Trackito Technology Trackito Bike
3 590 Kč

Chytré zabezpečení Vašeho kola!

Trackito Bike je chytrý GSM alarm a tracker, který pomůže ochránit Vaše kolo proti krádeži. Je určený speciálně pro umístění do přední vidlice jízdního kola. Umí monitorovat svoji polohu a.


Trackito Technology Trackito
3 490 Kč

Co je Trackito?

Chcete mít dokonalý přehled o svém majetku? Trackito ochrání vaše auto, kolo, motorku, průmyslový stroj nebo cokoliv jiného proti krádeži. Díky zabudovanému pohybovému senzoru budete v případě krádeže.


Trackimo Optimum 2G - chytrý GPS lokátor
2 999 Kč
2 927 Kč
+ doprava zdarma

Satelitní GPS/GSM lokalizátor s funkcí SOS pro sledování osob nebo věcí pomocí smartphonu, tabletu nebo PC. Součástí je SIM karta, 12 měsíců služby v ceně, funguje po celém světe.


Tractive GPS Tracking Device
1 390 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GPS obojek pro psy. Tractive GPS Tracking device živě sleduje polohu vašeho mazlíčka i směr, kterým se pohybuje, a upozorní vás, když pes opustí vyznačenou bezpečnou zónu. Je voděodolný a má integrovanou SIM kartu. Umožňuje dálkově aktivovat zvukovou i světelnou signalizaci.


Tractive Adaptér do auta 12V/5V USB
390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíječka do auta k dobíjení a připojení vyhledávacího zařízení Tractive GPS. Adaptér Tractive se připojuje k autobaterii, provádí převod z 12 V na 5 V a poskytuje dostatek energie sledovacímu zařízení, díky kterému budete vždy vědět, kde se vaše auto nachází a zda nevyjelo z vyznačené oblasti.


Tractive GPS Speciální lovecká edice
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

GPS obojek pro psy. Tractive GPS Speciální lovecká edice živě sleduje polohu vašeho mazlíčka i směr, kterým se pohybuje, a upozorní vás, když pes opustí vyznačenou bezpečnou zónu. Je vyvedený v maskovacích barvách, voděodolný a prakticky nerozbitný. Má integrovanou SIM kartu a umožňuje i zvukovou a světelnou signalizaci.


Tractive GPS Tracker XL
2 240 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GPS obojek pro psy s hmotností nad 20 kg. Tractive GPS Tracker XL živě sleduje polohu vašeho mazlíčka i směr, kterým se pohybuje, a upozorní vás, když pes opustí vyznačenou bezpečnou zónu. Je voděodolný a má integrovanou SIM kartu. Umožňuje dálkově aktivovat zvukovou i světelnou signalizaci.


Tractive GPS Tracker pro kočky
1 390 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

GPS obojek pro kočky. Tractive GPS Tracker živě sleduje polohu vašeho mazlíčka i jeho celkovou aktivitu. Upozorní vás, když kočka opustí vyznačenou bezpečnou zónu, a umožní vám okamžitě zareagovat. Je lehký, voděodolný a prakticky nerozbitný. Je určen pro kočky s obvodem krku 19–30 cm a hmotností nad 3,5 kg.