Callaway Steelhead XR Hybrid Pravák 22 Call HY Matrix Ozik F15 : Regular

Značka: Callaway Náš kód: 100002344229

Partnerský prodejDoprava zdarma

Callaway Steelhead XR Hybrid Pravák 22 Call HY Matrix Ozik F15 : Regular

Představujeme vám nový pánský Steelhead XR hybrid, který je navržený tak, aby dosáhl bezkonkurenčně největší vzdálenosti, více odpuštění a zároveň byl hratelnější díky Next-Gen Hyper Speed úderové ploše a zdokonalenému tvaru hlavy. Celý popis

7490
7 490 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

  • Představujeme vám nový pánský Steelhead XR hybrid, který je navržený tak, aby dosáhl bezkonkurenčně největší vzdálenosti, více odpuštění a zároveň byl hratelnější díky Next-Gen Hyper Speed úderové ploše a zdokonalenému tvaru hlavy.
  • Větší úderová plocha s modernější technologií podporuje větší rychlost míče pro větší vzdálenost, zejména pro přesně zasažené míče.
  • Větší hlava a níže umístěné těžiště dělají z XR Steelhead hybridů jednodušší hůl na trefení.
  • Hybird byl navržen za pomoci expertů na aerodynamiku, Callaway Speedstep technologie zlepšuje proudění vzduchu a podporuje tak vyšší rychlost hlavy hole k dosažení maximální vzdálenosti.
  • Hybrid je standardně osazen grafitovým shaftem Matrix Ozik Program F15 HYB 50/60/65.
  • Značka Callaway byla založena v roce 1982 vizionářským podnikatelem Elym Callawayem, který učinil jednoduchý obchodní slib, že bude dodávat prokazatelně kvalitní produkty a služby. To co bylo původně pouze butiková výroba vysoce kvalitních wedgí a patrů, se změnilo v největšího světového výrobce golfových produktů. Vize značky Callaway však zůstala stejná, vášnivě sledují pokročilé inovativní technologie, které pomáhají golfistům všech schopností najít více radosti ze hry. Pod značkami Callaway a Odyssey, vyrábí a prodává Callaway golfové hole, míčky, golfové oblečení, obuv a doplňky ve více než 110 zemích po celém světě.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Pánské
Ruka Pravák
Pružnost Regular
Loft Hybrid 22
Grafitové šafty Call HY Matrix Ozik F15 : Regular
Grip Call grip Diamond Universal