Symfony Ozonový a UV sterilizér mobilní telefon apod., modrý

Symfony Ozonový a UV sterilizér mobilní telefon apod., modrý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
UV dezinfekční box dokáže zlikvidovat až 99,9 % bakterií, virů a plísní pomocí UV záření. Nabízí bezdrátové či drátové nabíjení, slouží k čištění mobilu, sluchátek, bankovek, brýlí, šperků atd. Nabízí prostor pro mobil o úhlopříčce až 7,5 palců. Celý popis
1 890 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera Servatech CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022142890

Popis

Zatočte s bakteriemi

Proces dezinfekce trvá pouhých 15 minut i přesto můžete mít jistotu, že bakterie jsou dokonale zahubeny. Díky konektoru micro USB můžete Vaše zařízení také nabíjet. Desinfekční Box je vybaven hlasovým průvodcem (anglický a čínský jazyk). 

Ultrafialové paprsky dokáží likvidovat DNA a RNA bakterií a virů. Díky technologii UV LED a ultrafialovému světlu, je dosaženo rychlé, pohodlné a účinné dezinfekce. Po 15 minutách sterilizace dojde k automatickému vypnutí. Stejně tak se automaticky vypne, pokud je box otevřen. Sterilizační lampa s ultrafialovým paprskem v boxu s intenzitou světla, rovnající se více než 20 krát intenzitě světla slunečních paprsků, je dostatečně silná k odstranění bakterií, vybavena křemennou trubicí s vysokou propustností.

Koronavirus se přenáší kapénkovou formou, ale dokáže se udržet také na povrchu různých předmětů. Například podle výzkumů přežije na plastu až 3 dny. Předměty, kterých se často dotýkáme i venku, bychom tedy měli pravidelně dezinfikovat. Šance, že sáhnete např. v MHD na madlo a poté vezmete do ruky mobilní telefon, je poměrně vysoká.

Tento desinfekční box přináší nový zdravý životní styl, chrání Vaši bezpečnost a poskytuje pohodlí s cílem učinit dezinfekci jednoduchou, dostupnou a příjemnou. Bylo prokázáno, že UV-C ničí až 99,9% choroboplodných zárodků. UV-C světlo poškozuje DNA a RNA choroboplodných zárodků, což eliminuje jejich schopnost reprodukce a zvyšuje účinnost zabíjení a odstraňování zápachu. Klinicky bylo prokázáno, že během 180 sekund zabije až 99,9% choroboplodných zárodků! Okamžitě ničí pach, bakterie a plísně.

Tento desinfekční box je vytvořen tak, aby Vám umožnil desinfikovat mobilní telefon během nabíjení. Mobil dáte na noc do krabičky a on se dobije pomocí bezdrátového nabíjení Qi 5W, které je také podporováno.

Specifikace: 

Vstup : DC 5V-2.1 A

Bezdrátové dobíjení: 5 W

Antivirový způsob sterilizace: ultrafialové světlo a ozon / 99.9%

Doba automatické sterilizace: 15 minut

Ultrafialová vlnová délka: 253.7nM / 185nM

Životnost křemenné trubice: více než 1000 hodin

Výkon reproduktoru : 8W

Provozní teplota: 0 – 50 stupňů Celsia

Velikost produktu: 225 × 123 × 45 mm

Hmotnost: 700 g


Výrobky jsou certifikovány CE, RoHS, PSE, FCC, SGS.Symfony