, které předvedete ve skateparku.

Street Surfing Ripper Bloody Black - rozbaleno-4%
2 990 Kč 2 849 Kč

Rozbaleno

Freestyle koloběžka stvořená svou robustní konstrukcí pro triky vám ve skateparku ostudu neudělá. Užívejte si rychlou jízdu se 110mm kolečky, která vás s ložisky ABEC 9 a kovovými jádry podrží i v těch nejkrkolomnějších skocích. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Ripper Bloody Black – tahle jízda nebude pro dámičky.

Spokey FASTPLANT Koloběžka freestyle, kolečka 110 mm
2 844 Kč

Novinka

Freestyle koloběžka disponuje nožní brzdou. Součástí jsou ložiska ABEC 9 Chrome a praktická protiskluzová deska. Spokey FASTPLANT Koloběžka freestyle, kolečka 110 mm je ideální pro jízdu, skoky a otáčky, které předvedete ve skateparku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Freestyle koloběžky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Freestyle koloběžky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Freestyle koloběžky akce.