U nás na MALL.cz prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i GPS lokátory. Proč pořídit kvalitní elektroniku a příslušenství právě u nás na MALL.cz?

Zobrazit více
  • Zboží doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Můžete využít více než 2 500 výdejních míst pro osobní odběr.
  • Potřebujete si vybrané zboží z kategorie GPS lokátory nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až na 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dnů.
  • Máte nějaké dotazy? Zákaznická podpora MALL.cz funguje 24 hodin denně.

Ušetřete čas a prohlédněte si nejnovější zboží ze sekce GPS lokátory nebo nejlépe hodnocené produkty této kategorie.

U nás na MALL.cz nabízíme nejen GPS lokátory.

MiniFinder MiniFinder Nano

MiniFinder MiniFinder Nano

6 599 Kč

Osobní bezpečnostní alarm v podobě náramkových hodinek • vhodný pro seniory, pracovníky ve zdravotnictví a bezpečnostních službách, aktivně žijící lidi i malé děti • GPS technologie • monitoring srdečního tepu a fyzické kondice • funkce hlasového volání • určování polohy v reálném čase • tísňové t…

Partner: SETOS
MiniFinder MiniFinder Pico Lite

MiniFinder MiniFinder Pico Lite

3 499 Kč

Ultra kompaktní GPS Tracker s funkcí sledování a alarmu • skvělé řešení pro osobní bezpečnost i prevenci krádeží • ideální do malých tašek, zavazadel, jízdních kol, motorek nebo třeba kočárků • v reálném čase zaznamenává přesné polohové informace, které po dobu 1 roku ukládá do historie • kompletn…

Partner: SETOS
MiniFinder MiniFinder Pico

MiniFinder MiniFinder Pico

4 499 Kč

GPS Tracker s funkcí sledování a alarmu • skvělé řešení pro osobní bezpečnost i prevenci krádeží • ideální i pro seniory, děti či handicapované osoby • v reálném čase zaznamenává přesné polohové informace, které po dobu 1 roku ukládá do historie • tísňové tlačítko • funkce volání • kompletní pokry…

Partner: SETOS
MiniFinder MiniFinder Zepto Vehicle

MiniFinder MiniFinder Zepto Vehicle

3 999 Kč

GPS Tracker pro automobily a jiné dopravní prostředky • napomáhá bezpečnější jízdě a preventuje krádežím • ideální do osobních i nákladních aut, autobusů, karavanů, motorek, lodí ad.

Partner: SETOS
-19%
Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor
2x

Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor

3 190 Kč
2 568 Kč

Další nabídka za 2 644 Kč

Smart GPS mini lokátor perfektní pro ochranu vašeho cenného majetku. Sleduje polohu předmětů a přes mobilní aplikaci vás včas upozorní při opuštění sledované oblasti. Zařízení je vodotěsné s certifikací IP67, GPS funguje v řadě evropských zemí. Baterie vydrží na jedno nabití až 6 měsíců a nabije se méně než za 1 hodinu. Předplatné v síti SigFox na 3 roky ZDARMA.

Od prodejce MALL
-34%
Invoxia GPS Bike Tracker
6x

Invoxia GPS Bike Tracker

3 990 Kč
2 618 Kč

Alarm na kolo s GPS. Invoxia Bike Tracker vás upozorňuje na podezřelý pohyb kola a umožňuje vám sledovat jeho polohu i historii pohybu. Můžete v něm vyznačit bezpečné zóny, při jejichž překročení budete upozorněni. Tracker je vodotěsný, baterie mu vydrží až 3 měsíce, před odmontováním ho chrání speciální tvar šroubů. A přes zimu může fungovat i jako GPS tracker pro psa nebo kočku.

Od prodejce MALL
Invoxia GPS Tracker
15x

Invoxia GPS Tracker

2 690 Kč
2 489 Kč

Další nabídka za 2 374 Kč

Malý a nenápadný GPS lokátor na hlídání věcí i osob. Invoxia GPS Tracker pohlídá vaše zavazadla, vozidlo, cennosti i dítě. Jeho polohu můžete sledovat v přehledné mapě, stejně jako historii pohybu. Upozorní vás na opuštění bezpečné zóny, varuje vás před krádeží a jeho baterie vydrží až 6 měsíců.

Od prodejce MALL
-18%
Invoxia GPS Pet Tracker
13x

Invoxia GPS Pet Tracker

3 190 Kč
2 589 Kč

Další nabídky od 2 299 Kč

GPS lokátor pro zvířata. Invoxia GPS Pet Tracker umožňuje sledovat polohu vašeho zvířecího miláčka v pravidelných intervalech, zobrazit si historii jeho pohybu, záznam jeho aktivit, index spánku i překonané vzdálenosti. Upozorní vás, když mazlíček překročí virtuální plot, je vodotěsný, velmi malý a lehký a vydrží na jedno nabití až 1–3 měsíce.

Od prodejce MALL
Tractive GPS DOG 4 – GPS sledování polohy a aktivity pro psy
4x

Tractive GPS DOG 4 – GPS sledování polohy a aktivity pro psy

1 390 Kč
1 289 Kč

Další nabídka za 1 238 Kč

GPS tracker pro psy. Dokáže sledovat polohu a aktivity vašeho domácího mazlíčka 24/7. Zařízení je 100% vodotěsné a odolné vůči nárazům, GPS funguje ve více než 150 zemích světa. Volitelné předplatné nabízí premiové funkce navíc.

Od prodejce MALL
-14%
Tractive GPS Tracker pro kočky
7x

Tractive GPS Tracker pro kočky

1 390 Kč
1 190 Kč

GPS lokátor pro kočky. Tractive GPS Tracker umožňuje v reálném čase sledovat polohu vaší kočky, historii jejího pohybu i její celkovou fyzickou aktivitu. Umožňuje vytvářet virtuální ploty, je lehký, vodotěsný a odolný proti nárazům. Za měsíční poplatek od 3,75 € vám zajistí spolehlivou funkčnost po celém světě.

Od prodejce MALL
TopSpy GSM odposlech - špionážní štěnice G10

TopSpy GSM odposlech - špionážní štěnice G10

1 799 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

GSM odposlech – špionážní štěnice G10 s neomezeným dosahem odposlechu, obsluha běžným telefonem, miniaturní rozměry, výdrž v pohotovosti až 7 dní, výdrž při poslechu až 5 hodin, nastavitelné zpětné volání. Technická podpora v ceně.

Partner: TopSpy.cz
LAMAX GPS lokátor s obojkem
5x

LAMAX GPS lokátor s obojkem

1 890 Kč
1 859 Kč

Další nabídky od 1 774 Kč

Inteligentní GPS lokátor, který pohlídá a lokalizuje vše, na čem vám záleží. Lamax GPS lokátor využívá ke sledování polohy vysoce přesnou GPS, LBS, GSM a Wi-Fi lokalizaci, dává vám k dispozici historii pohybu až 30 dní nazpět a je vybavený SOS tlačítkem, mikrofonem a reproduktorem. Je vodotěsný s krytím IP67, má velmi malé rozměry a nízkou hmotnost. Baterie s výdrží až 10 dní na jedno nabití, aplikace Lamax Tracking pro Android i iOS. Součástí balení T-mobile SIM karta, obojek, ochranné silikonové pouzdro, šňůrka.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné GPS lokátory.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii GPS lokátory výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii GPS lokátory akce.