Gola sady, klíče a multifunkční sady - Výprodej

  • Štítek
    Výprodej
    ×
-37%
Stanley Sada očkových klíčů vyhnutých 75° FatMax

Stanley Sada očkových klíčů vyhnutých 75° FatMax

1 699 Kč
1 059 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

8dílná sada očkových klíčů vyhnutých o 75°. Klíče mají matný, chromovaný povrch a jsou vyrobeny z chrom-vanadové oceli. Profil těchto klíčů snižuje riziko stržení matice či sklouznutí klíče.

Od prodejce MALL
shumee 12zubé bity, sada vícezubých bitů 8 ks na držáku

shumee 12zubé bity, sada vícezubých bitů 8 ks na držáku

1 549 Kč
Výprodej

Tato sada 12zubých bitů, obsahující různé velikosti, je skvělým pomocníkem do garáže i do dílny. Osmikusový prvotřídní set vícezubých bitů je umístěný na kovovém držáku. Je ideální pro opravu olejové vany, převodovky a jiných částí porouchaného auta nebo přívěsu. Všechny kusy mají vyraženou velikost

Partner: Shumee
shumee 46 pcs 1/4" Sada nástrčných klíčů a bitů + rychlovypínací ráčna
1x

shumee 46 pcs 1/4" Sada nástrčných klíčů a bitů + rychlovypínací ráčna

1 459 Kč
Výprodej

Tato 46dílná sada nástrčných klíčů a bitů různých velikostí s ráčnou má dlouhou životnost při každodenním použití v garáži, na zahradě nebo v dílně! Je to ideální sada pro všechny kutily, nadšence, opraváře i automechaniky. Oboustranný směr záběru je ideální k utahování i povolování šroubů v těžko p

Partner: Shumee
shumee 193 ks 1/4" & 3/8" & 1/2" sada bitů a nástrčných klíčů s ráčnami

shumee 193 ks 1/4" & 3/8" & 1/2" sada bitů a nástrčných klíčů s ráčnami

3 829 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Tato 193-dílná sada bitů různých velikostí s ráčnou má dlouhou životnost pro každodenní použití v garáži, na zahradě nebo v dílně! Je to ideální sada pro všechny kutily, auto servisy, mechaniky a fandy. Reverzibilní pohon ráčny je ideální, aby utahovala a povolovala šrouby v těžko přístupných místec

Partner: Shumee
-20%
AHProfi Kufr s nářadím, 39 dílů - AH163004

AHProfi Kufr s nářadím, 39 dílů - AH163004

1 490 Kč
1 190 Kč
Výprodej

Startovací sada nářadí v plastovém kufru – 39 dílů. Obsahuje mj. sadu kleští, křížové a ploché šroubováky, imbusy, zámečnické kladivo, pilku, pilník, metr nebo nůž.

Partner: AHProfi
shumee Brüder Mannesmann 215 ks gola sada s ráčnovým klíči 98430

shumee Brüder Mannesmann 215 ks gola sada s ráčnovým klíči 98430

5 614 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Sada gola klíčů od Brüder Mannesmann je užitečná pro utahování a uvolnění různých šroubů nebo matic u vás doma nebo ve vaší dílně. Souprava se skládá z 215 kusů z chrom-vanadové oceli o velikostech 1/4", 3/8" a 1/2".

Partner: Shumee

Gola sady, klíče a multifunkční sady

Gola sady obsahují komplexní set nástrčných klíčů i bitů potřebných velikostí a tvarů. Součástí jsou také praktické ráčny, které práci výrazně usnadní. Multifunkční sady nářadí pořídíte za výhodné ceny.

Proč si pořídit gola sadu?

Gola sady slouží předně k povolování a utahování nejrůznějších šroubů a matic. Oproti klasickým klíčům a šroubovákům je práce s gola sadou mnohem efektivnější a snazší. Navíc budete mít vždy po ruce potřebné velikosti klíčů, tvary bitů a výkonné ráčny, se kterými povolíte i ten nejrezavější šroub. Co vše gola sady obsahují?

Nástrčné klíče

Nástrčné klíče, slangově nazývané „ořechy“, nahrazují klasické klíče. Jejich výhodou je lepší fixace matice či šroubu, a tudíž menší riziko jeho poškození a větší záběr díky ráčně. Nástrčné klíče využijete především při opravách auta, ale i v domácnosti.

Ráčny

Slouží k povolování a utahování šroubů a matic. Nástrčný klíč jednoduše nasadíte na ráčnu. Na rozdíl od klasických klíčů není třeba po každém utažení ráčnu s nástrčným klíčem znovu nasazovat na hlavici šroubu, práce je tedy rychlejší a efektivnější. Gola sady mají obvykle 1 až 2 ráčny různých velikostí.

Sady bitů

Sady bitů obsahují ploché bity, křížové nebo torxové bity, imbusy a další. Bity nahrazují šroubováky, upevníte je bez problému do ráčny, vrtačky nebo akuvrtačky.

→ Gola sady vybírejte dle předpokládaného využití. Na drobné opravy v domácnostech postačí gola sady s velikostí klíčů cca do 14 mm, pro autoopravy a náročnější montážní práce vybírejte sady s klíči do velikosti až 50 mm.

→ Kvalitu gola sady ovlivňuje i použitý materiál pro výrobu komponentů. Vybírejte proto gola sady z kvalitní oceli.

Montážní klíče

  • Maticový klíč využijete při utahování a povolování šestihranných matic či šroubů. Klíče do průměru 24 mm bývají oboustranné, klíče nad 24 mm jsou převážně jednostranné.
  • Očkový klíč je uzavřený, a proto lépe šroub nebo maticí zachytí a nesmeká se. V nabídce jsou rovné i zahnuté očkové klíče, které se dostanou i na méně přístupná místa.
  • Očkoplochý klíč je kombinací předešlých klíčů. Na jedné straně se nachází klasický maticový klíč, na straně druhé očkový klíč totožné velikosti.
  • Imbusový klíč je určen pro šrouby s vnitřním šestihranem. K dostání řada velikostí, oboustranné i prohnuté varianty.
  • Momentový klíč se užívá pro kontrolované utahování šroubu, aby nedošlo k jeho utržení či přetažení. Např. při výměně kol u automobilu.

Multifunkční sady nářadí

Jedná se o komplexní sady, které obsahují základní dílenské nářadí. Nářadí je uloženo přehledně v kufru nebo textilním obalu tak, aby bylo vždy rychle po ruce. Multifunkční sady mohou obsahovat kleště, kladiva a paličky, šroubováky a další nářadí a nástavce. Dohromady sada čítá běžně 20 – 150 ks nářadí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Gola sady, klíče a multifunkční sady.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Gola sady, klíče a multifunkční sady výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Gola sady, klíče a multifunkční sady akce.