Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 26169802

Amazon Amazon Amazon Echo Dot 5. generace Charcoal

Amazon Amazon Amazon Echo Dot 5. generace Charcoal

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hlasový asistent Amazon Echo Dot 5. generace bez hodin na ovládání a kontrolu inteligentní domácnosti ale i přehrávání hudby (např. Spotify). Nový design WiFi 2.4 i 5 GHz Aplikace pro Android a iOS Napájecí port, světelný kruh LED Celý popis
Ušetříte 200 Kč 1 490 Kč
1 290 Kč
Zboží od: Begadget s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 200 Kč 1 490 Kč
1 290 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

5.4.2023 na výdejním místě
5.4.2023 - 6.4.2023 na vaší adrese

Popis

Amazon Echo Dot – je inteligentní a užitečný reproduktor, který vám pomáhá v každodenním životě pomocí hlasového ovládání a umělé inteligence. Příkazem „Alexa“ oslovíte Amazon Echo Dot a spustíte např. váš oblíbený seznam skladeb na Spotify prostřednictvím „Alexa, play rock music“. Co je na tom zvláštní, je to, že Amazon Echo Dot nebo Alexa, která funguje jako virtuální pomocník jako rozhraní mezi reproduktorem a vámi, se neustále učí. Výsledkem je, že reproduktor z času na čas optimalizuje své funkce a stává se pro vás stále více užitečnějším.

S Alexa, Amazon Echo Dot a Skills v každodenním životě

Pomocí tzv. Skills, které jsou podobné aplikacím, můžete přizpůsobit funkce Echo Dot podle svých přání, propojit je a spustit např. Vaši ranní rutinu. Alexa vás pak vzbudí v požadovaném čase prostřednictvím reproduktoru Echo Dot, pak vám poskytne přehled o vašich setkáních a počasí, přečte zprávy, přehraje vaši oblíbenou hudbu, rozsvítí světla a spustí kávovar.

Amazon Echo Dot 5. Generace – Optimalizovaný design, lepší zvuk

Amazon dal páté generaci Echo Dot ušlechtilý textilní design. Výsledkem je, že Echo Dot se nenápadně integruje do vašeho životního prostoru a funguje jako noblesní přístroj. Kromě toho, 5. generace Amazon Echo Dot má větší reproduktor, což vede k ještě lepšímu zvuku a jasnějšímu příjmu a akceptování hlasových povelů.