Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7948655

Chipolo ONE Ocean Edition – Bluetooth lokátor, modrý

Chipolo ONE Ocean Edition – Bluetooth lokátor, modrý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Praktický bluetooth lokátor. Edice Ocean je vyrobena z recyklovaných rybářských síti. Lokátor spolupracuje prostřednictvím bluetooth se smartphonem a pomocí zvukové signalizace Vám pomáhá nalézt předmět u kterého jej máte připnutý. Funkce: lokátor, ovládání hlasem (Alexa, Google Assistant a Siri). Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
690 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
690 Kč
S novou kartou za

Popis

Chipolo ONE Ocean Edition – Bluetooth lokátor, modrý

V dnešní chaotické a zrychlené době se občas není čemu divit, že nevíme, kde nám hlava stojí, a co pak když někam položíme takové drobnosti jako jsou klíče, peněženka anebo třeba mobil, že?

S rychlým nalezením těchto drobností nám nyní pomůže tento praktický Bluetooth lokátor Chipolo One Ocean Edition.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na co se můžete těšit?

  • lokace předmětů, které často hledáte
  • dálková spoušť fotoaparátu
  • ovládání hlasem
  • voděodolný s IPX5

Jak to funguje?

Je to jednoduché až geniální řešení. Stačí tento nenápadný modrý přívěšek (lokátor) propojit s Vaším chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth technologie. Jakmile dojde k propojení, můžete lokátor přidat na klíče, na batoh, dát jej do peněženky a pokud tyto předměty kamkoliv založíte, můžete je snadno najít. Stačí z mobilní aplikace v telefonu spustit akustický signál a hned budete vědět, kde je předmět „zapomenut“.

Kromě „prozvánění“ věcí z mobilní aplikace můžete hledat naopak díky lokátoru svůj mobilní telefon. Stačí pomocí dvojkliku na lokátoru spustit akustický signál a telefon se Vám začne sám hlásit.

Další praktické funkce

  • Lokátor mimo dosah signálu; jakmile zapomenete někde předmět s lokátorem, jakmile se dostanete z dosahu jeho signálu zobrazí se vám notifikace na mobilním telefonu
  • Poslední známá lokace; v případě, že se dostane lokátor mimo dosah signálu a vy si nevšimnete notifikace snadno si v aplikaci zobrazíte poslední známou polohu
  • Ovládání hlasem; lokátor podporuje hlasové asistenty Google Assistant, Apple Siri a Amazon Alexa, takže ho můžete vyhledávat i hlasem.
  • Změna vyzvánění; nelíbí se Vám nastavený druh zvukového signálu? Změňte si jej.
  • Dálková spoušť fotoaparátů; Lokátor můžete rovněž využít jako dálkovou samospoušť při fotografování

Klíčové vlastnosti

Praktický bluetooth lokátor. Edice Ocean je vyrobena z recyklovaných rybářských síti. Lokátor spolupracuje prostřednictvím bluetooth se smartphonem a pomocí zvukové signalizace Vám pomáhá nalézt předmět u kterého jej máte připnutý. Funkce: lokátor, ovládání hlasem (Alexa, Google Assistant a Siri), možná změna vyzvánění, dálková spoušť fotoaparátů. Voděodolný se stupněm krytí IPX5. Dosah cca 60 m. Výdrž baterie cca 2 roky.