TrackR bravo - Karabina-46%
279 Kč 149 Kč

Výprodej

Drobná, ale velice pevná karabina z kvalitní oceli umožní rychlé připojení chytrého Bluetooth senzoru TrackR třeba k zavazadlu nebo obojku domácího mazlíčka. Skvělý pomocník do drsnějších podmínek.

iGET SECURITY P4
210 Kč 185 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátový magnetický detektor otevření oken či dveří. iGet SECURITY P4 je určen jako rozšíření bezpečnostního systému pro alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a reaguje, pokud se od sebe magnety vzdálí alespoň o 2 cm. Od centrální jednotky může být vzdálen až 80 m.

iGET SECURITY P5
190 Kč 188 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dálkové ovládání v odolném a praktickém těle klíčenky. iGET SECURITY P5 je určen k ovládání alarmů iGET SECURITY M1B a M2B a umožňuje ho zcela vypnout, zcela zapnout, částečně zapnout či vypnout nebo v případě nouze spustit okamžitý SOS poplach.

iGET SECURITY P10
250 Kč 192 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátový detektor vibrací. iGET SECURITY P10 je rozšířením alarmů iGET SECURITY M1B a M2B. Reaguje na zvýšené vibrace detekční části a hlásí vám tak např. otřesy oken nebo cenností. Jeho baterie vydrží až 1 rok a může být umístěn až 80 m od centrální jednotky.

iGET SECURITY P8
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Drátový magnetický detektor otevření oken či dveří. iGet SECURITY P8 je určen pro alarm iGET SECURITY M2B a reaguje, pokud se od sebe magnety vzdálí alespoň o 2 cm. Napájí se přímo z centrální jednotky alarmu.

iGET SECURITY M3P22
240 Kč 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

RFID klíč pro bezdrátovou klávesnici iGET SECURITY M3P13v2 k ovládání alarmu. iGET SECURITY M3P22 je rozšířením alarmů M3 a M4. Umožňuje ho ovládat pomocí bezdrátové klávesnice a tím uchovat centrální jednotku v bezpečí. Slouží k úplné aktivaci nebo deaktivaci a potěší vás malými rozměry i tím, že nepotřebuje žádnou baterii.

iGET SECURITY M3P5
240 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dálkové ovládání v praktickém těle klíčenky. iGET SECURITY M3P5 je určen k ovládání alarmů iGET SECURITY M3 a M4 a umožňuje ho zcela vypnout, zcela zapnout, částečně zapnout či vypnout nebo v případě nouze spustit okamžitý SOS poplach.

iGET SECURITY P1
340 Kč 265 Kč

Bezdrátový infračervený detektor pohybu do interiéru. iGet SECURITY P1 je určen jako rozšíření bezpečnostního systému pro alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštěvníka i v naprosté tmě. Pokryje vzdálenost až 10 m a od centrální jednotky může být vzdálen až 80 m.

iGET SECURITY M3P9
290 Kč 266 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátový detektor pro zjišťování zvýšené hladiny vody do nádrží apod. iGET SECURITY M3P9 je rozšířením alarmů iGET SECURITY M3 a M4. Jakmile se část detekční destičky ponoří do vody, spustí se poplach. Jeho baterie vydrží víc než 2 roky.

iGET SECURITY M3P4
290 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátový magnetický detektor na zajištění oken a dveří. iGet SECURITY M3P4 je určen pro alarmy iGET SECURITY M3 a M4 reaguje, pokud se od sebe magnety vzdálí alespoň o 2 cm. Má vestavěnou ochranu proti sabotáži a baterie mu vydrží až 2 roky.

iGET SECURITY M3P7
290 Kč 283 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátové SOS tlačítko pro případ náhlého a bezprostředního ohrožení. iGET SECURITY M3P7 je rozšířením alarmů iGET SECURITY M3 a M4. Je vybaveno praktickou šňůrkou na zavěšení a po stisknutí odešle SMS a začne vytáčet předem vybraná telefonní čísla. Jeho baterie vydrží až 2 roky.

iGET SECURITY M3P10
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátový detektor vibrací. iGET SECURITY M3P10 je rozšířením alarmů iGET SECURITY M3 a M4. Reaguje na zvýšené vibrace a hlásí vám tak např. otřesy oken, vitrín nebo cenností. Je opatřen ochranou proti sabotáži a jeho baterie vydrží až 2 roky.

Forever Bluetooth hledač klíčů (lokalizátor)
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lokalizátor Forever Bluetooth umožňuje sledování a vyhledávání klíčů, peněženky a dalších věcí, ke kterým je připojen. Zařízení se připojí k telefonu technologií Bluetooth a pracuje s bezplatnou aplikací pro Android a iOS.

Yuneec náhradní vrtule pro Mantis Q, sada
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když se vám porouchá vrtule, nemusíte ještě měnit celý dron. Sada 4 náhradních vrtulí na dron Yunec Mantis Q vám poskytne vše, co potřebujete. Snadno je namontujete a užijete si díky nim se svým dronem další várku zábavy.

danalock Náhradní klíč k cylindrické vložce
349 Kč

Novinka

Vaše dveře jsou zabezpečené tak, jak bezpečná je vaše cylindrická vložka. Cylindrická vložka Danalock má certifikát 3. bezpečnostní třídy, je vybavená ochranou proti vytržení, vyražení a vyvrtání, díky ocelovému mostu je prakticky nerozbitná a klíče do ní nelze neoprávněně kopírovat. Je vhodná prakticky do všech typů dveří a určená výhradně pro chytrý zámek Danalock V3.

Yuneec ochranné oblouky pro Mantis Q
351 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte svůj dron před poškozením. Ochranné oblouky pro Yuneec Mantis Q kryjí vrtule a brání jejich poškození, případně chrání ty, kdo by se s dronem dostali do nechtěné konfrontace.

Fixed Smile - lokalizační čip, červený
499 Kč 357 Kč

Bluetooth hlídač FIXED SMILE sleduje vaše osobní věci. Upozorní vás, pokud necháte peněženku ležet na stole v restauraci. Nebo vám ukáže poslední zaznamenanou polohu vytroušeného svazku klíčů. A umí toho ještě o dost víc.

iGET HOMEGUARD HGDOA5666
390 Kč 369 Kč

Velmi věrná maketa bezpečností CCTV kamery. iGET HOMEGUARD HGDOA5666 je vyvedená v černé barvě, s masivním držákem a reálnou optikou – LED diody imitující noční vidění červeně problikávají. Jednoduše se instaluje a je vybavena krytím IP44, díky kterému bez potíží odolá dešti.

iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
374 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Wi-Fi relé, se kterým můžete ovládat svoje spotřebiče na dálku mobilní aplikací. IQ-Tech SmartLife SB001 se zapojuje do elektrického rozvodu, ze kterého se i napájí. Ovládáte ho mobilní aplikací pro iOS i Android a umožňuje vám vytvářet automatizované řetězce pokynů pro celou vaši chytrou domácnost.

iGET SECURITY P17
490 Kč 385 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátový infračervený detektor pohybu, který nedetekuje zvířata do 10 kg. iGet SECURITY P17 je určen jako rozšíření bezpečnostního systému pro alarm iGET SECURITY M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštěvníka i v naprosté tmě. Pokryje vzdálenost až 12 m a od centrální jednotky může být vzdálen až 80 m.

iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
390 Kč

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládat spotřebiče na dálku za pomoci aplikace pro iOS i Android nebo hlasem, nastavit časovač nebo plán spínání a mít přehled o spotřebě elektřiny. Snese zátěž až 10 A, komunikuje s vámi pomocí Wi-Fi a je kompatibilní s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

Fixed Smile - lokalizační čip, zelený
499 Kč 421 Kč

Bluetooth hlídač FIXED SMILE sleduje vaše osobní věci. Upozorní vás, pokud necháte peněženku ležet na stole v restauraci. Nebo vám ukáže poslední zaznamenanou polohu vytroušeného svazku klíčů. A umí toho ještě o dost víc.

iGET SECURITY P2
422 Kč

Drátový infračervený detektor pohybu do interiéru. iGet SECURITY P2 je určen jako rozšíření bezpečnostního systému pro alarm iGET SECURITY M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštěvníka i v naprosté tmě. Pokryje vzdálenost až 12 m, a když se z něj někdo pokusí sejmout kryt, automaticky spustí poplach.

iGET SECURITY P3
440 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátový stropní infračervený detektor pohybu do interiéru. iGet SECURITY P3 je určen jako rozšíření bezpečnostního systému pro alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštěvníka i v naprosté tmě. Pokryje prostor o průměru až 9 m.