10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 9569013

BLASKOR Mini Ozonový sterilizátor XD001

BLASKOR Mini Ozonový sterilizátor XD001

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Mini Ozonový sterilizátor XD001je vhodný pro použití na různých místech, jako jsou kanceláře, toalety, skříňky na boty, místnosti pro domácí mazlíčky, auta atd. Ozon dokáže odstranit zvláštní zápach z místnosti pro domácí mazlíčky a sterilizovat je. Celý popis
Produkt se již neprodává
599 Kč
Zboží od: BLASKOR
599 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Snížení nepříjemného zápachu a čištění vzduchu: Ozon má silnou schopnost rozkladu, který dokáže odstranit formaldehyd a rozložit zvláštní zápach ve vzduchu a ve vodě. Je vhodný pro použití na různých místech, jako jsou kanceláře, toalety, skříňky na boty, místnosti pro domácí mazlíčky, auta atd. Ozon dokáže odstranit zvláštní zápach z místnosti pro domácí mazlíčky a sterilizovat je. Pomůže zabezpečit vašemu domácímu mazlíčku čistý a bezpečný úkryt.

Přenosný design: Pohodlný mini design, úspora místa, kompaktní a přenosný, velmi vhodný pro použití ve vzduchem omezených prostorách, jako jsou skříně, skříňky na boty, chladničky a automobily.

Indikátor baterie: když je baterie příliš slabá, kontrolka rychle bliká (indikuje potřebu nabíjení); kontrolka při nabíjení pomalu bliká a po úplném nabití zhasne.

Nabíjení USB: Vestavěná lithium-iontová dobíjecí baterie, 1 800 mAh, rozhraní USB lze použít s napájením z počítače nebo mobilního telefonu, velmi nízká spotřeba energie.

  • Produkce ozonu: 20 mg/h
  • Přibližný dosah: až 25 m²
  • Baterie: Li-ion 3,7 V / 1500 mAh
  • Nabíjení: 5 V / 1 A
  • Výkon: 3 W
  • Rozměry: 12 × 11,5 × 4 cm.

POZOR, z důvodu vysoké mikrobiocidní účinnosti ozonu a jeho neblahému efektu na dýchací soustavu se zařízení nesmí používat v blízkosti osob, zvířat či rostlin.