Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3411043

ZOONO® Čistič ran /100 ml sprej - dezinfekce 24 hod

ZOONO® Čistič ran /100 ml sprej - dezinfekce 24 hod

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
ZOONO® ČISTIČ RAN /100 ml sprej (wound cleanser) Čisté a ošetřené rány a různá poranění na pokožce – prodyšná, ochranná antimikrobiální bariéra, aktivní až 24 hodin. Na pokožce vytváří trvalou antimikrobiální bariéru, která ničí bakterie a inhibuje (tlumí, omezuje a zastavuje) růst bakterií. Celý popis
359 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
359 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

30.9.2022 - 3.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

ZOONO® /Garance ochrany 

24 hodin na pokožce

30 dní na všech typech povrchů!

ZOONO® revoluční technologie DEZINFEKCE. Netoxické, poskytující jedinečnou, osvědčenou a dlouhodobou ochranu.

ZOONO® – produkty pro 21 století, unikátní technologie v efektivní ochraně před mikroorganismy a novodobě i viry! 

OD LETECKÝCH SPOLEČNOSTÍ PŘES RŮZNORODÁ VÝROBNÍ ODVĚTVÍ, ZDRAVOTNÍ ZAŘÍZENÍ AŽ PO PĚČI O DĚTI.. ŘADA TĚCHTO ODVĚTVÍ PO CELÉM SVĚTĚ POUŽÍVÁ ZOONO® DEZINFEKČNÍ PRODUKTY.

V BŘEZNU 2020 BYLO ZOONO® OZNAČENO GLOBÁLNÍMI MÉDII JAKO JEDNO Z NEJINOVATIVNĚJŠÍCH DEZINFEKČNÍCH ŘEŠENÍ A OD TÉ DOBY DALŠÍ STOVKY TISÍC LIDÍ ZAČLENILI PRODUKTY ZOONO® DO SVÉHO KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA A SVÝCH DOMOVŮ.

ZOONO účinkuje:

  • Až celých 24 hodin na pokožce
  • Až celých 30 dní na jakékoliv struktuře povrchu, jak v domácnosti, tak ve firemním prostředí

Produkty ZOONO® jsou netoxické a přesto poskytují jedinečnou, osvědčenou a navíc i dlouhodobou ochranu.

Produkty Zoono® byly testovány ve více než 140 jednotlivých akreditovaných laboratořích po celém světě.

ZOONO® dosáhlo úrovně eliminace Log 7 což znamená 99,99%

Zoono po sobě zanechává monomolekulární vrstvu, která se trvale váže na povrch. Tyto molekuly jsou antimikrobiální polymary na bázi silanu, které se kovalentně váží na povrch a tvoří bariéru pozitivně nabitých mikroskopických jehlic, které přitahují a následně i propichují záporně nabité patogeny. Tato vrstva molekulárních antimikrobiálních jehlic zůstává na povrchu aktivní po dobu 30 dnů a po celou dobu eliminuje mikroorganismy. Navíc, běžné rutinní čištění povrchů může i nadále probíhat a nenaruší molekulu Zoono ani její antimikrobiální aktivitu!

Rozdíly, které zažijete pouze díky ZOONO®

Produkty Zoono pracují na principu fyzické eliminace /destrukce mikroorganismů a zcela nahrazují používání nebezpečných chemikálií, jedů a alkoholu. Tato metoda eliminace mikrobů na molekulární úrovni, navíc brání i vývoji supermikrobů.

VYNIKAJÍCÍ ELIMINACE PATOGENŮ

Obchodní tajemství značky Zoono® spočívá v technologii za kvartérní amoniovou sloučeninou a umožňuje tak produktům Zoono zůstat aktivní a pokračovat v eliminaci patogenů a virů po velmi dlouhou dobu. 

ZOONO® TESTY A CERTIFIKÁTY

Všechny produkty Zoono vyhovují předpisům z celého světa a prošly normami EN13697, EN1276, EN1650 a EN1500 mezi mnoha dalšími testy antimikrobiální účinnosti. Všechny výsledky laboratorních testů jsou k dispozici na vyžádání. Zoono je transparentní, poctivá veřejně obchodovaná společnost a jsme tu, abychom vám pomohli.

Rutinní čištění a dezinfekce tzv. „starou technologií“ neposkytuje dlouhodobou reziduální antimikrobiální ochranu. Zoono nabízí ochrannou bariéru nad klasickým běžným čištěním, kde existuje riziko infekce. Je prokázáno, že Zoono chrání před různými druhy patogenů, mimo jiné i například následujícími: 

H1N1 – chřipkový virus 

NOROVIRUS 

  • E. COLI – bakterie náležící do čeledi Enterobacteriaceae 
  • MRSA – rezistentní zlatý stafylokok 
  • Salmonela – akutní průjmová bakteriální onemocnění
  • Proteus vulgaris – fakultativně anaerobní bakterie
  • Pseudomonas aeruginosa – bakterie, která jako potencionální patogen vyvolává řadu onemocnění, například zánět močových cest, středního ucha anebo hnisání popálenin 

Produkty ZOONO jsou testovány v individuálních, akreditovaných, GLP laboratořích v globálním měřítku. Jejich účinky eliminace nebo deaktivace různých kmenů bakterií, virů, plísní, řas a hub, jsou mnohonásobně potvrzeny.