Odyssey White Hot RX patr Pravák

Značka: Odyssey Náš kód: 100002344297

Partnerský prodejDoprava zdarma

Odyssey White Hot RX patr Pravák

Nový putter White Hot RX je novinkou značky Oddysey, která je považována za světové číslo 1 ve výrobě putterů. Celý popis

5890
5 890 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

  • Nový putter White Hot RX je novinkou značky Oddysey, která je považována za světové číslo 1 ve výrobě putterů.
  • White Hot RX #1 putter typu blade je ovalného tvaru, a má skvělé vyvážení od paty až po špičku. Upravená White Hot vložka umožňuje také lepší pocit při kontaktu s míčkem. Hmotnost hlavy putteru je 345 g.
  • White Hot RX #2 putter typu blade je hranatější, než model #1. Má skvělé vyvážení od paty až po špičku a zlepšenou White Hot vložku. Hmotnost hlavy putteru je 350 g.
  • White Hot RX #7 putter typu mallet má nově upravenou White Hot vložku a převzatou texturu z modelů Odyssey Works. Putter je velmi odolný proti opotřebení, a získáte s ním lepší kontakt s míčkem a větší přesnost. Hmotnost hlavy hole je 345 g.
  • White Hot RX #9 putter typu blade s vyvážením paty a Tour osvědčeným tvarem hlavy. Upravená White Hot vložka je nyní ještě lepší, míček se dostává rychleji do rolování, což umožňuje textura úderové plochy. Hmotnost hlavy je 345 g.
  • White Hot RX Rossie putter typu mallet s vyvážením úderové plochy a zlepšenou White Hot vložkou. Putter má oválný design a získáte s ním lepší kontakt s míčkem a rychlejší rolování. Hmotnost hlavy putteru je 345 g.
  • White Hot RX V-Line Fang putter typu mallet. Tvar hlavy, který se osvědčil po celém světě jako například u modelů #1, #7 a 2-Ball, byl přidán do nové řady V-Line Fang. Jde o kombinaci technologie a tvarování modelu #7 s populárním V-Line mallet putterem, pro lepší přesnost a míření.
  • Legendární vložka White Hot je nyní posunuta o úroveň výš. Kombinace vstřikované a lisované vložky dopomohla ke vzniku tohoto vynikajícího putteru, se kterým získáte skvělý pocit ze hry a optimální rychlost. Hmotnost hlavy putteru je 345 g.
  • Puttery jsou osazeny standardním gumovým gripem.
  • V roce 1991 vytvořil Odyssey Sports svůj první putter. Jednalo se o putter typu mallet vyrobený z kovu, a to jak model Rosse I, tak i u modelu II. Rychle získal své první vítězství na PGA, a Odyssey se tak stal velmi populární. V roce 1996 Odyssey představil Dual Force putter z nerezové oceli typu blade s patentovaným designem, kdy vložili uretanový materiál do kovové hlavy putteru. Společnost se rozšířila a do roku 1997 byla číslem 1 mezi výrobci golfových putterů. V tom samém roce získala Odyssey Sports americká společnost Callaway Golf, a v roce 2000 vydali svoji první White Hot linii putterů, která je nejpopulárnější mezi amatérskými golfisty

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení Pánské
Ruka Pravák