Glukoměry a oxymetry

Oxymetr

Udělejte něco pro své zdraví a krásu s produkty z kategorie glukoměry a oxymetry. U nás na MALL.cz si je můžete snadno srovnat od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli a usnadnit si tak výběr.

Zobrazit více
 • Zboží z kategorie glukoměry a oxymetry vám doručíme ještě dnes, nebo až se vám to bude hodit.
 • Nákup vám přivezeme domů, nebo na jedno z našich více než 700 výdejních míst.
 • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
 • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
 • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dní bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků!

-53%
Rohnson A310 White
20x

Rohnson A310 White

1 999 Kč
927 Kč

Oxymetr k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem. Rohnson A310 White se aplikuje na prst a ihned zobrazí naměřené hodnoty. Na displeji lze volit 6 různých zobrazení, včetně režimu velkých fontů.

Od prodejce MALL
-56%
Rohnson A310 Blue
8x

Rohnson A310 Blue

1 999 Kč
861 Kč

Oxymetr k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem. Rohnson A310 Blue se aplikuje na prst a ihned zobrazí naměřené hodnoty. Na displeji lze volit 6 různých zobrazení, včetně režimu velkých fontů.

Od prodejce MALL
-26%
Beurer PO 60 BT Pulzní oxymetr

Beurer PO 60 BT Pulzní oxymetr

2 699 Kč
1 990 Kč
Akce

Oxymetr s pulsoměrem značky Beurer PO 60 BT je určen ke změření SpO2 a tepové frekvence. Díky bluetooth technologii můžete sledovat a zaznamenávat svůj zdravotní stav. Snadno přenosný přístroj určený k okamžitému změření. Během několika sekund zobrazí vaši saturaci krve a srdeční frekvenci.

Od prodejce MALL
Little Doctor Oxymetr pulsní

Little Doctor Oxymetr pulsní

1 190 Kč
1 119 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Prstový pulzní oxymetr značky Little Doctor je určen ke změření SpO2 a tepové frekvence. Snadno přenosný přístroj určený k okamžitému změření. Během několika sekund zobrazí vaši saturaci krve a srdeční frekvenci.

Od prodejce MALL
Beurer PO 30
24x

Beurer PO 30

1 599 Kč
1 379 Kč

Pulzní oxymetr Beurer PO 30 slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Pulzní oxymetr používá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje.

Od prodejce MALL
Beurer PO 40
3x

Beurer PO 40

3 179 Kč

Pulzní oxymetr Beurer PO 40 měří nasycení krve kyslíkem a puls. Pulzní oxymetr používá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje.

Od prodejce MALL
Microlife OXY 300
2x

Microlife OXY 300

1 390 Kč
1 199 Kč

Přesný a spolehlivý pulsní oxymetr Microlife OXY 300 pro pohodlné kontinuální neinvazivní měření saturace krevního hemoglobinu kyslíkem (SpO2) a pro měření tepové frekvence srdce dospělým a dětem.

Od prodejce MALL
-33%
Geratherm Oxy control
3x

Geratherm Oxy control

2 990 Kč
1 990 Kč

Prstový pulsní oxymetr Geratherm Oxy Control je určen pro rychlé a přesné měření saturace kyslíku a pulsu. Má jednoduché ovládání jedním tlačítkem, je malý, kompaktní, lehký a přenosný. Oxymetr je určen pro různé velikosti prstů, a je tedy vhodný jak pro děti tak i pro dospělé.

Od prodejce MALL
ABFARMIS Pulsní oxymetr
13x

ABFARMIS Pulsní oxymetr

399 Kč
349 Kč

Lékařský pulsní oxymetr značky Abfarmis je určený ke změření SpO2 a PR u dospělýchdětí od 4 let. Snadno čitelný displej s možnosti volby jasu. Během několika sekund zobrazí vaši saturaci krve, srdeční frekvenci a index perfúze.

Od prodejce MALL

Glukoměry a oxymetry

Glukoměry, známé také jako glukometry, slouží k měření glykémie (cukru v krvi)a využívají je hlavně diabetici. Oxymetry kontrolují hladinu kyslíku v krvi (SpO2), jsou vhodné na domácí využití nebo i na cesty, například pro horolezce.

Měření glukometrem je snadné a rychlé

Součástí glukometrů jsou jehličky (tzv. lancety), s jejichž pomocí se z prstu odebere kapka krve. Ta se nasaje na měřící proužek, a poté přístroj ze vzorku krve změří aktuální hladinu cukru v krvi. Zdravá hladina cukru v krvi je klíčová pro správné fungování organismu.

Glukometr bez píchání je bezbolestný

Na trhu jsou již také glukometry, které umí měřit hladinu v krvi bez nutnosti píchání jehlou a odběru vzorku krve. Senzor je schopen zjistit hladinu cukru v krvi i přes oblečení. Jeho použití je bezbolestné, pohodlné a rychlé.

Jak vybrat ten nejlepší glukometr?

 • Přesnost měření – je zásadní, proto by měl glukometr vlastnit oficiální zdravotnickou certifikaci.
 • Výdrž baterie – glukometry jsou dobíjeny pomocí dobíjecích nebo jednorázových baterií. Přístroj je schopen na jedno nabití provést stovky až tisíce měření.
 • Provedení displeje – displej by měl být dostatečně velký, aby naměřené hodnoty bezpečně přečetli i senioři a osoby s dioptriemi.
 • Doplňkové funkce – lepší glukoměry jsou vybaveny funkcemi, jako jsou například hlasové čtení výsledků, vyhodnocení dávky inzulínu, nebo alarmem, který připomene čas měření.

Co je prstový oxymetr a jak se používá?

Oxymetry jsou malé přístroje, které kontrolují hladinu kyslíku v krvi (v procentech) a měří srdeční tep. Při měření saturace je hodnota v normě 95 – 98 %.

Používání oxymetru

 1. Prst zasunete do pryžové vložky oxymetru a zmáčknete spínací tlačítko.
 2. Údaje, které se po chvíli objeví na displeji, značí aktuální procenta kyslíku v krvi a srdeční tep.
 3. Po vytažení prstu se oxymetr obvykle automaticky vypne.

Pulzní oxymetr pro děti a novorozence

V případě, že oxymetr potřebují děti, vybírejte modely pro děti a novorozence, které jsou uzpůsobeny drobným dětským prstíkům. Obvykle jsou určeny pro prsty o průměru cca 8 – 16 mm.

Pulzní oxymetr Beurer

Firma Beurer nabízí pulzní oxymetry pro domácí i nemocniční využití. Disponují podsvíceným displejem, až stovkou paměťových míst, indikátorem baterie i možností propojení s chytrým telefonem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Glukoměry a oxymetry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Glukoměry a oxymetry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Glukoměry a oxymetry akce.